Jak wygląda kobiece ciało 24 godziny po porodzie?

Zdjęcie kobiety, która urodziła zaledwie dobę wcześniej opanowało internet.

Jak wygląda kobiece ciało 24 godziny po porodzie?

Wiele się mówi o tym, jak pięknym okresem w życiu kobiety jest ciąża oraz o tym, jak wygląda poród. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę z tego, jak wyglądają pierwsze godziny po urodzeniu dziecka i jak wtedy prezentuje się ciało kobiety.

Zobaczcie także: Bluzki do karmienia piersią - przegląd

Niektórzy uważają, że po tym, jak urodzi się dziecko, brzuch staje się mały, lecz tak nie jest. Świeżo upieczona mama też nie od razu dobrze wygląda. Pewna kobieta postanowiła pokazać, jak się prezentuje 24 godziny po porodzie.

Zobaczcie także: Sześciu braci wita na świecie swoją siostrę - zobaczcie ich reakcje

Jej brzuch nadal jest duży, a dziecko jest przyciśnięte do jej piersi za pomocą chusty. Pisze przy tym, że towarzyszy jej wiele emocji - od szczęścia, melancholii po rozpacz. Na początku czuje w sobie pustkę, bo już nic się w niej nie porusza, niczego nie chroni we własnym ciele, lecz kiedy dziewczynka zaczyna ssać jej pierś, znowu czuje z nią bliską więź.

Rzadko kiedy do mediów trafiają tak intymne fotografie. Nic zatem dziwnego, że to zdjęcie udostępniło kilkadziesiąt tysięcy osób.

Zobaczcie, jak wygląda ciało kobiety 24 godziny po porodzie.

Jak wygląda kobiece ciało 24 godziny po porodzie?

Screen z Facebooka @SakuraBloom


Zobaczcie także:Foto: Facebook/ ThinkstockDodał(a): Anka P. , Środa 27.01.2016 (aktualizacja: 2016-01-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (5)

Awatar
Anonim
Jesteście ...bnięte. Wcale się nie dziwię, że tak ciężko utrzymać się ludziom w związkach jeśli liczy się dla nich wygląd a nie charakter. Każdy mężczyzna, który kocha swoją kobietę za to jaka jest a nie jak wygląda nie będzie się jej brzydził widząc to co się stało po porodzie. Uzna to za coś naturalnego i że tak już jest i nadal będzie ją kochał. A jak będzie jeszcze mądrzejszy to będzie wdzięczny, że kobieta poświęciła swoje ciało dla wspólnego maleństwa.
Dodano: 2016-02-10 13:00:47 Zgłoś nadużycie
Anonim
wyglada żle,brzuch jak balon.Komu cos takiego sie podoba-nikomu!i jak sie okazuje ze trudno schudnac to juz w ogole porażka.
Dodano: 2016-02-10 09:14:00 Zgłoś nadużycie
Anonim
nie u wszystkich tak to wyglada ja urodzilam 2 dzieci i brzucha takiego nie mialam ,az polozna byla moim brzuchem zdziwiona
Dodano: 2016-02-05 20:21:29 Zgłoś nadużycie
Anonim
Każda Kobieta,która rodziła to wie :)
Dodano: 2016-01-30 21:51:04 Zgłoś nadużycie
Anonim
no jak wygląda... beznadziejnie niestety;-] ale po jakimś czasie wraca do normy, chyba że ma się to nieszczęście i dopadną rozstępy albo jakieś komplikacje przy porodzie, mój synek ma pół roku i wprawdzie nie mam rozstępów, blizn itp, ale nadal nie zniknęła mi linea negra i jeszcze parę kilo mam do zrzucenia (nad czym wytrwale pracuję;-))
Dodano: 2016-01-28 20:46:30 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×