Co gwiazdy wróżą Twojej karierze ?

Jesteś ciekawa, w jaki sposób rozwinie się Twoja kariera zawodowa w nadchodzącym 2012 roku? Koniecznie przeczytaj horoskop przygotowany przez wróżkę Julittę.

wróżbny.jpg

BARAN (21.III – 20.IV)

Karta Tarota: Piątka Pucharów

W tym roku kierować się będziesz podejrzeniami i obawami. Nie sprzyja to śmiałym decyzjom, raczej nadmiernej ostrożności. W pierwszym kwartale rzeczywiście zmierzysz się w pracy z dużym bałaganem, uzupełnianiem braków. Jednakże później będziesz postrzegany jako pracownik, z którym trudno się dogadać. Możliwe, ze ominą Cię awanse.  Jesienią spróbujesz odwrócić sytuację i gwałtownie pójść naprzód – ryzyko opłaci się, zostaniesz dostrzeżony i nagrodzony pod koniec roku.

BYK (21.IV – 21.V)

Karta Tarota: Dziesiątka Kijów

Odniesiesz zwycięstwo w postaci awansu, ale dopiero wiosną, nie wcześniej. Pokonasz trudności i przeszkody cudzym kosztem. Możliwa podwyżka w połowie roku. Postaraj się o utrzymanie pozytywnych relacji ze współpracownikami; pomogą przy trudnych kontrolach pod koniec roku. Nie popadaj w tyranię, to nikomu na dłuższą metę nie pomogło.

BLIŹNIĘTA (22.V – 21.VI)

Karta Tarota: Król Pucharów

Masz doskonałe umiejętności interpersonalne. Kierownictwo, współpracownicy lubią Cię, ale czy cenią? Na początku roku będziesz mocno wykorzystywany w firmie, przyda się większa asertywność. Nie odmawiaj złożonej propozycji kursów doszkalających na początku lata, choć zmieni to Twoje plany urlopowe. Wczesną jesienią przydadzą się nowe umiejętności, ponieważ otrzymasz propozycję pracy. Starannie ją rozważ, gdyż będzie to duży krok naprzód w Twojej karierze.

RAK (22.VI – 22.VII)

Karta Tarota: Czwórka Pucharów

Wibracja tej liczby mówi o stabilizacji. W tym roku Twoja sytuacja zawodowa będzie zatem dosyć przewidywalna, pewna, bez znaczących awansów. Tak jednak będzie w pierwszej połowie roku, latem odczujesz jednak nudę, stagnację. Możliwe, że wczesną jesienią także rozczarujesz się perspektywami w dotychczasowym miejscu pracy i będziesz myślał o zmianie nie tylko firmy, ale i zawodu. Odłóż jednak decyzję do listopada, istnieje duże prawdopodobieństwo pojawienia się wtedy pewnych ofert. Uważnie przeanalizuj propozycje i działaj, nie czekaj do przyszłego roku.

LEW (23.VII – 22.VIII)

Karta: Tarota As Kijów

Ten rok to okres burzliwych decyzji i działania. Nie będziesz stał w miejscu, Twoja kariera „ruszy z kopyta”. W pierwszym kwartale pojawią się propozycje wyjazdów służbowych, także z możliwością szkolenia. Latem być może oferta przeniesienia na inne stanowisko połączona ze zmianą miejsca zamieszkania skłoni Cię do początkowej negacji, ale wkrótce przekonasz się o nowych możliwościach wykazania się. Grudzień będzie dla Ciebie okazją nie tyle pozytywnego podsumowania swojej działalności zawodowej, ale także podjęcia także pewnych wyzwań.

PANNA (23.VIII – 22.IX)

Karta Tarota: Walet Monet

Możesz wiele osiągnąć, wkradając się w czyjeś łaski, pochlebiając, nadskakując. Owszem, pojawią się spore zyski w postaci podwyżek w pierwszej połowie roku, możliwy także pewien awans na początku jesieni. Niemniej zyskasz sporo wrogów, zaskoczonych Twoim materialistycznym zachowaniem. Koniec roku przyniesie utarczki ze współpracownikami, aczkolwiek kierownictwo spojrzy na Ciebie łaskawym okiem i pochwali, co także przełoży się na pewną podwyżkę w roku następnym.

WAGA (23.IX – 23.X)

Karta Tarota: As Pucharów

Twoja emocjonalne wrażliwość to słaby punkt, chętnie wykorzystywany przez innych. W tym roku będziesz omijany przy awansach, podwyżkach, propozycjach delegacji i szkoleń. Uważaj na swojej zbyt życzliwe postępowanie, pilnuj własnego interesu. Możliwe jest nawet zwolnienie, a co najmniej obniżenie poborów w połowie roku. Wykaż się zdecydowaniem, gdyż jesienią otrzymasz pewną propozycję podniesienia kwalifikacji.

