Co Cię czeka w 2012 roku?

Chciałabyś dowiedzieć się, co czeka Cię w 2012 roku? Koniecznie przeczytaj horoskop, przygotowany przez wróżkę Agnes.

horoskop 2012.jpg

BARAN

Rok przyniesie Ci sporo zmian i decyzji, które będziesz musiał podjąć w szybkim tempie, m.in. zmienią się Twoje układy rodzinne i uczuciowe; niewykluczone, że przybędzie nowy członek rodziny. Remonty domu i inne kwestie związane z porządkowaniem spraw dotyczących spadku lub nieruchomości zakończysz ze znacznym opóźnieniem. Twoja inteligencja pozwoli Ci osiągnąć stabilizację w miejscu pracy i tu ważny będzie przepływ informacji i właściwe ich wykorzystanie przez Ciebie. Unikaj ekstrawagancji i dumy. Jedyna przeszkoda na drodze do szczęścia to brak wiary we własne siły. W finansach poprawa, ale nie daj się naciągnąć na ryzykowne zakupy czy inwestycje, unikaj hazardu i szybkich interesów. Najlepsze dla Ciebie miesiące to: marzec, maj, sierpień.

BYK

Życie zmusi Cię do pilnowania pracy, finansów; rok rozpoczniesz ze sporym deficytem na koncie. Możliwe, że będziesz musiał obiektywnie ocenić czy droga, którą idziesz jest właściwa, czy Twój upór nie jest powodem obecnych problemów. Czasem lepiej trzymać się tego co mamy, niż iść w kierunku złudnych nadziei. Czekają Cię zmiany lokalowe i nie są one do końca korzystne, więc pomyśl jak to inaczej rozegrać. Od drugiej  połowy roku ujrzysz światełko w tunelu i wszystko to, co przysparzało Ci cierpień wyjaśni się. Złapiesz wiatr w żagle. Rok zamkniesz płynnością finansową. Najlepsze dla Ciebie miesiące to: wrzesień, październik.


BLIŹNIĘTA

Rok bardzo udany i w zasadzie w każdej sferze do połowy roku bliźnięta mogą liczyć na bonusy od losu; zrealizują swoje plany i zamierzenia, a decyzje dotyczące kariery z którymi będą się zmierzać przyniosą im pozytywny obrót rzeczy i dadzą nowe szanse, nowe możliwości. Niewykluczona korzystna współpraca z firmą z kapitałem zagranicznym. Wasza umiejętność dopasowania się do każdej sytuacji to atuty, które zapewnią sukces nie tylko zawodowy, ale też wasz portfel będzie grubszy. W sferze - dom rodzina - staraj się schodzić z drogi i zażegnywać problemy. Najlepsze miesiące to: kwiecień, maj; od jesieni zadbajcie o zdrowie: kręgosłup i układ hormonalny.

RAK

Rok pełen niespodziewanych zmian, konfliktów; słaba niestety kondycja emocjonalna i brak oparcia w bliskich. Co się poprawi to na pewno sytuacja uczuć, finanse; pojawią się nowe możliwości pozyskiwania pieniędzy, a także uporządkujecie swoje kwestie dotyczące nieruchomości, rodziny. Raki, które prowadzą sprawy sądowe powinny wesprzeć się adwokatem, w przeciwnym wypadku to wszystko ich przerośnie i zagmatwa się. Duże namiętności czekają Was jesienią, wtedy też osoby samotne znajdą drugą połowę. Mimo, że początek roku nie będzie wam sprzyjał, to do mety dobiegniecie zadowoleni, a działania przez Was podjęte dadzą profity w latach kolejnych. Najlepsze miesiące to: kwiecień, maj, październik. Od jesieni zadbaj o wypoczynek; nie unikaj okulisty i już teraz zapisz się do endokrynologa.

LEW

Dobra passa, szczęście w każdej dziedzinie życia. Zakończysz ważne projekty, które przełożą się na sukces finansowy i na konto wpłynie pokaźna kwota. Awans, podwyżka, nowa praca to wszystko jest w Twoim Lwie zasięgu. W połowie roku podróż, którą od dawna miałeś w planie marzeń. Miłosne relacje zakończą się marszem Mendelssohna. Zdrowie będzie Ci dopisywać, jeśli tylko będziesz pilnować tego, co jesz; jedyne na co musisz zwrócić szczególna uwagę to układ kostny i trawienny. Najlepsze miesiące to te z literą "r" w nazwie.

PANNA

Problemy, z którymi się od jakiegoś czasu borykasz wreszcie od Ciebie odejdą, a życie zaczniesz układać na nowo z czystą kartą. Pojawią się korzystne finansowo propozycje pracy; nie obejdzie się bez podniesienia kwalifikacji i inwestycji w siebie, ale korzyści widać niewspółmierne do wkładu. Stosunki rodzinne, kwestie finansowe i urzędowe wyprowadzisz na prosta. "Power" do działania będziesz mieć wysoki a i energetyka roku 5 będzie Ci sprzyjać. Zmiany i jeszcze raz zmiany przed Tobą i tylko lęk może Cię powstrzymać. Do jesieni: Twój czas i szczęście. W zdrowiu też nie będzie komplikacji. Najlepsze miesiące to : wiosenne.

