To zdjęcie podbija internet i wzbudza kontrowersje - Zobaczcie dlaczego

Zobaczcie zdjęcie, które zyskuje ostatnio w internecie bardzo dużą popularność, ale także wzbudza dużo kontrowersji.

lesbijki z dzieckiem główne.jpg

To zdjęcie podbija internet - Zobaczcie dlaczego

Internet to źródło, w którym różne materiały bardzo szybko zyskują popularność. To właśnie to medium staje się najbardziej popularne i zaczyna docierać do największej liczby osób.

W internecie porusza się bardzo wiele kwestii, a możliwość swobodnego wypowiadania się ma każdy. Z łatwością można dzielić się poglądami, tym co dzieje się w naszych życiu i promować to, co uważamy za słuszne.

Zobacz też: ONI SĄ NAJŁADNIEJSZĄ PARĄ NA INSTAGRAMIE - ZGADZACIE SIĘ? 

Homoseksualizm to wciąż trudny temat. Posiadanie dzieci przez pary homoseksualne to temat, który wzbudza wiele kontrowersji. Dyskusji o tym jest coraz więcej, a liczba zwolenników jak i przeciwników wciąż jest wyrównana. 

 

Jednak pewna para postanowiła promować i zachęcić tym samym pary homoseksualne do tego, by nie bały się posiadać dzieci i tworzyć rodziny. Poprzez fotograficzne udokumentowanie na Instagramie życia i doświadczeń swojej własnej rodziny, dwie kobiety postanowiły zachęcić pary jednej płci i dodać im odwagi do tego, by decydowali się na posiadanie własnych dzieci.

- Ciało kobiety jest niesamowite. Sposób w jaki tworzy i rozwija się w nim inny człowiek jest niesamowity. Mamy nadzieję, że nasz przykład to znak, którego niektóre kobiety mogą potrzebować, by przekonać się do posiadania dziecka. - mówi Melanie - To szaleństwo, popularność i fakt, że nasza rodzina staje się inspiracją jest niesamowite. Wciąż jesteśmy w szoku. - dodaje.

lesbijki z dzieckiem.jpg

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Instagram


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Czwartek 23.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-23)

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (26)

Awatar
Anonim
Pani od Dudu i więzienia itp...jak ty mało wiesz o życiu, tolerancji i polityce xD głowa opada
Dodano: 2015-05-21 18:11:12 Zgłoś nadużycie
Anonim
"Profanacja stanu błogosławionego" no proszę Was...
Weźcie się opamiętajcie, mamy XXI wiek. Jak Was może oburzać widok szczęśliwej rodziny? Jakie ma znaczenie czy to dwie kobiety, dwóch mężczyzn czy para heteroseksualna? Myślę, że żadne. Grunt, że się kochają, że dzieci są zadbane i szczęśliwe. Chyba głównie o to chodzi? Ale nie, lepiej żyć w średniowieczu, głosować na Dudę i czekać, aż staniemy się państwem wyznaniowym, w którym do więzienia będzie się pakowało ludzi bez ślubu, a dzieci nieochrzczone będą odbierane i oddawane do domów dziecka...
Dodano: 2015-05-20 20:43:20 Zgłoś nadużycie
Anonim
Ja tu widzę szczęśliwą kochającą się rodzinę, smutne że dla kogoś jest to "obrzydliwe".
Dodano: 2015-05-20 19:54:50 Zgłoś nadużycie
Anonim
Czyli tak facet jest w ciąży a kobita bawi się w męża.
Dodano: 2015-05-09 21:08:31 Zgłoś nadużycie
Anonim
Ohyda. Profanacja stanu blogoslawionego. Prosze do czeko doprowadzil postep w medycynie.
Dodano: 2015-05-05 15:12:15 Zgłoś nadużycie
Anonim
cos strasznego.
Dodano: 2015-05-05 10:56:05 Zgłoś nadużycie
Anonim
ja tam popieram adopcję dzieci przez pary homoseksualne bo uważam ,że lepiej jest mieć dwóch tatów niż żadnego rodzica a tylko opiekuna ,który dba o ciebie tylko w godzinach pracy. Niestety posiadanie biologicznych dzieci przez pary homoseksualne jest dla mnie egoistyczne. Może w przypadku dwóch kobiet tak nie jest ale dwóch gejów ,jeśli chce mieć dziecko musi kupić komórkę jajową i opłacić surogatkę a to dla mnie zakrawa już o handel ludźmi. Taka prawda , nie mogą adoptować to je sobie kupują albo bardziej dokładnie "zamawiają". Dla mnie to już jest granica tego co jest normalnością. Niech sobie adoptują ,bo ilu to gejów wychowuje swoje dzieci w związkach z kobietami? Jest wiele małżeństw gdzie jeden z małżonków jest homoseksualny ale prowadzi "normalne" życie ,żeby dopasowac się do otoczenia. Dla mnie to co robi Elton John jest już chore. On mógłby zaadoptować jakieś dziecko, bo przecież takiej gwieździe nikt nie będzie robił problemów prawnych ale on i jego mąż woleli mieć biologiczne dzieci. Moment w którym homoseksualiści chcą mieć swoje biologiczne dzieci jest już potwornych pogwałceniem praw natury. Homoseksualizm zdarza się u innych gatunków, zdarza się nawet ,że taka para przygarnia osierocone młode ale ,żeby dwóch samców czy dwie samice mieli ze sobą potomstwo jest naturalnie niemożliwe. W naturze to nie występuje, to ludzie zaczynają jakieś moralnie sprzeczne praktyki dla swoich potrzeb. Za 30lat będą sobie wszczepiać macice. A najbardziej cierpi dziecko, bo staje się tylko przedmiotem transakcji
Dodano: 2015-05-04 02:13:44 Zgłoś nadużycie
Anonim
Bardzo egoistyczne . . . . . !
Dodano: 2015-05-04 00:20:15 Zgłoś nadużycie
Anonim
Oczywiście, że nie jest to krzywda bezpośrednia i pewnie dzieci w rodzinach patologicznych mają gorzej itp. itd....natomiast rodzinami patologicznymi są też rodziny w których jeden z rodziców często wyjeżdża za pracą i nie ma go długi czas, oraz rodziną patologiczną z tego punktu widzenia jest też rodzina jednopłciowa, w której to dziecko (tak jak w tym pierwszym przypadku) ma tylko jeden wzór jakim w tym wypadku jest wzorzec kobiecy. Wiele osób, które dorastały w takich rodzinach miewają w dorosłym życiu wiele problemów, których same często nie podpiszą pod wychowanie, bo stwierdzą np. że są po prostu niedołężni, czy neurotyczni, czy to kwestia cech charakteru, czy są tacy i owacy itd... A wychowanie ma ogromny wpływ na dzieci i powinny mieć one wzorce i męskie i damskie. Takim osobom nikt nie zabiera szczęścia, niech się ciesza sobą, a nie mieszają w to dzieci.
Dodano: 2015-04-28 17:33:51 Zgłoś nadużycie
Anonim
śluby ze zwierzętami, choroba psychiczna... jak czytam takie bzdury to mi się nóż w kieszeni otwiera....

może byś tak poczytała o tym zanim zaczniesz się ośmieszać?

i nie, wykreślenie homoseksualizmu z listy chorób przez who nie było wynikiem homopropagandy...
Dodano: 2015-04-24 19:48:36 Zgłoś nadużycie
1  2  3  »

Zobacz również

×