Niezwykłe śniadanie dla dziecka? Zobacz co potrafi zrobić pewien tata

Dzieci czasem ciężko przekonać do zwykłego jedzenia. Pewien tata postanowił więc, że nie tylko smakiem, ale także wyglądem dania zachęci maluchy do jedzenia śniadania. Zobaczcie sami!

śniadanie dla dzieci.jpg

Niezwykłe śniadanie dla dziecka? Zobacz co potrafi zrobić pewien tata

 

Śniadanie to najważniejszy posiłek. To właśnie ono dostarcza nam energii na sam początek dnia i sprawia, że nasz organizm już od samego początku ma z czego czerpać, by dać z siebie jak najwięcej.

Choć my dorośli doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, takie argumenty zazwyczaj nie są w stanie przekonać naszych dzieci do tego, by rano usiadły i zjadły pożywne śniadanie. Niechęć do jedzenia wśród najmłodszych nie jest wcale czymś zaskakującym, co nie zmienia faktu, że trzeba dziecko skutecznie przekonać do tego, że śniadanie trzeba zjeść.

Zmagając się z tym problemem rodzice muszą się czasem wykazać niezwykłą kreatywnością. Aby przekonać malucha do tego, by zjadł i nie toczyć przy tym zaciętej wojny na jedzenie pomysłowość musi być spora. Każdy rodzić ma inny sposób, a ten, który wymyślił pewien tata, naprawdę nasz urzekł.

 

Naleśniki to bardzo dobra propozycja nie tylko ze względu na to, że dzieci za nimi przepadają, ale także dlatego, że podczas ich przyrządzania można się naprawdę bardzo dobrze bawić. Potwierdzeniem tego jest film, który dla was mamy. 

Zobacz też: ZOBACZCIE ZABAWNE REAKCJE DZIECI NA POTRAWY Z RÓŻNYCH ZAKĄTKÓW ŚWIATA 

To niezwykłe, gdy z małych codziennych czynności można wykrzesać tak niesamowite rzeczy. Czy wyobrażaliście sobie kiedyś, że robienie naleśników może być pewnego rodzaju... sztuką? Okazuje się, że może i jest to naprawdę smaczna i zabawna sztuka.

Nathan Shields postanowił, że śniadania jakie będzie szykował swoim dzieciom będą nie tylko pożywne, ale dostarczą całej rodzinie dobrej zabawy. Naszym zdaniem udało mu się wcielić ten plan w życie śpiewająco.

Oto jak tata szykuje niezwykłe naleśniki dla swoich dzieci! 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Niedziela 15.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Jak już przyszły tata zostanie tatą trzeba kupić mu dowód super taty na clubcard com pl. :)
Dodano: 2016-10-30 18:27:03 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×