Damsko męskie sprawy

Damsko męskie sprawy
Liczba członków: (75)

Dyskusje na temat związków, jak jest, jak być powinno, co można/trzeba/nie wolno - wymiana zdań

Dyskusje w grupie

Tytuł
Postów
1

Ostatni post dodany przez terenia

Witam, korzystacie z usług tłumaczy czy radzicie sobie w jakis inny sposób z tłumaczeniem? Szukam tłumaczenia na słoweński i sądzę, że https://berligo.com/tlumaczenia-przysiegle-jezyk-slowenski/ sprostałoby moim oczekiwaniom. Podobno bardzo profesjonalnie podchodzą do klienta.

2

Ostatni post dodany przez Daisy6

My nasze wizytówki zamawialiśmy w drukarni Diamond Druk, z której pełną ofertą możecie się zapoznać na stronie https://www.diamond-druk.pl. W sumie to współpracujemy z nimi już od wielu lat, mamy do nich pełne zaufanie, bo oferują bardzo wysoką jakość, a całkiem niskie ceny :)

2

Ostatni post dodany przez Daisy6

Ogólnie to ja jestem zwolenniczką walizek do samolotu, jest to moim zdaniem dużo lepsze rozwiązanie niż plecak czy też torba podróżna. Ostatnio zamawiałam komplet takich walizek na stronie https://sklep.solier.pl/pol_m_Walizki-podrozne_Walizki-730.html, jestem z nich bardzo zadowolona, bo wyglądają na solidne i trwałe, więc polecam i Tobie się tam rozejrzeć :)

2

Ostatni post dodany przez AdelajdaA

Jeśli jest to kocioł na paliwa stałe, to bym się na niego nie decydowała. Lepiej jest kupić kocioł na gaz, który jest faktycznie ekologicznym opałem. O tego typu kocioł - https://bongioanni.pl/play/ jest bardzo fajny i to z wielu względów. Dla mnie ważny jest jego elegancki wygląd i niewielkie wymiary, ale chyba jeszcze ważniejsze od tego jest to, że jest to kocioł wydajny (kondensacyjny), który pozwala na zaoszczędzenie na ogrzewaniu. A patrząc na to ile płaci się za ogrzewanie to bardzo ważny aspekt.

2

Ostatni post dodany przez Daisy6

Moim zdaniem Takie hale namiotowe nie będą nigdy tak trwałe i stabilne, jak normalne, wybudowane hale. Projekty takich hal magazynowych i przemysłowych wykonuje między innymi firma Depenbrock Polska, z ofertą której możecie zapoznać się na stronie http://depenbrock.pl/oferta/projektowanie-hal-magazynowych, Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, więc naprawdę warto jej zaufać :)

2

Ostatni post dodany przez Daisy6

Moim zdaniem lepiej będzie zdecydować się na budowę solidnej i trwałej hali przemysłowej. Najpierw jednak oczywiście trzeba wykonać jej projekt. Możecie go zlecić firmie Depenbrock Polska z Komornik pod Poznaniem, której oferta jest dostępna na stronie http://depenbrock.pl/oferta/projektowanie-hal-magazynowych. My korzystaliśmy z ich usług i bardzo sobie chwalimy :)

1

Ostatni post dodany przez Kobietka

Chciałabym wykonać sobie trochę dal ciała zabiegów kosmetycznych. Zastanawiam się nad ofertą firmy http://napodzamczu.pl/zabiegi-zabiegi-na-cialo/kriolipoliza/ i wykonaniem kriolipoliza szczecin. Mieliście może taki zabieg na ciało? Jak efekty jesteście zadowoleni?Czytam same pozytywy i aż chcę. A kriolipoliza szczecin jest blisko mnie i mogę tam się pojawić choćby za chwilę:)

1

Ostatni post dodany przez Kobietka

Czy macie namiar na dobrą firmę robiącą pudełko tekturowe warszawa ? Bo muszę szybko ogarnąć pudełko tekturowe warszawa - zależy mi na tej lokalizacji. W razie czego muszę mieć blisko aby podskoczyć do firmy.

1

Ostatni post dodany przez Kobietka

Czy jak budowaliście dom to zlecaliście prace takim firmom http://kama-lodz.pl/? to koparka łódź i myślę że może się przydać namiar, Właśnie koparka łódź może wykopać fundamenty i inne cięższe prace ogarnąć. Zostawiam wam tą stronę bo ja pewnie skorzystam.

2

Ostatni post dodany przez Camthid

Nie znam tej marki ale mogę ci polecić to miejsce podatkowezacisze.pl. Jeśli szukasz kogoś do obsługi firmy to nie znajdziesz lepszych specjalistów w całej Polsce ;)

« 10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  »
Nowy wątek ››