Karolina Malinowska - macierzyństwo jest trudniejsze od bycia szefem wielkiej korporacji

Bycie mamą na pełny etat nie jest prostą sprawą. Kobiety, które poświęcają się domowym obowiązkom i wychowywaniu dzieci powinny zacząć być doceniane, bo nie jest to łatwe. Zobaczcie, co na temat macierzyństwa mówi sama Karolina Malinowska.

Karolina Malinowska - macierzyństwo to praca 24 godziny na dobę

Macierzyństwo jest trudniejsze od bycia szefem wielkiej korporacji

Wychowywanie dzieci i pielęgnowanie domu nie jest łatwą rzeczą. W mediach obraz mamy i gospodyni pokazywany jest często tylko od jednej strony. A przecież macierzyństwo choć piękne nie zawsze usłane jest różami...

Znana modelka Karolina Malinowska, mama trzech synów i partnerka dziennikarza Oliwiera Janiaka, w rozmowie dla agencji informacyjnej Newseria Lifestyle wypowiedziała się na temat zawodu "mama".

- Kreowanie takiego sztucznego świata, który jest bardzo piękny, ale nieprawdziwy, nie przynosi niczego dobrego. Macierzyństwo jest równie piękne, jak trudne. To, że kobieta, która czasami jest zmęczona i ma najzwyczajniej w świecie dość, nie znaczy, że nie kocha swoich dzieci, bo je kocha najbardziej na świecie i zrobiłaby dla nich wszystko - mówi Karolina Malinowska.

Modelka podkreśla, że zadania, które stoją przed kobietą zajmującą się domem i opieką nad dziećmi mogą być niekiedy nawet trudniejsze niż bycie szefem w wielkiej korporacji. Kobiety często boją się mówić o tym, że jest im ciężko.

Karolina Malinowska - macierzyństwo to praca 24 godziny na dobę Karolina Malinowska i Oliwier Janiak


Każda z nas ma prawo do tego, by powiedzieć: „Mam dość, jestem zmęczona, potrzebuję na chwileczkę wyjść”. Nawet nie macie państwo pojęcia, ile kobiet odwiedza na przykład gabinety psychiatryczne właśnie z tego powodu, że nie wolno im głośno powiedzieć, że są zmęczone, bo zazwyczaj słyszą w odpowiedzi: „Ale co ty takiego robisz, siedzisz tylko w domu, miliony kobiet by się z tobą zamieniły” - podkreśla modelka.

Malinowska zaznacza także, że bardzo ważna jest rola taty. Jak twierdzi, bez pomocy męża, Oliwiera Janiaka, ciężko byłoby jej połączyć obowiązki domowe z bardzo napiętym kalendarzem zawodowym. 

- Rola taty według mnie powinna być równie duża jak rola mamy. U mnie w domu tak jest. Kiedy mój mąż nie pracuje, zawsze mogę na niego liczyć. Mało tego, on sam pragnie tego czasu spędzonego z dzieciakami. My, kobiety, często popełniamy jeden błąd. Wydaje nam się, że jesteśmy niezastąpione i nikt nie zrobi czegoś lepiej niż my, a to jest bardzo zła droga. Bo ojcowie są wspaniali, bardzo wyedukowani i wiedzą, jak się zajmować dzieckiem - podsumowuje Karolina Malinowska.


Źródło: Milionkobiet.pl/ Newseria

Foto: KAPiF/YouTube

Newseria Lifestyle CMYK-01.jpg


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 17.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (7)

Awatar
Anonim
Bzdury - bycie szefem korporacji jest duzo ciezsze niz bycie matk, ktora moze zatrudnic nianki i ktor nie martwi sie o wyniki firmy.
A wlasnie tkie zycie m Malinowska - zeros tresu, wciskanie sie do reklam i programow
Dodano: 2014-10-21 01:44:18 Zgłoś nadużycie
Anonim
marna z ciebie matka i juz.ciagle narzekasz.to po co narobilas tyle dzieci
Dodano: 2014-10-19 10:57:02 Zgłoś nadużycie
Anonim
Dobrze gada, niestety ale tak jest
Dodano: 2014-10-19 10:44:51 Zgłoś nadużycie
Anonim
Nie weźmie pańcia pod uwagę, że większość Polek nie ma tego wyboru - musi i prowadzić dom i pracować na pełen etat - to dopiero wyzwanie!
Dodano: 2014-10-19 10:22:06 Zgłoś nadużycie
Anonim
No niestety, ale faceci mysla,ze to tak jest - przeciez siedzisz w domu, a ja haruje. A niech sie zamienia rolami na dwa dni z rzedu. Moze facet przejrzy na oczy,ze to 'siedzenie' jest tak intensywne,ze czlowiek pada z nog po paru godzinach i nie ma czasu nawet pojsc siusiu.
Dodano: 2014-10-19 01:55:52 Zgłoś nadużycie
Anonim
pusta zwykła łucka dzida
Dodano: 2014-10-19 00:01:05 Zgłoś nadużycie
Anonim
abto ci dopiero prowadzi program jak dobrze i madrze wychowywac dzieci a tu taki dylemat fffffffffffujjjjjjjjjjjj
Dodano: 2014-10-18 21:45:36 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×