Szok! Myślała, że jest w ciąży - okazało się, że to ogromny nowotwór

Są historie, w które aż ciężko uwierzyć, choć wydarzyły się naprawdę. Oto jedna z nich. Poznajcie niezwykłą historię pewnej kobiety.

kobieta w ciąży.jpg

Myślała, że jest w ciąży - okazało się, że to ogromny nowotwór

Ta historia może się wydawać nieprawdopodobna, jednak fakty mówią same za siebie. Pewna kobieta, choć wyglądała jak ciężarna, wcale nie nosiła w sobie dziecka, a coś znacznie gorszego...

Madalina Neagu myślała, że jest w ciąży i pewnego dnia była bardzo przerażona, kiedy trafiła do szpitala, gdyż podczas pracy poczuła silne bóle brzucha. Lekarze, którzy ją przyjęli spodziewali się, że 42-letnia kobieta przechodzi jakieś komplikacje związane z ciążą. Okazało się jednak, że jest zupełnie inaczej.

Zobacz też: PARA ZASKOCZYŁA WSZYSTKICH NAJBLIŻSZYCH "NIEOCZEKIWANYMI" BLIŹNIAKAMI - ZOBACZCIE! 

Po przeprowadzeniu wszystkich potrzebnych badań, lekarze z Botosani County Hospital w Rumunii ze zdumieniem stwierdzili, że kobieta wcale nie jest w ciąży, a wewnątrz jej macicy mieści się nie dziecko, a ogromny "niemowlęcy guz".

 

- Kiedy kobieta powiedziała nam, że jest w ciąży, początkowo spodziewaliśmy się ciążowych komplikacji. Wielkość jej brzucha i ułożenie było identyczne z takim, jakie wykazują kobiety w 9 miesiącu ciąży, więc nie widzieliśmy powodu, by nie wierzyć kobiecie. - mówi dr Dorin Scladan, który przyjął pacjentkę na oddział. 

Zobacz też: RAK JAJNIKA - NOWOTWÓR, O KTÓRYM TRZEBA ZACZĄĆ ROZMAWIAĆ 

Kiedy jednak okazało się, że Madalina Neagu nie nosi pod sercem dziecka, a gigantyczny guz, lekarze podjęli decyzję o natychmiastowej operacji. Po zakończeniu kobieta przewieziona została na oddział intensywnej terapii, gdzie powoli dochodzi do zdrowia. 

- Nie często można zobaczyć guza takiej wielkości, w naszym regionie jest to rekordowa wielkość nowotworu jaki pojawił się w ciągu ostatnich 15 lat. - dodaje dr Dorin Scladan.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Niedziela 19.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
kto tą głupotę wymyślił? każda kobieta mając choćby podejrzenia bycia w ciąży od razu idzie do lekarza. skoro niby chciała tego dziecka to chociażby przez wzgląd na to aby urodziło się zdrowe poszłaby do lekarza
Dodano: 2015-04-21 11:04:35 Zgłoś nadużycie
Anonim
Jestem ciekawa ile czasu go hodowała? Lekarzem nie jestem ale nie wydaje mi się żeby do takiej wielkości urósł w 9 miesięcy?
Dodano: 2015-04-21 09:52:38 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×