Czy jesteście dobraną parą?

Niejedno małżeństwo staje się nieszczęśliwe lub kończy się rozwodem, bo partnerzy są "niedobrani". Harmonia w związku ma duże znaczenie, bo jeśli dwoje ludzi się nieodpowiednio dobierze to ich życie staje się trudne. Pod jakim kątem powinni się dobrać ?

poradnik dla par

W poprzednim artykule pisałam o doborze numerologicznym dziś napiszę o zainteresowaniach, poglądach w sprawie doboru znajomych, rozrywek i o wielu innych czynnikach, które mają wpływ na zacieśnianie lub rozluźnianie więzów małżeńskich.

Przed zawarciem związku istotną rzeczą jest omówienie z partnerem, jak ma wyglądać nasze życie od strony praktycznej. I tu liczy się nie tylko seks, ale szczególnie codzienna proza życia. Gdzie będziemy mieszkać, kto będzie zajmował się budżetem, a może wspólnie; jakie relacje chcemy utrzymywać  z naszymi rodzinami, znajomymi, jakie rozrywki uwzględnimy w naszym grafiku. Wspólna wymiana myśli, kompromis zwłaszcza wtedy, kiedy zrodzą się w naszym życiu kłopoty, jest konieczny. Okaże się wówczas, czy  potrafimy wspólnie pokonać problemy, czy będziemy je zamiatać pod dywan lub szukać innej "odskoczni." Takie i podobne ustalenia są konieczne by związek był udany; to przed zawarciem go powinniśmy sprawdzić, czy ufamy sobie i jesteśmy gotowi do wymiany myśli.

Dwoje ludzi najlepiej pasuje do siebie, kiedy są w podobnym wieku i wywodzą się z jednego środowiska; mają podobne wykształcenie, hobby, poglądy. Co prawda z innych środowisk i odmiennego pochodzenia też mogą i są często dobraną parą, ale muszą spełniać obydwoje warunek - być jednocześnie dojrzali uczuciowo. Bez względu na przedsięwzięte środki należy pamiętać, że dwoje ludzi nigdy nie pasuje do siebie w sposób doskonały. Oboje mają jakieś wady. Niektóre można zauważyć już przed ślubem, niektóre wychodzą na jaw dopiero później.

Ale proszę pamiętać, że do rozwodu doprowadzają nie tyle same wady, co sposób podejścia do tej sprawy ze strony partnera. Więc jeśli już wiesz że On, Ona ma takie i takie wady, a Ty nie potrafisz zdobyć się na ustępstwa i już teraz ciągle Ci to przeszkadza, ale na przykład lubisz z nim/nią seks to lepiej nie pobieraj się z taką osobą. Otwórz serce na inne kontakty, znajomości, bo ten związek nie przetrwa próby czasu. Nie zmienisz go, a sam seks niestety nie wystarczy by razem iść przez życie i budować rodzinę.


Wróżka Agnes
Tarot, numerologia, rytuały, doradztwo duchowe.
Zadzwoń: 700 688 336
Opłata za minutę połączenia to 4. 26 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.AGNES. treść pytania do eksperta
pod numer 73068. Koszt SMS to 3. 69 zł  brutto.
Pełny profil wróżki znajdziesz tutaj.
Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Środa 11.04.2012 (aktualizacja: 2012-04-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×