23-latka dowiedziała się, że jest w ciąży... godzinę przed porodem!

Młoda, 23-letnia dziewczyna dowiedziała się o tym, że jest w ciąży godzinę przed porodem! Jak to możliwe? Poznajcie całą historię.

niespodziewana ciąża.jpg

23-latka dowiedziała się, że jest w ciąży... godzinę przed porodem!

Takie historie zawsze zdumiewają i zaskakują, jednak są faktami i naprawdę się zdarzają. Choć wszystkim ciężko jest sobie wyobrazić, że kobieta może nie zdawać sobie sprawy z tego, że jest w ciąży, są takie przypadki.

Jedną z nagle zaskoczonych mam stała się z 23- letnia Katherine Kropas trafiła na pogotowie, gdyż czuła ostry ból brzucha i dolnej części pleców. Kiedy trafiła na izbę przyjęć lekarze postanowili wykonać jej wszystkie rutynowe badania w tym oczywiście badanie krwi. Co się okazało?

Wyniki badania krwi pokazały, że Katherine jest w piątym tygodniu ciąży. W związku z taką informacją lekarz zlecił badanie USG, które przyniosło znacznie bardziej zaskakujące informacje... A mianowicie, że młoda Katherine jest nie w piątym tygodniu, a w dziewiątym miesiącu ciąży, a jej akcja porodowa już się rozpoczęła! W związku z takim odkryciem lekarz natychmiast skierował przyszłą mamę na porodówkę, gdzie wykonano jej cesarskie cięcie.

 

- Mój chłopak zdążył się mnie tylko szybko zapytać "czy powinienem zadzwonić do Twojej mamy?", opowiedziałam, że chyba tak - wspomina  Katherine Kropas. 

Przez całe dziewięć miesięcy młodej dziewczynie nawet przez myśl nie przeszło, że może być w ciąży, gdyż cały czas stosowała antykoncepcję i co miesiąc występowały u niej krwawienia, które interpretowała jako miesiączkę.

Zobacz też: NIEZWYKŁY FILM UKAZUJE RUCHY BLIŹNIAKÓW JESZCZE W BRZUCHU MATKI 

Katherine cierpiała także na inne objawy, które często dotykają kobiety w ciąży, takie jak opuchnięte nogi. Wszyscy z jej otoczenia jednak zgodnie stwierdzili, że to ze względu na tryb pracy i ciągłe "bycie na nogach" dziewczyna ma problem z opuchniętymi kostkami. Zauważyła także przyrost ilości kilogramów, jednak wszystko tłumaczyła sobie jako efekt minionych Świąt Bożego Narodzenia.

Katherine Kropas zjawiła się na pogotowiu o godzinie 22:15, a mamą została już o 23:06. To dopiero zaskoczenie i niespodzianka!

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Czwartek 15.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Anonim
Jakbym byla tak otluszczona to tez bym nie wiedziala ze jestem w ciazy....
Dodano: 2015-02-12 11:01:51 Zgłoś nadużycie
Anonim
nic dziwnego,ze nie wiedziala skoro jest gruba jak locha. dzisiejsze nastolatki sa tak glupie,ze szkoda gadac. a uk juz w ogole wiedza o seksie i rodzinie jest na poziomie zerowym.
Dodano: 2015-02-07 11:06:51 Zgłoś nadużycie
Anonim
Szkoda słów.
Dodano: 2015-01-30 03:19:20 Zgłoś nadużycie
Anonim
http://static5.milionkobiet.pl//gfx/blank/avatar-medium-grey.png
Dodano: 2015-01-20 15:30:45 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×