Odkryj magię oczekiwania na Święta

Odliczanie czas start! W tym roku, Milka będąca orędownikiem delikatności, podpowiada jak odkryć prawdziwą magię oczekiwania na Święta.

iStock-488541568_MK.jpg

Oczekiwanie na Święta Bożego Narodzenia to czas wypełniony przygotowaniami. Porządkujemy nasze domy, szukamy najpiękniejszej choinki, stoimy w długich kolejkach pośpiesznie kupując prezenty, szykujemy wypieki i do tego wszystkiego jeszcze bierzemy udział w przedświątecznych spotkaniach w pracy i z przyjaciółmi. Nadmiar obowiązków sprawia, że zamiast prawdziwej radości i ekscytacji, przygotowaniom zaczyna towarzyszyć gorączkowy pośpiech i zdenerwowanie. Na szczęście wiemy jak temu zaradzić i co zrobić by odkryć prawdziwą magię oczekiwana na Święta oraz sprawić by ten czas oczekiwania był naprawdę wyjątkowy…

tumblr_mdw5qnCSA01rlv81so1_500_large.jpg

1. NA POCZĄTEK MUZYKA

Koniecznie podczas świątecznych porządków włącz świąteczne kawałki na Youtubie. To doda Ci powera i napędzi do działania. Znudziła Ci się kultowa piosenka Last Christmas? Poznaj nową melodię od Milka - jesteśmy pewne, że zakochasz się w niej tak samo, jak my! Nie tylko szybko poprawi Ci humor, ale również przypomni, że wśród tych wszystkich obowiązków warto podzielić się delikatnością z tymi, których kochamy, a czas świątecznego oczekiwania nabierze zupełnie innej jakości. Więcej zabawnych, świątecznych piosenek znajdziecie na: https://www.facebook.com/MilkaPoland

2. KALENDARZ ADWENTOWY

Jeśli chcesz każdego dnia grudnia odkrywać magię oczekiwania na Święta, a dni wypełnione przedświątecznymi obowiązkami zamienić w słodkie odliczanie, obowiązkowo rozpocznij od pierwszej czekoladki z adwentowego kalendarza Milka! Bez tego odliczania nie ma świąt! Zawiera on aż 24 okienka z niepowtarzalnymi czekoladowymi figurkami w środku, które przypomną, że w tym przedświątecznym pośpiechu warto zatrzymać się na chwilę, by każdego dnia grudnia odkrywać prawdziwą magię oczekiwania na Święta.

milionkalendarz.jpg

3. PODZIEL SIĘ PRZEDŚWIĄTECZNYMI RYTUAŁAMI

Nie lubisz sprzątać? Co roku kłócisz się z rodzeństwem i rodzicami o obowiązki? W tym roku zaproś do świątecznych porządków całą swoją rodzinę. Potraktujcie to trochę jako wyzwanie lub dobra zabawę. Wyznacz każdemu jakiś cel, a w rytmie bożonarodzeniowych hitów w mgnieniu oka wysprzątacie cały dom. Bo nie ma to, jak wspólnie spędzony czas z najbliższymi. Wystarczy odrobina życzliwości i dobrego humoru, a wszystko to sprawi, że nawet domowe obowiązki będą nam niestraszne.

5ed5f7441ac193ab41fee23cedb13366.jpg

4. CHOINKOWE SZALEŃSTWO

Wybór choinki, wstawienie jej do domu, odpakowanie oraz jej ubranie nigdy nie było Twoim ulubionym zajęciem? Zawsze wyręczał Cię w tym brat lub tata? W takim razie, w tym roku to Ty zainicjuj rodzinną wyprawę po drzewko, wybierzcie razem jedno z największych i wspólnie z całą rodziną ubierzcie je najlepiej, jak tylko potraficie! Masz problem z rozplątywaniem ubiegłorocznych lampek? Może zorganizuj mały konkurs w rozplątywaniu ich na czas? Gwarantujemy, że będziecie mieć przy tym mnóstwo zabawy!

tumblr_inline_nev3niayWb1ryn9ej.jpg

I co najważniejsze, a o czym w ferworze przedświątecznych zmagań często zapominamy: pamiętajmy, że prawdziwą magię oczekiwania na Święta możemy odkryć w każdym najmniejszym, przedświątecznym rytuale jeśli tylko zrobimy to wspólnie z najbliższymi. Wówczas nie tylko w dni świąt, ale przez cały grudzień towarzyszyć nam będzie w pełni magiczny nastrój.

Dodał(a): materiał partnera , Czwartek 01.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×