Grudniowy horoskop dla par

Przedstawiamy horoskop miłosny - partnerski dla każdego znaku zodiaku, ważny od 1 grudnia do 14 grudnia 2011.

Miłosny horoskop na grudzień

Baran


Pomyśl o rozrywkach, rozwijaniu wspólnych pasji by szarość dni nie przykryła Waszych uczuć. Teraz wszystkie chwyty są dozwolone, serce szepnie Ci pomysł; miłość ma szanse się rozwinąć. Czeka Cię szybki ślub więc nie szukaj przeszkód tam, gdzie ich nie ma. Los ześle Ci wszystko co najlepsze.

Byk

Teraz uczucia podporządkowujesz sprawom zawodowym, a partnerce wynagrodzisz brak namiętnych wieczorów, kolacji przy świecach i czułych wyznań. Pomyśl z czego zrezygnować i ratuj związek, bo w piątek będzie za późno. A jeśli jesteś singlem wybierz się tam, gdzie gra muzyka, atmosfera jest  luźna i pamiętaj, że miłość nie czeka za progiem.

Bliźnięta

Czy nie jesteś uzależniony od pośpiechu zainteresuj się kimś, z kim się codziennie rozmijasz. Nie masz czasu na bliskość, na intymność a w związku brakuje uczucia? Jeszcze możesz to zmienić! A jeśli jesteś singleSkorpion - znak zodiakum, pamiętaj: nie wystarczy marzyć, trzeba jeszcze dążyć do realizacji marzeń, więc jeśli jesteś samotny zastanów się czy to nie Twoja wina.

Skorpion

Spotkasz kogoś, dla kogo stracisz głowę. Nie martw się, tym razem dobrze się skończy. Dla par- poczujesz mocne oparcie  w drugiej połówce, rozkwitniesz i poczujesz więź intelektualną. To dobry czas by zająć się wyglądem, a może pora na basen?
Rak

W Twoim życiu najważniejsza jest stabilizacja finansowa, a serce chłodne. Przed Tobą konieczne szczere rozmowy i ustalenie wspólnego celu, bo inaczej grozi Ci rozstanie. Zaznacz w kalendarzu czerwone serduszko i przystąp do działania. Dla samotnych: nie oczekuj darów od losu - sama musisz o siebie i miłość zawalczyć.

Lew

Przed Tobą miłe kontakty, wyjazdy, spotkania; zrodzi się nowe uczucie. Zrób wszystko by on zwrócił na Ciebie uwagę. Dla par: jeśli planujecie powiększenie rodziny to dobry moment. Czekają Was romantyczne i upojne  chwile. Los ześle Wam miłe niespodzianki.

Panna

Jesteś wciąż niezadowolona i nie wiesz czego chcesz. Potrzebujesz silnego męskiego ramienia, ale wybierasz nie tam, gdzie trzeba. Jest ktoś obok, co wiele Ci daje, ale Ty tylko bierzesz - on nie robi tego bezinteresownie i zastanawia się kiedy to zobaczysz. W związkach stałych miła podróż, rozpali już tylko tlące się uczucie.

WagaWaga - znak zodiaku

Poszukujesz partnera, który będzie dla Ciebie oprawą, lepiej zniż poprzeczkę bo happy endu długo nie będzie. W stałych relacjach prawdziwy miodowy tydzień. Pamiętaj o Mikołajkach - partner na pewno zajrzy pod poduszkę. Weekend namiętny.

Strzelec

Jeśli jesteś bez pary będziesz intensywnie poszukiwać swojej 2 połówki  i wszystko wskazuje na to, że znajdziesz ją właśnie teraz. Rozglądaj się, partnera poznasz  gdzieś w podróży; niewykluczone, że z innego kraju, a może nawet kontynentu.

Koziorożec

W związkach osób niezbyt zharmonizowanych charakterami dojdzie do zgrzytu, zadacie sobie pytanie: razem czy oddzielnie... A jeśli jesteś zadowolony z małżeństwa nie wyszukuj problemów. Single poznają niebawem kogoś fascynującego. Warunek - obniżyć poprzeczkę.

Wodnik

W związkach ciekawie, nawet bardzo "seksapilowi". Samotnym mimo, że pogoda nie sprzyja to planety sprzyjają w zawieraniu ciekawych znajomości, jeśli wiec jesteś sam nie rezygnuj z żadnych zaproszeń towarzyskich, bo może Cię coś ominąć.

Ryba

Nie ukrywaj swych namiętności, jakiś cichy wielbiciel marzy i wzdycha do Ciebie a Ty patrzysz nie w tym kierunku. Nie żyj w ascezie baw się i bądź duszą towarzystwa. Od miłości jesteś o krok. W stałych związkach: dobrze jest dawać ze szczerego serca ale nie pozwalaj by inni Cie zdominowali. Dojdziesz niebawem do porozumienia, ale na prawdziwy happy end musisz jeszcze poczekać.Horoskop indywidualny, Tarot, Rytuały, Doradztwo duchowe i inne porady.
Wróżka Agnes
Zadzwoń: 700 688 336
Opłata za minutę połączenia to 4. 26 zł brutto
Wyślij SMS o treści: TC.AGNES. treść pytania do eksperta
pod numer 73068   Koszt SMS to 3. 69 zł brutto
Pełny profil Wróżki znajdziesz tutaj.


Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Środa 07.12.2011 (aktualizacja: 2011-12-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×