Zdrowe i szybkie potrawy dla dziecka - czy to możliwe?

Co da się uniknąć karmienia dziecka gotowymi potrawami? Znalazłyśmy rozwiązanie!

Bardzo często brakuje nam czasu na przygotowanie posiłku dla malucha, nie mówiąc już o obiedzie dla całej rodziny. Najprostszym rozwiązaniem zazwyczaj jest kupowanie gotowych przetworzonych posiłków, które niekoniecznie mogą wyjść na zdrowie naszemu maleństwu. Nareszcie pojawiło się wyjście z tej kłopotliwej sytuacji!


Gotuj dla wszystkich

Naszą uwagę przykuła nowość od francuskiej firmy Babymoov - urządzenie gotujące All in one Nutribaby+. Bardzo wygodnym rozwiązaniem są w nim dwa pojemniki do gotowania na parze, dzięki którym ugotujesz kilka zdrowych posiłków jednocześnie - nie tylko dla maleństwa, ale i dla całej rodziny. Nutribaby+ dopilnuje też gotowania na każdym jego etapie. Poinformuje sygnałem dźwiękowym i wizualnym o zakończonym gotowaniu, o zbyt małej ilości wody, a nawet o niedostatecznym zmieszaniu produktów. A Ty? Możesz wykorzystać zaoszczędzony czas na zabawę z maluszkiem!

Nutribaby+-Lifestyle 3.jpg

Postaw na różnorodność!

Każdej mamie zależy na tym, aby jej dziecko lubiło jak najwięcej zdrowych produktów. Serwując maluchowi wciąż te same dania możesz niechcący pominąć ważne składniki odżywcze. Specjalna pokrywka w urządzeniu Nutribaby+ załatwia ten problem, ponieważ umożliwia dorzucanie składników w dowolnym momencie gotowania. Dzięki temu możesz za każdym razem szybko i łatwo przyrządzać zupełnie nowe potrawy. Nutribaby+ potrafi zblendować i ugotować na parze, a nawet rozmrozić żywność i ugotować idealne jajka.

A001124-3661276148789-Nutribaby+ industrial grey.jpg


Alergia nie musi być problemem

Bardzo przydatnym rozwiązaniem w urządzeniu Nutribaby+ jest aplikacja wspomagająca żywienie dzieci cierpiących na alergie pokarmowe. Wystarczy wpisać w niej składniki, na które uczulony jest twój maluch, a aplikacja podpowie Ci gotowe przepisy na zdrowe i pożywne potrawy bez alergenów. I już nie będziesz musiała spędzać mnóstwa czasu na diety Twojego małego alergika! 


Dodał(a): Izabela Popko , Wtorek 05.12.2017 (aktualizacja: 2017-12-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×