Ta mama powiedziała wszystkim, jak naprawdę wygląda wychowanie dziecka z ADHD. Zobacz!

Jakie ważne przesłanie płynie ze słów młodej kobiety?

20292793_1113106268833370_463744355138206255_n.jpg

Każda mama zmaga się z innymi problemami dotyczącymi wychowania dziecka... Nie każda jednak jest w stanie mówić głośno o tym, co nie zawsze jest łatwe czy godne pochwały. Taylor Meers jest samotną mamą, która wychowuje dwójkę małych dzieci. Czteroletnia Sophie cierpi na ADHD. Syndrom ten bardzo często jest niezrozumiały dla otoczenia. Ze względu na to, że zaburzenia nie widać "gołym okiem", niektórzy myślą, że zachowanie dzieci wynika po prostu ze złego wychowania. Pewnego dnia Taylor postanowiła podzielić się swoim doświadczeniem z internautami. Jej post udostępniło już ponad 150 tysięcy osób. Co napisała kobieta?

iPiccy-collage.jpg

"To w końcu się stało. Stałam w kolejce do kasy w sklepie spożywczym, kiedy Sophie stanęła na środku wózka i zaczęła płakać (ponieważ zabrałam jej paczkę chipsów za złe zachowanie). Stałam tak przez kilka minut, odmawiając jej zakupu chipsów i nie zwracając uwagi na jej płacz. Wtedy jedna z klientek powiedziała za moimi plecami: Na litość Boską, daj jej ciastko, to się uspokoi! Nie wytrzymałam i krzyknęłam na kobietę, mówiąc: Ona ma cztery lata i to nie Twój biznes! Nie mogłam uniknąć spojrzeń innych ludzi. Pomyśleli o mnie, że jestem złą osobą, bo ignoruję płacz dziecka; że jestem zbyt leniwa. Wystarczy jeden negatywny komentarz, aby załamać kogoś, kto i tak ledwo sobie radzi. Nigdy nie wiadomo, przez co ktoś przechodzi. Nie znasz trudów bycia rodzicem takiego dziecka, jak moje i nie możesz mnie osądzać".

Młoda mama chciała uświadomić innym, że nie wszystkie negatywne zachowania dzieci wynikają ze złego, nieumiejętnego wychowania. Czasami rodzice nie są w stanie postępować inaczej, a zadowolenie otoczenia nie jest dla nich najważniejsze. 

Co o tym sądzisz? 

Zdjęcia: Facebook.com/shewasahurricane4 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Piątek 25.08.2017 (aktualizacja: 2017-08-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×