Para zaskoczyła wszystkich najbliższych "nieoczekiwanymi" bliźniakami - Zobaczcie!

Narodziny nowych członków rodziny to zawsze wielka radość. Pewna para nie zdradziła, że oczekuje bliźniąt... Zobaczcie zabawne reakcje najbliższych, gdy dowiadują się prawdy.

bliźniaki niespodzianka.jpg

Para zaskoczyła wszystkich najbliższych "nieoczekiwanymi" bliźniakami - Zobaczcie!

Dziecko to zawsze wielka radość w całej rodzinie. Każdy chce zobaczyć nowego potomka i cieszyć się razem ze świeżo upieczonymi rodzicami ich radością.

Pewna para postanowiła jedna zrobić swojej rodzinie i przyjaciołom pewnego psikusa... Oczywiście wszyscy najbliżsi doskonale wiedzieli, że młodzi spodziewają się potomstwa, ale nikt, oprócz samych rodziców, nie był świadomy tego, że jest to ciąża bliźniacza!

Zobacz też: ZOBACZ NIEZWYKLE WZRUSZAJĄCE WYZNANIE PANA MŁODEGO 

Świeżo upieczeni rodzice postanowili zachować informację o bliźniaczej ciąży dla siebie, a wszystkich najbliższych poinformować  tym dopiero, gdy maluchy pojawią się na świecie.

 

Niespodzianka udała się świetnie. Miny i niedowierzanie jakiemu ulegali wszyscy bliscy pary były naprawdę niezwykłe. Większość nie mogła uwierzyć w to, że przyszła powitać na świecie nie jedno, a dwójkę dzieci. Wszyscy jednak, gdy pierwszy szok minął, bardzo cieszyli się razem z rodzicami.

Zobacz też: NIEWIDOMA KOBIETA DZIĘKI SPECJALNYM OKULAROM ZOBACZYŁA SWOJE DZIECKO 

Informację o tym, że para powitała w rodzinie nie jedno, a dwójkę dzieci, młodzi przekazywali w bardzo różny sposób. Niektórzy dowiedzieli się o tym przez internetową kamerę, inni przychodzą do szpitala, by pogratulować rodzicom zaraz po zakończeniu ciąży i porodzie, a jeszcze inni odwiedzając ich w domu dostali na ręce nie jedno, a dwójkę dzieci.

Reakcje wszystkich najbliższych były naprawdę zabawne, a cała niespodzianka udała się rodzicom wyśmienicie.

Zobaczcie sami!

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Sobota 18.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×