Niesamowita reakcja 5-latka na informację o tym, że zostanie bratem

Choć nagranie znalazło się w Internecie dopiero kilka dni temu, już bije rekordy popularności. Sprawdźcie, dlaczego.

Niesamowita reakcja 5-latka na informację o tym, że zostanie bratem

Wiele dzieci marzy o rodzeństwie. Rodzice jednak nie zawsze wiedzą, jak o tym powiedzieć swoim maluchom. W końcu w ich życiu wiele się zmieni, a dzieci lubią zadawać niełatwe pytania. 

W Internecie pojawiło się niesamowite nagranie, na którym to 5-latek z Anglii dowiaduje się, że będzie starszym bratem. Matka postanowiła zarejestrować moment, w którym mówi synowi o tym, że już nie będzie jedynakiem. Najpierw pokazuje mu zdjęcie USG, a potem... reakcja chłopca jest niesamowita. 

Zobaczcie także: POZNAJCIE WZRUSZAJĄCĄ HISTORIĘ SIÓSTR SYJAMSKICH

Oczywiście nie mogło zabraknąć pytań. Malec chce wiedzieć, jak to możliwe, jak do tego doszło, no i przede wszystkim, jak to możliwe, że z brzucha mamy niebawem wyjdzie jego brat lub siostra. 

Na szczęście chłopiec cieszy się z faktu, że będzie miał rodzeństwo i zapewnia, że będzie o nie dbał, a nawet podzieli się z nim swoim łóżkiem!

Najlepiej jednak zobaczyć reakcję młodego Brytyjczyka na wieść o tym, że będzie starszym bratem. To nagranie obejrzały już ponad 2 miliony osób. Zobaczcie także: Źródło: EliteDaily/ YouTube
Foto: YouTube/Sarah Bromby


Dodał(a): Natalia , Sobota 29.08.2015 (aktualizacja: 2015-08-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
śliczniutki
Dodano: 2015-10-13 17:06:11 Zgłoś nadużycie
Anonim
slodziak:)
Dodano: 2015-10-13 17:06:01 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×