Kariera i Ty

Dyskusje w grupie

Tytuł
Postów
Dobra firma, montaż szamba (wątek przyklejony)
3

Ostatni post dodany przez Szarpieee4

Ja się niestety na tym nei znam :P

Biuro rachunkowe dla jdg (wątek przyklejony)
14

Ostatni post dodany przez Daisy6

Witajcie,
a czy znacie jakieś sposoby, żeby obniżyć koszty prowadzenia działalności? Ja słyszałam, że po wprowadzeniu nowoczesnych systemów informatycznych od firmy Primesoft, takie koszty mogą spaść nawet o 23% :) To chyba całkiem zadowalający wynik, prawda? Na stronie http://www.primesoft.pl/ możecie sobie więcej na ten temat poczytać, polecam :)

Taśmy klejące? (wątek przyklejony)
4

Ostatni post dodany przez Szarpieee4

Nie rozumiem na jakiej zasadzie działa ta taśma klejąca haha

12

Ostatni post dodany przez Daisy6

A kojarzysz taki sklep jak https://www.drukuj24.pl/? Jeśli nie, to koniecznie zapoznaj się z ich ofertą. Mają tam bardzo tanie artykuły biurowe - zwłaszcza tusze i tonery do drukarek laserowych i atramentowych, a te jak wiadomo są obecne w każdym biurze, więc na pewno warto się w coś takiego zaopatrzyć ;)

2

Ostatni post dodany przez Daisy6

My niedługo będziemy potrzebowali takich mebli,bo jesteśmy w trakcie budowy biurowca. Taki obiekt biurowy buduje dla nas firma Depenbrock Polska z Komornik pod Poznaniem, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie http://depenbrock.pl/oferta/obiekty-biurowe-i-uslugowe. Ogólnie to jesteśmy bardzo zadowoleni, więc polecamy :)

1

Ostatni post dodany przez terenia

Hejka, przy okazji remontu zastanawiałam się nad zmiana dywanów. Co sądzicie tych z https://7kd.pl/91-dywany-do-przedpokoju ? Według mnie prezentują się bardzo ładnie i stylowo. Ceny też są w porządku. A Wy co sądzicie?

1

Ostatni post dodany przez Symklassa

Hej, szukam domofonu do domu i przeglądam różne tutaj https://interblue.pl i zastanawiam się lepiej kupić klasyczny domofon czy raczej taki widodomofon? Myślicie, że to przydatny bajer? Jakie domofony Wy macie u siebie w domach?

1

Ostatni post dodany przez Daisy6

Witam serdecznie,
co sądzicie o tym, aby wyjechać do pracy do Londynu i się tam osiedlić? Czytałam ostatnio na blogu Dariusza Stasika https://dariuszstasik.com/londyn-miasto-pelne-innowacji/, że w Londynie stosuje się ostatnio mnóstwo nowoczesnych smart rozwiązań, które sprawiają, że jego mieszkańcom żyje się lepiej :) Co o tym sądzicie?

2

Ostatni post dodany przez klaja20

Hej. Nie mam jakiś specjalnych sposobów. Jak mam dzień, to wysyłam kurierem z brokerami takimi jak https://www.epaka.pl/przesylki-do-holandii , a czasem tradycyjnie idę na pocztę. Lubię mieć jasną sytuację, czyli możliwość śledzenia przesyłki,. Różnie do dziś bywa, potem klienci dzwonią, że paczka nie doszła, albo co.. A tak, mam i nie mogą mnie oszukać.

1

Ostatni post dodany przez Kobietka

Dla kazdej firmy bardzo ważna jest reklama. A jeśli jest to propozycja darmowej reklamy, to czego chcieć więcej. Zobaczcie https://wykonawca.taelo.pl/ Tworzy się wizytówkę firmy do portalu. Mozna umieszczać zdjęcia z wykonanych prac, artykuły o działalności w swojej branży i oczywiście dane kontktowe. Nie tylko reklamujemy swoją dzialalność, ale mamy możliwość pozyskania klientów

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  »
Nowy wątek ››