Anioł, który odmienił życie

Ta historia dotyczy kobiety, która została wróżką poprzez koleje losu i sytuację życiową. Po licznych przeżyciach małżeńskich z mężem alkoholikiem, Regina postanowiła "coś zmienić".

Wróżka Róża. Anioł, który odmienił życie.

Anioł, który odmienił życie


Zaczęła czatować na portalach towarzyskich. Wielu ludzi (czyt. mężczyzn),których tam poznała nie było godnych uwagi nawet przez chwile... ale "przyszła kryska na Matyska". W końcu i ONA spotkała bratnią dusze wśród "wyrywaczy". Pierwsze spotkanie to pogawędka, wypicie herbaty i "motylki'. Tak od razu, na dzień dobry. Różnica wieku 20 lat na korzyść mężczyzny. Regina nie obiecywała sobie po tej znajomości "fajerwerków". Sex i tyle, myślała; epizod. Były spotkania, rozmowy, bliskość coraz większa. Okazało się, ze wiele ich łączy... On wychowywał się w rodzinie gdzie ojciec pił, traktował matkę jak rzecz i pomoc domową... Ona żyła z mężem alkoholikiem. Marcin okazał się mimo wieku, dojrzałym facetem, bo życie go tak ukształtowało. Przyrzekł już sobie w dzieciństwie, że alkoholu nie tknie.

Opowiadał o życiu, o dzieciństwie gdzie zegarek od komunii sprzedał by kupić bułkę, o tym ze odkąd pamięta...Zawsze pracował. Mijały lata. Marcin założył rodzinę. Zaprogramował swą podświadomość Na SZCZĘŚCIE, na szczęście które zapewni rodzinie. Po ślubie były z żoną wojaże zagraniczne, wspólne towarzystwo. Żona kiedyś wspomniała w trakcie rozmowy, że chciałaby pracować z dziećmi niepełnosprawnymi. Zaakceptował tę chęć pomocy innym. Zaszła w ciąże. Radość, euforia... Urodziła im się córka z porażeniem mózgowym... Ironia losu???? Tak, taka karma. Nie było Marcinowi pisane odmienić los. Żona zupełnie nie dawała rady sobie z nową sytuacją. Przerosła ja. Nagle porozumienie miedzy małżonkami zaczęło się psuć. Wtedy, po 3 latach małżeństwa wszedł na czat...i tam spotkał wspomnianą wcześniej Reginę.

Z opowiadań mojej koleżanki "po fachu", wynika ze ich przyjacielskie relacje zacieśniają się, są dla siebie wsparciem, a Regina która nie mogła odnaleźć sensu życia, chodziła po porady do wróżek, sama z czasem zajęła się ezoteryka. Sama udziela porad, a ja nie raz z jej profesjonalizmu korzystam. I choć może nie do końca jest etyczna /bo żona Marcina nie wie o ich relacjach/ to ta przyjaźń działa już od prawie 5 lat pozytywnie na nich oboje. Regina wspiera GO w zbieraniu pieniędzy na rehabilitację niepełnosprawnej córki, nosząc ulotki z nr KRS /odpis 1%podatku/. On wspiera ja przy zakupach elektronicznych itp. Dzwonią do siebie...


Po co o tym piszę? Mogli się nigdy nie spotkać, a spotkali, zaprzyjaźnili się mimo różnicy wieku, a ich przyjaźń trwa prawie 5 lat i wszystko wskazuje na to, że się szybko nie skończy.... Na takich przyjaźniach, moi Drodzy opierajcie swe relacje. Seks jest ok, daje radość, ale nie traktujcie go, jak celu samego w sobie... Szanujcie ciało i duszę...


Wróżka Rita
Tel:
700 688 344
Opłata za minutę połączenia to 4.26 zł brutto
Wyślij SMS o treści: TC.ROZA. treść pytania do eksperta
pod numer 71068 Koszt SMS to 1.23 zł brutto
Pełny profil wróżki znajdziesz tutaj!


Dodał(a): Katarzyna Kowalewska , Czwartek 26.07.2012 (aktualizacja: 2012-07-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×