Horoskop miłosny na weekend od znanej wróżki Anny Bell

Zobacz, czy Twoje uczucia zaskoczą Cię w nadchodzących dniach!

iStock_85672493_SMALL (1).jpg

BARAN

Przeszłość była i minęła. Nie możesz tego zmienić. Między Wami doszło do zdrady – stało się, ale nieustanne karanie za błąd, który się popełniło, nie prowadzi do niczego dobrego. On Cię zranił dawno temu i już odpokutował za swój grzech. Zapomnij o tym raz na zawsze, a wszystko między Wami się ułoży.

Osoby spod tego znaku niebędące w związku powinny wreszcie obrać strategię działania, by znaleźć swoją drugą połówkę. Marzysz o miłości, ale nie robisz nic w tym kierunku, tylko czekasz, mając pretensje do Losu, że wszystkich wokół spotyka szczęście tylko nie Ciebie. Warto wybierać się na długie spacery.

BYK

Byki w związku będą starały się zaskoczyć swojego partnera. Dobre samopoczucie, które będzie Wam towarzyszyło w tym roku, udzieli się także Waszemu partnerowi. To dobrze wpłynie na łączącą Was więź.

Na drodze samotnego Byka stanie osoba, która bardzo Cię oczaruje — nowo poznany mężczyzna będzie za wszelką cenę starał się przed Tobą popisać, z racji czego na pierwszą randkę zabierze Cię do galerii sztuki, potem do muzeum, a dopiero na samym końcu będzie próbował zaciągnąć Cię do łóżka.

BLIŹNIĘTA

Jesteś w związku? Nie zaniedbuj partnera, bo będzie bardzo chłodno. Jeśli jesteś w trakcie rozwodu lub kończenia wolnego związku, nie wahaj się, gdyż nowe uczucie czeka, aby zamieszkać w Twoim sercu.

Samotne Bliźniaki będą spędzać czas z osobą, która będzie wobec nich bardzo bezinteresowna, nastawiona na wspólną przyjaźń. Będziecie się często wzajemnie odwiedzać, a także robić wiele innych przyjemności, jak wychodzenie na koncerty czy do teatru, z tego też powodu Twoja samotność nie będzie Ci tak dokuczać.

RAK

Między Tobą, a partnerem ostatnie dni były naprawę pozytywne — harmonia, jaka zapanowała w relacji między Wami, wpływa na to, że jakość Waszego związku jest coraz wyższa, ale w tym tygodniu może to wszystko zostać zburzone. Pojawią się osoby, które będą chciały Was rozdzielić. W chwilach złości nie szukaj pocieszenia na portalach randkowych!

Dla samotnych: Będziesz przyciągać uwagę wielu osób, ponieważ będziesz energiczna, pewna siebie i zdecydowana robić to, na co masz akurat ochotę. Tak wiele pozytywnej energii sprawi, że każdy będzie chciał cieszyć się Twoim towarzystwem i Twoją sympatią.

LEW

W miłości będziesz potrzebować bliskości, ciepła i zrozumienia, a także domowego gniazdka. Aby stworzyć satysfakcjonujący związek, musisz mieć akceptację rodziny i poczucie, że jesteście sobie przeznaczeni. Daj sobie pomóc, nie chowaj w tajemnicy informacji o tym, z kim się spotykasz.

Niejeden samotny Lew dostanie zaproszenie na randkę. Wiedz, że wszystkie te piękne słowa pod Twoim adresem nie są puste, a mówione z prawdziwą szczerością. Nie bój się miłości, nie uciekaj przed nią, przecież nie cierpisz być singlem. Miłość i emocje będą najlepszymi drogowskazami.

PANNA

Popatrz na rzeczywistość trójwymiarowo, nie zawsze trzeba hołdować tradycji i zwyczajowi –Ty chcesz spędzić ten czas z rodziną, Twój partner chce się bawić w gronie znajomych. Dopasuj się do zmieniających czasów, dzięki czemu unikniesz obrażania i niepotrzebnych kłótni.

Jeśli jesteś osobą samotną, staniesz się bardziej wrażliwa na uroki płci przeciwnej. Możesz poznać kogoś na całe życie. Musisz tylko wyjść przeznaczeniu naprzeciw… Wychodź z domu!

