Matka postanowiła przekazać internautom wiadomość, przekłuwając policzek swojej córki!

Kobieta postanowiła zrobić swojej córce kolczyk w policzku, po czym podzieliła się tym faktem z innymi, przy pomocy Facebooka. Co miało na celu jej dziwne zachowanie?

kolczyyy.jpg

Enedina Vance to mama półrocznej dziewczynki. Kobieta postanowiła zrobić coś nietypowego- wpadła na pomysł sprowokowania dyskusji dotyczącej nietykalności dzieci. Aby jej przekaz dotarł do jak największej liczby internautów, postanowiła go "zilustrować". Po przekłuciu policzka swojej córki upubliczniła jej zdjęcie na swoim profilu na Facebooku, a następnie napisała:

"Przekłułam mojej córce policzek. Wygląda bardzo ładnie, prawda? Wiem,że na pewno jej się spodoba! Będzie mi wdzięczna kiedy już dorośnie. A jeśli się jej nie spodoba, nie będzie miała żadnego problemu z wyciągnięciem kolczyka. Jestem rodzicem, a ona jest MOIM DZIECKIEM, dlatego mogę zrobić z nią wszystko, czego chcę. Będę podejmowała za nią wszystkie decyzje, aż do momentu, kiedy ukończy 18 lat"

Oczywiście kiedy w Internecie rozpoczęła się dyskusja, Enedina przyznała, że zamieszczone przez nią zdjęcie było wcześniej poddane obróbce, a kolczyk nie był prawdziwy. Mimo to odważnej mamie udało się zwrócić uwagę na dość niewygodny problem. Według Enediny nikt nie ma prawa zmieniać ani modyfikować wyglądu dziecka bez jego zgody- nawet jego rodzice. W ostatnim czasie Enedina podziękowała wszystkim swoim znajomym za zaangażowanie w dyskusję i nagłośnienie sprawy. Jej zdaniem każdy z nas ma takie samo prawo decydowania o sobie, bez względu na wiek.

Co sądzisz o takiej prowokacji? Czy internautka dobrze postąpiła? 

Zdjęcie: Facebook.com/enedinavance

Źródło: Dailymail.co.uk Dodał(a): Alicja Bartosiak , Wtorek 18.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×