Sąd nakazał matce nie zbliżać się do dziecka, a ta odpowiedziała:"i tak muszę odpocząć"

To co zrobiła i powiedziała pewna kobieta z Florydy aż nie mieści się w głowie. Chyba nikt nie podejrzewa, że matka może być zdolna do takich rzeczy...

sprawiedliwość.jpg

Sąd nakazał nie zbliżać się matce do dziecka, a ta odpowiedziała:"i tak muszę odpocząć"

Czasem aż ciężko uwierzyć w niektóre historie obiegające media. Nieodpowiedzialność razi zwłaszcza wtedy, gdy cierpią przy tym dzieci. Nie wszyscy bowiem, którzy stali się rodzicami, powinni nimi być, czego przykładem jest ta niezwykła historia.

Kilka dni temu, w North Miami Beach na Florydzie patrol policji chciał przeprowadzić rutynową kontrolę. Młoda, 34-letnia kobieta, Monique Miller nie zatrzymała się do rutynowej kontroli za pierwszym razem. Kiedy jednak w końcu policji udało się zatrzymać kobietę, ta wyrzuciła przez okno swoje dziecko.

Zobacz też: MELISSA MIAŁA NIE ŻYĆ... PRZEŻYŁA ABORCJĘ! 

Na szczęście policjant podchodzący do auta zdołał złapać malucha, wyrzuconego przez matkę, dzięki czemu dziecko nie odniosło obrażeń. To jednak nie był koniec historii. Kobieta zachowywała się bardzo agresywnie, uderzyła drzwiami policjanta i nie chciała dobrowolnie wsiąść do radiowozu.

Kiedy  Monique Miller stanęła przed sądem i postawiono jej stosowne zarzuty, które sprawiły, że kobieta musi trafić do aresztu. Kiedy Sędzia ogłosił, że matka ma zakaz zbliżania się do dziecka, ta odpowiedziała "Ok, i tak muszę odpocząć."

Zobacz też: SZOK! DZIEWCZYNKA URODZIŁA SIĘ W... CIĄŻY! 

Matka zatem zamiast okazać skruchę, postanowienie sądu potraktowała jako szansę odpoczynku od dziecka i opieki nad nim. Sąd oprócz kary więzienia zalecił kobiecie także branie odpowiednich leków. 

Cóż, aż ciężko skomentować w jakikolwiek godny sposób zachowanie mieszkanki Florydy, w USA. Pozostaje wierzyć, że w końcu się opamięta.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Wtorek 10.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
blodka
I dlatego uważam, że ktoś kto dziecka rzeczywiście nie chce nie powinien go mieć. Jesli nie chce się być matką i być uwiązaną przez najbliższe kilkanaście lat do tego dziecka to trzeba pomyśleć o zabezpieczeniu i nie ulegać presji otoczenia, że w pewnym wieku to powinno się mieć dziecko. Każdy ma wolną wolę i sam powinien decydować w tej kwestii. Bo później mamt taki kwiatki jak porzucone i cierpiące dzieci.
Dodano: 2015-03-10 08:42:52 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×