WAGA

Rok całkowitej transformacji - rozpoczynania od nowa. Będziesz skupiony na utrzymaniu pozycji zawodowej i poprawie kondycji finansowej. Pierwsze miesiące roku zajmiesz się porządkowaniem przeszłości i Twoich posunięć z lat ubiegłych, które zaczną się nieoczekiwanie pojawiać jak grzyby po deszczu. Z większości sytuacji wyjdziesz obronnie. Dopiero od jesieni możesz sobie pozwolić na większą swobodę finansową. Wszelkie sprawy związane z rodziną i sferą uczuć załatwiaj na drodze kompromisu i dyplomacji, szczęście zacznie Ci sprzyjać od jesieni. Najlepsze miesiące to: maj, październik.

SKORPION

Możecie liczyć na znaczne przypływy gotówki i pozytywne rozwiązanie waszych kwestii urzędowych, ale tych z lat poprzednich. W pracy należy zadbać o relacje międzyludzkie, z którymi to masz największy problem. Nie decyduj się na zmiany lokalowe bo ten rok nie będzie dla Ciebie korzystny; możesz trafić z deszczu pod rynnę. Kredyty czy inwestycje również nie są dobrym pomysłem. Powinieneś zadbać o pomnażanie gotówki w pierwszej połowie roku; druga połowa zapowiada się bardziej niżowo i lepiej byś sięgnął do własnych oszczędności, a nie ratował się kredytem. Najlepsze miesiące to: marzec, czerwiec.

STRZELEC

Planowanie nie jest Twoją mocną stroną, może warto o tym pomyśleć zamiast marzyć o cudach lub wsparciu z zewnątrz. Znajdź swoje plusy, popracuj nad siłą przebicia i pomyśl wreszcie o zmianie pracy na taką, która daje Ci większe profity i swobodę w działaniu. Chaos zawodowy, finansowy i uczuciowy jesteś w tym roku w stanie ogarnąć – znajdź w sobie siłę i popracuj nad tym. Samodyscyplina, której Tobie brakuje pomoże Ci uzyskać lepszy status finansowy i niezależność. Nawiążesz obiecującą znajomość, ale nie powielaj błędów z przeszłości. Wyjazd na kurs językowy to dobre posunięcie – nie zwlekaj z decyzją. Najlepsze miesiące to : marzec, wrzesień. Zimą zatroszcz się o stawy, zwłaszcza jeśli pracujesz na dworze .

KOZIOROŻEC

Twoje życie nabierze przyspieszenia, będziesz musiał przyzwyczaić się żyć na wysokich obrotach tak, by za wszystkimi zmianami nadążyć. Napracujesz się, ale sukces gwarantowany. Będziesz miał dużą siłę przebicia i szczęście w każdej sferze; korzystne przypływy gotówki, wyjątkowe propozycje zawodowe. W uczuciach też będzie gorąco. Decyzje ,które podejmiesz zaprocentują później, dlatego działaj i niczego się nie bój. Rozpoczniesz zupełnie nowy rozdział w życiu. Oszczędzaj tylko wątrobę, nie katuj się też dietami. Najlepsze miesiące to: grudzień, czerwiec.

WODNIK

Sprawy, które macie jakby w zawieszeniu wypłyną na powierzchnię i los Was zmusi by się z nimi zmierzyć. Rok 5-tki (to wibracja tego roku) będzie sprzyjał by podążać w stronę marzeń, a one zaczną się materializować. Tryskać będziecie dobrą energią ,humorem i przyciągać korzystne zbiegi okoliczności; nie rzadko pewne rozwiązania pojawią się w ostatniej chwili. W finansach szczęście będzie Wam sprzyjać, zawodowo niewykluczona korzystna zmiana i u niektórych awans. Nie straszne będą ani przeciwności losu, ani konkurencja. W uczuciach też postawią niektórzy z Was kropkę nad "i". Najlepsze dla Was będą letnie miesiące roku.

RYBY

Rok bardzo pomyślny. W miłości sielanka, w finansach władza i fortuna w zasięgu możliwości,  pod warunkiem że zaprezentujesz swoje atuty zamiast działań po trupach do celu. Nawet w grach losowych szczęście będzie Ci sprzyjać, ale tu zachowaj umiar. Szczęście rodzinne również jest Ci pisane, a jeśli planujesz poczęcie dziecka to okres wiosny będzie temu sprzyjał. Chcąc czy nie, będziesz musiała Rybko skupić się na sprawach rodzinnych, domowych, na osobach starszych z rodziny  i to one będą najbardziej Cię absorbować. Jeśli nie masz partnera, nie szukaj go na siłę - pojawi się jak będziesz gotowa. Rok 2012 będzie też dobry na zrealizowanie swoich pomysłów, więc usiądź, zapisz je na kartce i… działaj! Najlepsze miesiące to: czerwiec, wrzesień.


Horoskop indywidualny, tarot, rytuały, doradztwo duchowe i inne porady.

Wróżka Agnes
Zadzwoń: 700 688 336
Opłata za minutę połączenia to 4. 26 zł brutto
Wyślij SMS o treści: TC.AGNES. treść pytania do eksperta
pod numer 73068   Koszt SMS 3. 69 zł brutto
Pełny profil wróżki znajdziesz tutaj.Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Wtorek 27.12.2011 (aktualizacja: 2011-12-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Klaudiusz88
niestety mimo, że to tylko horoskop a nie wróżba większość rzeczy pasuje do mojej sytuacji/mnie się podoba bo czekają mnie fajne rzeczy.)
Dodano: 2012-01-02 04:05:29 Zgłoś nadużycie
Malibu89
nie podoba mi sie ten horoskop ;p
Dodano: 2011-12-29 20:02:03 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×