4 sposoby na odgadnięcie płci dziecka

Jak przewidzieć płeć dziecka w pierwszych miesiącach ciąży? Istnieje kilka sposobów naszych babć. Czy działają?

przewidziecpleeec.jpg

W dzisiejszych czasach oczekiwanie na narodziny dziecka nie niesie za sobą aż tylu wątpliwości, co kiedyś. Kiedy nasze babcie zostawały mamami, zazwyczaj nie wiedziały, jaka będzie płeć dziecka. Dlatego sięgały po tradycyjne sposoby. Przedstawiamy 4 z nich!

Obserwacja partnera

Mimo że brzmi to dziwnie, czasami mężczyźni "są w ciąży" razem ze swoimi partnerkami. Jeżeli Twój ukochany przytył kilka kilogramów, miewa zachcianki i poranne mdłości, a do tego nie możecie się dogadać, prawdopodobnie urodzisz chłopca. Jeśli Twój ukochany w żaden sposób się nie zmienił, zapewne urodzisz dziewczynkę.

Twój wygląd

Okrągły brzuszek w kształcie piłeczki podobno oznacza, że urodzisz córkę. Narodziny córki zwiastuje także Twoja zaokrąglona twarz, wypadające włosy oraz problemy z cerą... Czasami mówi się nawet, że córka odbiera mamie urodę. Niestety, jest w tym trochę prawdy. Na szczęście wszystkie dolegliwości miną jakiś czas po porodzie :).

SAMOPOCZUCIE

Niektóre kobiety doskonale znoszą czas ciąży, a dla innych jest on bardzo męczący i uciążliwy. Zastanawiałaś się kiedyś, z czego to wynika? Chodzi właśnie o płeć dziecka! Męczące ciążowe dolegliwości dotykają głównie kobiet spodziewających się dziewczynki. Zwróć uwagę również na swój apetyt- jeśli od czasu, gdy jesteś w ciąży, zaczęłaś jeść nieprawdopodobnie duże porcje, a mimo to cały czas czujesz się nienajedzona, czekaj na chłopca! Chłopiec to także ciągłe wahania nastrojów.

NOGI

Zauważyłaś, że od jakiegoś czasu masz z nimi ogromne problemy? Cały czas puchną i byłaś zmuszona wymienić buty na te o większym rozmiarze? Do tego dokucza Ci gęste owłosienie? Prawdopodobnie nosisz pod sercem chłopca! Postaraj się jak najmniej chodzić i koniecznie wymień ulubione szpilki na wygodne trampki. Twoje samopoczucie jest teraz najważniejsze!

Wierzysz w takie "prawy ludowe"? Czy słyszałaś o tym, żeby kiedyś komuś się sprawdziły? Czekamy na komentarze!  

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Piątek 09.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×