WAGA

To dobry czas, żeby rozpocząć nowy cykl Twojego partnerstwa - erę zauroczenia macie już za sobą, teraz miłość powinna być skupiona na sprawach istotnych, kiedy dwoje ludzi łączy wspólny cel, jak dążenie do uwicia wspólnego gniazdka. To najlepszy czas na ważne decyzje. Stań się inspiracją dla partnera.

Samotna Waga wejdzie w znajomość jako ta trzecia. Powinnaś dobrze się zastanowić, czy warto angażować się w tę relację, ile ona Ci da szczęścia w miłości, a w jakim stopniu złamie Ci serce. Pamiętaj o docenianiu swego przeciwnika, nawet jeśli on twierdzi, że to prawie skończone.

SKORPION

Wydaje się, że szukasz dziury w całym. Nie masz powodów do narzekań, a jednak sprawiasz wrażenie, że czegoś Ci brak. Wiatru we włosach, wolności, przygody...? Towarzyszyć Ci będzie poczucie niedosytu w związku, uważaj by nie wdać się w romans.

W kontaktach z ludźmi będziesz otwarta i uprzejma, ale emocje utrzymasz na wodzy. Wolisz trzymać innych na dystans, gdyż ułatwia Ci to obiektywny ogląd rzeczywistości. Na firmowym zebraniu klientami spotkasz kogoś, kogo uznasz za człowieka związanego z Twoim przeznaczeniem.

STRZELEC

Czas zabrać się do trudnych spraw – jeśli od dawna nie możesz dogadać się z partnerem, trzeba wreszcie przeprowadzić poważną rozmowę między Wami. Widać, że Twoja połowa od dawna spotyka się jeszcze z kimś poza Tobą. Jeśli uda się Wam pokonać ten kryzys, nadejdą dobre chwile dla Waszej miłości.

Strzelec, samotny z wyboru, bo wciąż opłakujący zawód miłosny, powinien szybko się pozbierać. Serdeczny przyjaciel, który Cię wspiera i delikatnie sygnalizuje swoje uczucia, może stracić cierpliwość i dać się poderwać komuś innemu.

KOZIOROŻEC

Twój partner od dłuższego czasu obarcza Cię swoimi problemami. Do tej pory ta rola powiernika bardzo Ci się podobała, ale w końcu zaczęła Cię męczyć. Masz wrażenie, że skupiacie się tylko i wyłącznie na jego problemach i wreszcie zapragniesz odrobiny spokoju, a nawet samotności.

Samotne Koziorożce będą w tym tygodniu wyjątkowo towarzyskie. Nie odrzucą żadnego zaproszenia, a nawet same będą zapraszać, flirtować i uwodzić. Jest jednak ktoś, dla kogo od dawna bije Twoje serce, ale tak się składa, że tylko ta jedna osoba wydaje się być odporna na Twoje wdzięki.

WODNIK

W uczuciach zmęczenie, czujesz się wypalona, chyba się pogubiłaś, za bardzo się starałaś i zamęczyłaś siebie i kogoś. Zastanów się, czego Ty chcesz od życia, nie zawsze można tylko żyć na niby, przecież szukasz szczęścia i prawdziwej miłości.

Samotny Wodnik powinien bardziej rozglądać się wokoło – zbytnio skupiasz się na sobie i rozwoju swojej doskonałości, w wyniku czego możesz, poprzez nieuwagę, nie zauważyć kogoś, komu wpadłaś w oko. Pamiętaj, Twoje prorocze sny mogą być dla Ciebie drogowskazem miłości.

RYBY

Pary zakochane, którym na sobie zależy, ale się posprzeczały, szybko dojdą do porozumienia. Ładny drobiazg na przeprosiny w tym pomoże. Tylko nie warto wszczynać dyskusji, domagać się wyjaśnień. Im mniej słów, tym lepiej.

Nie masz nikogo? W Twoim najbliższym otoczeniu jest osoba, która chciałaby mieć Cię tylko dla siebie. Przeżyjesz romans i tylko od Ciebie będzie zależało, czy przetrwa on dłużej niż miesiąc.

Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne)

Zadzwoń: 700 488 335

Opłata za minutę połączenia to 2.58 Zł brutto.

Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta

Pod numer 73068 koszt SMS 3.00 Zł netto (3.69 Zł z VAT)

Zdjęcie: iStockDodał(a): Zosia Brzezicka , Czwartek 20.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×