SKORPION (24.X – 22.XI)

Karta Tarota: Siódemka Monet

Uważaj, gdyż straciłeś kontakt z rzeczywistością. Nie jest aż tak dobrze, nie czuj się zbyt pewny na swoim stanowisku. Pewne zajęcie, do którego się przymierzasz, nie opłaci się tak znacząco, nie przyspieszy też rozwoju Twojej kariery zawodowej. Realny obraz sytuacji zyskasz dopiero na początku lata, gdy inni zyskają łatwo to, na co Ty zasługujesz ciężką pracą od dłuższego czasu. Jesienią Twoje zniechęcenie będzie widoczne, stąd kiepska ocena Twojej przydatności w firmie.  Analiza dalszych perspektyw w tej firmie wskazana.

STRZELEC (23.XI – 21.XII)

Karta Tarota: Dziewiątka Pucharów

Czujesz silną wieź z firmą, zawodem, współpracownikami; nie dostrzegasz innych możliwości kariery. To było dobrze postrzegane kiedyś, teraz widać Twój brak rozwoju i kreatywności. Otrzymasz wiosną bolesną nauczkę, gdyż młodszy stażem pracownik otrzyma awans, na który długo czekasz. Latem Twoja pozycja będzie krytycznie oceniana i bez podjęcia natychmiastowych działań (np. kursy, studia, śmiałe projekty)możesz tracić kolejne szansy rozwoju kariery. Kreatywność wskazana, trzymanie się starych metod – nie.

KOZIOROŻEC (22.XII – 20.I)

Karta Tarota: Dziesiątka Mieczy

Dałeś się wciągnąć w bezmyślny mechanizm korporacyjny; Twoja stagnacja w tym roku jest początkiem końca aktywności zawodowej. Wszystko już było, nic nowego nawet nie chce Ci się wymyślać. Twoja pozycja będzie stabilna, ale to pozorny spokój, gdyż nawet pewien sukces w pracy w połowie roku nie zmieni radykalnie poglądów kierownictwa na Twoją przydatność jako pracownika. Spróbuj otworzyć się na nowe możliwości zawodowe i nie bój się wykazać kreatywnością. Koniec roku przebiegnie pod hasłem zastanawiania się nad zmianą zawodu i firmy; w dotychczasowej raczej niewiele osiągniesz.

WODNIK (21.I – 20.II)

Karta Tarota: mjn Kochankowie

Jesteś stworzony do działania zespołowego. Rywalizacja pobudza Twoje zdolności wykazania się, stąd szybko dostrzeżesz, jak wiele możesz osiągnąć razem. W pierwszym kwartale początkowo zgubisz się w chaosie nowych projektów, ale już latem efekty będą pozytywnie docenione i nagrodzone. Nie spoczywaj na laurach, wykorzystaj dobrą passę i postaw jesienią na samorozwój. Nie wahaj się podjąć dodatkowych studiów, to wzmocni Twoją pozycję w następnym roku.

RYBY (21.II – 20.III)

Karta Tarota: Słońce

W tym roku czekają Cię liczne kontrole, egzaminy, także te dosłowne. Postaw na kształcenie. Znacząco wpłynie to na nowe propozycje pracy - przełom wiosny i lata -  także za granicą. Nie wahaj się podjąć takiej decyzji i wybierz w śród licznych ofert najkorzystniejszą dla siebie. Uważaj na pewnego współpracownika, będzie przyczyną pewnych niezrozumiałych kłopotów w firmie, za które możesz być pociągnięty do odpowiedzialności jesienią. Koniec trzeciego kwartału to również możliwość dłuższego wyjazdu służbowego, co radykalnie poprawi szanse na awans i podwyżkę, być może jeszcze przed świętami.


Karty tarota, karty klasyczne, doradco duchowe i inne porady.
Wróżka Julitta
Zadzwoń: 700 588 343
Opłata za minutę połączenia to 3.69 zł brutto
Wyślij SMS o treści: TC. JULITTA. treść pytania do eksperta
pod numer 74068 Koszt SMS to 4. 92 zł brutto
Pełny profil wróżki znajdziesz tutaj.

Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Wtorek 27.12.2011 (aktualizacja: 2011-12-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Klaudiusz88
lekko się czyta
Dodano: 2012-01-02 04:02:04 Zgłoś nadużycie
Malibu89
ciekawie;)
Dodano: 2011-12-29 20:01:07 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×