Kamera zarejestrowała bawiącą się dziewczynkę. To, co widać na nagraniu może przestraszyć...

Jak myślisz, czy to, co widać na filmie, jest prawdziwe?

duchlalkakamery.jpg

Dziwny zapach, dziwne odgłosy, sny, zachowania zwierząt, uczucie bycia obserwowanym lub uczucie bycia dotykanym przez niewidzialną siłę. Według badań, aż 63 procent Polaków wierzy w duchy. Jeśli kiedykolwiek wydawało Ci się, że w Twoim domu również mieszkają duchy, nie oglądaj tego filmu.

Niedawno do sieci trafił film, na którym widać jak lalka dziewczynki, która bawi się w pokoju, obraca głowę. Co więcej, film w swojej dalszej części ukazuje, że dziewczynka przez rzekome duchy, nawiedzana jest systematycznie. Kamera zarejestrowała również, jak niektóre obiekty domowe się poruszają. Dziecko bawi się, rysując, a kartki oraz ramki do zdjęć zaczynają się unosić, jak gdyby poruszone silnym wiatrem.

Przerażona dziewczynka patrzy przez chwilę na kartki i po krótkiej ocenie sytuacji, ucieka z pokoju. Jednak kartki i inne przedmioty to nie wszystko, w nawiedzonym domu, z ogromną siłą, przewraca się również stół.

Do tej pory nie ustalono, z jakiego kraju pochodzi to straszne widowisko i kiedy je nakręcono, ale w Internecie krążą plotki, że filmy zostały umieszczone przez samego ojca dziewczynki, który zainstalował kamery bezpieczeństwa, kiedy jego córka doniosła mu, że od jakiegoś czasu jest straszona przez niewidzialne "duchy".

Internauci i specjaliści analizują, czy to, co wydarzyło się na filmie, mogło mieć miejsce w rzeczywistości, czy jest wyłącznie filmową manipulacją. Jak Ci się wydaje? Czy takie zdarzenie mogło mieć miejsce naprawdę? Przytrafiło Ci się kiedyś coś podobnego?

Zobacz pełną wersję filmu, na którym widać przerażenie dziewczynki, straszonej przez niewidzialną siłę:

Zdjęcie: Youtube


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Wtorek 17.01.2017 (aktualizacja: 2017-01-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×