Ania Wendzikowska napisała książkę dla dzieci!

Nikt nie powinien przejść obojętnie obok głodnego dziecka i tej wrażliwości powinniśmy uczyć nasze dzieci od już od małego. Ania Wendzikowska napisała bajkę dla dzieci, która pokazuje, że dzielenie się to dobry nawyk. Zapoznajcie się ze szczegółami!

Ania Wendzikowska napisała książkę dla dzieci

Ania Wendzikowska napisała książkę dla dzieci


Trudno jest poruszać z najmłodszymi tematy skomplikowane i poważne. Zdaniem psychologów najlepszym sposobem na to, jest rozmowa z dzieckiem językiem dla niego zrozumiałym. Dlatego z okazji 12. edycji programu Podziel się Posiłkiem aktorka i dziennikarka, Ania Wendzikowska napisała bajkę "Nauka dzielenia według Julki". Dzięki niej w przyjemny sposób, a zarazem bliski maluchom możemy pokazać im, że dzielenie się jest naprawdę proste i ważne. Dzięki bajce również rodzice będą mogli porozmawiać ze swoimi dziećmi o tak ważnym i trudnym problemie, jakim jest niedożywienie. W Polsce bowiem wciąż 160 000 dzieci w wieku szkolnym codziennie patrzy na pusty talerzyk.

Mam nadzieję, że bajka o sympatycznej Julce pomoże przybliżyć dzieciom problem niedożywienia, który dotyczy często ich rówieśników. Dlatego zachęcajmy swoje dzieci do dzielenia się i razem weźmy udział w Ogólnopolskiej Zbiórce Żywności Podziel się Posiłkiem, która odbędzie się 3 i 4 października br. - mówi Ania Wendzikowska.

Jesteście ciekawi tej bajki? Możecie jej posłuchać na stronie akcji Podziel się Posiłkiem.


Źródło: Milionkobiet.pl/ Mat. prasowe
Foto: Mat. prasoweDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 02.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×