Horoskop miłosny

Prezentujemy horoskop miłosny na najbliższy tydzień. Sprawdź co Cię czeka w relacjach damsko-męskich!

Horoskop miłosny

Horoskop miłosny

Baran

Mars w trygonie do Twojego znaku niesie wiele erotycznych fascynacji, sporo marsowej energii, która jednak nie objawi się konfliktami, a harmonijnie będzie sprzyjać chociażby romansom. Słońce w znaku wagi kieruje w tym miesiącu uwagę na kwestię związków, relacji międzyludzkich, współpracy, szeroko pojętego partnerstwa – w kwadraturze do słońca w Baranie prowokuje zmiany w tej sferze, od Ciebie zależy, jak ukierunkowane. Być może życie w pojedynkę zamieni się w życie we dwoje.


Byk

Trygon Wenus sprzyja kontaktom towarzyskim, pogłębianiu więzi z drugą osobą, romantycznym spotkaniom. Księżyc w skorpionie w opozycji do Twojego znaku słonecznego skieruje Twoją uwagę na innych ludzi, świadomie każe Ci obserwować własne emocje, które na pewno nie będą letnie. W koziorożcu, w trygonie do Twojego znaku, cały czas znajduje się pluton , który zwiastuje dogłębną transformację, m.in. na polu uczuciowym.

Bliźnięta

Słońce w wadze w trygonie do bliźniąt to dobry znak, by zacząć zawierać nowe znajomości. Twoje otwarcie i zamiłowanie do ciekawych dyskusji znajdzie więc pole do realizacji. Wenus w kwadraturze to możliwość zmian na gruncie partnerstwa lub po prostu nowych perspektyw w życiu towarzyskim. Twoje wrodzone otwarcie, głód nowych wrażeń i dziecięca ciekawość pozwoli Ci z tego skorzystać.

Rak

Wenus w sekstylu do znaku raka to prawdziwy przypływ romantycznych uczuć, a już na pewno czas sprzyjający byciu razem, nie samotnie. Być może powrócą wspomnienia i ludzie z przeszłości. Merkury w skorpionie, w trygonie – to znak powodzenia w komunikacji, także tej partnerskiej. Raki w stałych związkach poczują właściwy sobie spokój w rodzinnym gronie.

Wiesz, że na kolory Twoich ubrań dużo mówią o Twojej osobowości? Kliknij tutaj i sama się przekonaj!

114409937c.jpg


Lew

Mars w ognistym trygonie, a także księżyc, który już niedługo będzie przechodził przez znak strzelca, natchną lwy optymizmem, chęcią ekspansji w różnych sferach życia, także prywatnego. Dużo energii, nowe romanse lub po prostu ciepło w stałym związku to właśnie to, czym będzie się wyróżniał najbliższy czas. Ewentualne zaburzenia w komunikacji, drobne kłótnie – z powodu Merkurego w skorpionie, który jest w kwadraturze do znaku lwa.

Panna

Wenus w znaku panny to czas zdecydowanie owocny w nowe romanse, utrwalanie szczęścia w związku, podsycanie uczuć. Nie ma mowy o samotności, spędzanie miłych chwil choćby w gronie znajomych to właśnie to, na co wszystkie panny w tym miesiącu mogą liczyć. Księżyc w skorpionie i Merkury w skorpionie w sekstylu  wzbudzi w pannach pragnienie konkretnych, określonych deklaracji m.in. na polu partnerstwa.   

Waga

Trygon powietrzny, do którego należy waga, wspomaga w tym roku Jowisz w bliźniętach, który wprowadza optymizm, rozwój, sukcesy w komunikowaniu się, a także w zawieraniu nowych obiecujących znajomości. Słońce w znaku wagi to obecność „tu i teraz” i skupienie się na najważniejszych dla wag sprawach, m.in. dbałość o relacje z innymi, co dla wag jest tak istotne. Kolejną dawkę optymizmu, dobrego humoru wniesie sekstyl księżyca w strzelcu.

Skorpion

Markury i księżyc w skorpionie to czas intensywnych, emocjonalnych rozmów, spotkań, przemyśleń na temat partnerstwa. Angażować będzie ono uwagę skorpionów także dlatego, że Wenus znajduje się w sekstylu do ich znaku. Zważywszy na ich skrytą naturę, najprawdopodobniej nikt poza nimi samymi się o ich tajemnych romansach i skrajnych emocjach nie dowie.

Strzelec

Mars w strzelcu doda odwagi i zintensyfikuje cechy samych strzelców, takie jak chęć podróżowania, odkrywania tego, co nowe, wprowadzi optymizm i chęć rozwoju. Może jednocześnie przynieść silne emocje, chęć konfrontowania się, możliwe spory. Ognista energia będzie sprzyjać rozkwitowi związków i nowym relacjom, niedługo w znaku strzelca znajdzie się też księżyc – nie będzie opuszczał ich dobry humor i optymistyczne spojrzenie w przyszłość.

Koziorożec

Wenus w trygonie do znaku koziorożca przyniesie dobrą aurę dla spraw partnerskich. W znaku koziorożca od jakiegoś czasu znajduje się też pluton, który transformuje dogłębnie różne sfery życia, sprzyja lękom i obsesjom. Chęć kontrolowania swojej własnej rzeczywistości może nie wystarczyć, by oprzeć się zmianom. Księżyc i Merkury w sekstylu do znaku, podobnie jak w przypadku panny będzie pragnął konkretnych deklaracji, na których można zbudować pewną przyszłość.

Ryby

Wrażliwe ryby skupią się na swoich uczuciach, gdyż wenus stanie w opozycji do ich znaku. Również Merkury w znaku skorpiona będzie sprzyjał intymnym spotkaniom i myślom na temat bliższych relacji. Niekoniecznie przerodzi się to w działanie, mars w strzelcu w kwadraturze do ryb  prędzej zrodzi konflikty niż harmonijnie doda energii.

Wodnik

Słońce w znaku wagi, w trygonie do wodnika, wszystkim znakom powietrznym sprzyja utrzymywaniu i pielęgnowaniu relacji międzyludzkich. Także życie wodników będzie obfitować w spotkania towarzyskie, przypływ ciepłych uczuć w związkach. Pomimo to możliwe zaburzenia w komunikacji, emocjonalne kłótnie, gdyż Merkury znajduje się w skorpionie, a niedługo znajdzie się tam też księżyc.


Wróżka Maya
Szczegółowa analiza horoskopu urodzeniowego, i dla par. Numerologia kabalistyczna. Zapraszam!
Wyślij SMS o treści: TC.MAYA. treść pytania do eksperta
pod numer 72068  Koszt SMS to 1.23 zł brutto
Chat na stronie: 0.98 zł/min brutto
TUTAJ zobacz profil Wróżki

Foto: ThinkStock


Dodał(a): Wiktoria Jakubowska , Wtorek 23.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×