Ta mama ma niezwykły sposób na uśpienie dziecka! Zobacz WIDEO!

Czy Ty też masz swoje sposoby na usypianie dziecka?

mamawychodzizpokoju.jpg

Każda mama wie, co znaczy opieka nad niemowlakiem. Nocne wstawanie do dziecka, karmienie i niekończąca się pętla kołysanek. W końcu udaje się uśpić dziecko. To wspaniałe zwycięstwo, zwłaszcza w najczarniejszych godzinach, kiedy nie widzi się końca. Po batalii trzeba jeszcze wymknąć się z pokoju tak, aby nie obudzić malucha. Każda mama na świecie robi to w inny sposób, ale na pewno każda z nich zasługuje na aplauz (oczywiście niemy, aby nie obudzić dziecka).

Tyrone i Caryn Moriis to rodzice pewnego uroczego chłopca, który postanowił, że poprzeszkadza rodzicom podczas wizyty przyjaciół. Kiedy wszyscy są zrelaksowani, Caryn stara się, aby Brody zasnął. -Mieliśmy gości, więc mój syn chciał wyjść z łóżeczka. Za każdym razem, kiedy wychodziłam z pokoju wstawał i płakał – opowiada Caryn.

Mama 15-miesięcznego maluszka znalazła wyjątkowy sposób na przekroczenie linii mety po maratonie usypiania, który trafił do sieci! Kamery bezpieczeństwa uchwyciły, jak wyczerpana mama opuszcza pole bitwy. Wraz ze swoim mężem postanowili zamieścić filmik na Facebooku. Od tej pory film zyskał już ponad... 18 milionów wyświetleń! Co widzimy na nagraniu?

Na filmie mama pełznie na plecach w kierunku drzwi od pokoiku dziecięcego i zatrzymuje się co chwilę, aby upewnić się, że jej synek nadal śpi. W jednym z wywiadów mama dodaje, że kiedy przekraczała próg, malutki Brody co prawda poruszył się, ale była już na tyle zmęczona, że nie dała rady sprawdzić, czy dziecko ma otwarte oczy, czy śpi.

Tyron, mąż Caryn żartuje, że najlepszą rzeczą w zamontowaniu kamery bezpieczeństwa jest oglądanie swojej żony wyślizgującej się z pokoju syna. I ma rację, ponieważ to wideo jest fantastyczne!

Jak widać na filmie, rodzice niemowlaka zrobią wszystko, aby zyskać kilka cennych godzin wieczornych tylko dla siebie. Zobacz, jak perfekcyjnie udało się to opanować Caryn. 

Zdjęcie: Youtube 


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Środa 25.01.2017 (aktualizacja: 2017-01-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×