12 typów Kobiet

Poniżej prezentuję 12 typów kobiet, różniących się między sobą narodowością, zawodem lub pozycją społeczną. Wybierz tę, która najbardziej odpowiadałaby twoim marzeniom, a następnie przeczytaj jej charakterystykę. Możesz też zapoznać się ze wszystkimi biogramami i stwierdzić, do którego typu kobiety jesteś najbardziej zbliżona w rzeczywistości.

różne typy kobiet

1. ŚREDNIOWIECZNA DAMA

Nie masz możliwości życia według wymarzonego przez Ciebie rytmu; spokojnego i zorganizowanego. Kochasz wygody, wytworny i elegancki świat, marzysz o idealnej miłości, o zamożnej egzystencji. Nie stronisz od pracy, ale nie znosisz pośpiechu, pogoni za czasem i wiecznego braku pieniędzy. Często życie zamienia Ci się w piekło, a Twoja romantyczna dusza napotyka niezrozumienie i brak satysfakcji.

2. THAITANKA

Masz naturę spontaniczną, żywą, prawie pierwotną. Kochasz życie, lubisz kontakt z przyrodą. Charakter masz niefrasobliwy, czasem lekkomyślny. Marzysz o słodkich czasach wiecznych wakacji, o miłości nieskomplikowanej, żywiołowej. W cichości ducha marzysz też o miłości gorącej i nawet... więcej niż z jednym partnerem. Twoja natura jest bogata i interesująca, choć przeciętnemu obserwatorowi wydaje się nieco dziwna i egzotyczna. Miłość to Twoja dewiza życiowa. Kochać i być kochaną bez komplikacji, bez przysiąg, bez zobowiązań.

3. CYGANKA

Nie jesteś zadowolona z życia, jakie prowadzisz. Nie jesteś domatorką, lubisz podróże i wędrówki. Masz duszę artystyczną i nie wykorzystane zdolności, przede wszystkim muzyczne. Tymczasem los zgotował Ci wiele przeciwności, zmusza Cię do pracy, często ponad siły. Toteż nosisz w sobie chmury niezadowolenia i przekory. Masz charakter kapryśny. A szkoda, bo Twoja fantazja, talent, dobry gust są nieco zmarnowane. A Ty chciałabyś każdego dnia przeżywać coś nowego.

4. JAPONKA

Twój pracowity żywot jest ciężki. A przecież jesteś stworzeniem delikatnym jak kwiat. Lubisz spokój domowego ogniska, jesteś partnerką oddaną, wierną, najlepszą żoną i matką. Nie wszystko to, czego pragniesz i do czego jesteś naprawdę stworzona, realizuje się w Twoim życiu. Spadają na Ciebie zbyt często twarde obowiązki domowe i zawodowe. Nawet jeśli w końcu otrzymujesz satysfakcję, kosztuje Cię to wiele nerwów i poświęceń.


5. HISZPANKA

Dla Twojej bujnej natury życie codzienne jest zbyt monotonne i smutne. Swój ognisty temperament wyładowujesz więc gdzie indziej, może w tańcu, miłości lub w pracy, którą wykonujesz nieraz za dwie, ale zrywami. Męczy Cię dom i obowiązki, chętnie wybrałabyś wolny zawód, nie skrępowany godzinami. Charakter masz gwałtowny, wybuchowy i namiętny, ale jesteś szczera, prostolinijna i dumna. Zraniona, pamiętasz długo i nawet bierzesz odwet za krzywdy.


6. COLOMBINA

Jesteś bardziej serio, niż to się wydaje z pozoru, tylko że skrywasz uczucia głęboko. Niełatwo Ci zdobyć się na wynurzenia. Charakter masz skryty, surowy i niezależny. Tkwi jednak w Tobie potrzeba radości, zabawy i miłości. Swoje pragnienia pokrywasz maską obojętnego uśmiechu, a w głębi duszy tęsknisz do miłości, do zrozumienia.

7. BALETNICA

Tkwi w Tobie skondensowana kobiecość. Jesteś pełna wdzięku, łatwa w pożyciu, bezkonfliktowa, pogodna, czasem lekkomyślna i frywolna. Cieszysz się powodzeniem u mężczyzn, zaś kobiety nie darzą Cię wielką sympatią, choć Ty potrafisz być lojalną przyjaciółką i serdeczną partnerką. Pragniesz życia wesołego, bogatego w przygody, lubisz ładne stroje i biżuterię. Nie lubisz się przemęczać i nie chcesz być ani niewolnicą, ani męczennicą domową.

8. TRESERKA

Masz wyjątkowo dobre serce, toteż często ludzie wykorzystują Twoją wspaniałomyślność. Łagodność i wyrozumiałość mają jednak granice, toteż umiesz zdobyć się na stanowczość. Umiesz sobie dobrze organizować pracę, swoje plany przeprowadzasz z konsekwencją i rozsądkiem. Masz dar postępowania z ludźmi, kochasz przyrodę, zwierzęta, jesteś uczuciowa, ale nie okazujesz na zewnątrz swoich sentymentów.

9. AMAZONKA

Lubisz ruch. Przedkładasz ponad wszystko podróże, zmiany otoczenia, środki lokomocji. Twój temperament przysparza Ci nieraz wiele kłopotów. Nie jesteś domatorką, Twoja natura jest niezależna. Często mówisz prawdę prosto w oczy, czego ludzie na ogół nie lubią. Wokół Ciebie gromadzą się osoby słabe psychicznie, niezdecydowane, którym imponujesz stanowczością i fantazją.

10. DAMA DWORU

Najlepiej się czujesz w wytwornym towarzystwie, w pięknych strojach, w atmosferze dobrobytu i luksusu. Uwielbiasz koncerty, teatr, miłe przyjęcia. Jesteś dobrą gospodynią, tylko nieco rozrzutną. Twój elegancki wygląd i sposób bycia zyskuje Ci przyjaciół i adoratorów.

11. POKOJÓWKA

Wymagasz bardzo wiele od siebie i od swego otoczenia. Jesteś zawsze zajęta, zapracowana, zawsze się krzątasz, nie masz czasu na odpoczynek, co odbija się na Twoim nastroju i... wyglądzie. A Ty tak lubisz porządek, ładny dom, zorganizowany rytm codziennego dnia itp.

12. MODELKA

Lubisz podobać się i przywiązujesz dużą wagę do strojów, do mody i elegancji. Lubisz życie wygodne, a w każdym razie marzysz o takowym. Chciałabyś wieść żywot wesoły, urozmaicony, wytworny, być otoczoną rojem wielbicieli, mieć zapewnioną materialną stronę życia. Los często płata Ci figle i skazuje na twardą pracę i brak zrozumienia dla Twej delikatnej natury.

Tarot, Oczyszczanie energii, Tłumaczenie snów, Rytuały miłosne, Afirmacje i inne porady.
Wróżka Julia-Santi
Zadzwoń: 700 688 347
Opłata za minutę połączenia to 4.26 zł brutto
Wyślij SMS o treści: TC.SANTI. treść pytania do eksperta
pod numer 74068   Koszt SMS to 4.92 zł brutto
Pełny profil Wróżki znajdziesz tutaj.


Dodał(a): Karolina Kawecka , Piątek 06.07.2012 (aktualizacja: 2012-07-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
kobieta
9 to chyba pasuje do mnie
Dodano: 2012-07-14 13:44:01 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×