Horoskop miłosny od 24.10. do 30.10.

Czy czeka na Ciebie miłość? Wróżka Henrietta już to wie i zdradza nam!

milosnyserce.jpg

BARAN

Uczucie zdominuje życie Baranów. Wolne będą starały się mieć kogoś do kochania już, natychmiast. Tak się nie da, uważajcie, jak źle traficie to będą problemy i to poważne. Zajęte też będą miały momenty: czy właściwie wybrały, czy też nie. Lepiej się nie zastanawiać, zawsze można zrezygnować. 

Twój szczęśliwy kamień to chalcedon.


BYK

Wolne Byki, mimo usilnych starań, nie poznają tego jedynego. Co najwyżej namiastkę i nie powinny się dziwić, jeżeli znajomość okaże się krótka. Zajęte Byki powinny się cieszyć, Wasz partner okazał się dopasowany. Cieszcie się Waszym szczęściem. 

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.


BLIŹNIĘTA

Nie zastanawiajcie się za długo, inaczej nigdy żaden mężczyzna nie okaże się wystarczająco dobry. Wolne poznają w miarę odpowiedniego mężczyznę i powinny się na niego zdecydować. Zajęte Bliźnięta czas myślenia mają już za sobą, decyzja została podjęta. Lepszy się nie trafi. 

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.


RAK

Wolne Raki, przed Wami możliwość poznania miłego, sympatycznego mężczyzny. Będzie to znajomość długa, ale nie docelowa. Może taką być, jeżeli się postaracie, to partner okaże się docelowym. Zajęte Raki odczują gwałtowną potrzebę zmian, niektóre nawet będą chciały wymienić partnera na nowszy model. Dlaczego nie, jeżeli się według Was nie sprawdził. 

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.


LEW

Lwy, a zwłaszcza Lwice, zawsze robią wokół siebie dużo hałasu. Wolne bez problemu poznają sympatycznych mężczyzn. Część z nich okaże się partnerami na całe życie. Zajęte zajmą się poprawą relacji z partnerem. Zdają sobie sprawę, że ochłodzenie to ich wina i że trzeba "ożywić" sypialniane zabawy. 

Twój szczęśliwy kamień to karneol.


PANNA

Wolne Panny, owszem, poznają kilku sympatycznych panów, ale żaden z nich nie będzie się nadawał na stałego partnera. Co najwyżej na partnera do romansu bez zobowiązań. Trudno, często tak bywa. Zajęte Panny, tak trzymać. Wasz związek bliski jest ideałowi i trzeba nic w nim zmieniać. Twój szczęśliwy kamień to rubin.


WAGA

Spokojne, zwykle zrównoważone Wagi okażą się w tym tygodniu wulkanami seksu. Wolne nie poznają co prawda tego jedynego, ale zaszaleją i będą miały co wspominać. Zajęte też zaszaleją z własnym partnerem. Trochę zaskoczony sytuacją, stanie na wysokości zadania. 

Twój szczęśliwy kamień to agat.


SKORPION

Skorpiony, a zwłaszcza Skorpionice, jak chcą to potrafią być miłe i sympatyczne. Ten czas właśnie nadszedł, wolne powinny się opanować. Będą miały możliwość poznania wyjątkowego mężczyzny, takiego do stałego związku. Zajęte też powinny się postarać. Wasz partner ma już dosyć Waszych ciągłych fochów i jest gotowy odejść. Zacznijcie wreszcie myśleć. 

Twój szczęśliwy kamień to turmalin.


STRZELEC

Jesień sprzyja uczuciu. Jesienne miłości są najtrwalsze. Wiedzą coś o tym zajęte Strzelce. Większość z Was spotkała swojego partnera właśnie jesienią. Bądźcie pewne, że związek przetrwa wszelkie burze i jest docelowy. Wolne nie powinny szukać swojej pary na siłę. Ta prawdziwa miłość sama do Was przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie. 

Twój szczęśliwy kamień to bronzyt.


KOZIOROŻEC

Uwaga zajęte Koziorożce, zaczynają się problemy w Waszym związku. Partner nie jest zły. Nie warto go oddawać w obce ręce, zawsze mógł być gorszy. Zacznijcie się starać. Wolne Koziorożce również nie powinny grymasić. Co prawda nie trafi się ten odpowiedni, ale namiastka też jest niezła. 

Twój szczęśliwy kamień to topaz.


WODNIK

Wolne Wodniki będą grymasiły, znów się oddaliła możliwość poznania tego odpowiedniego, ale namiastka też nie jest zła i można ją wykorzystać w celach rozrywkowych. Możliwe również, że okaże się na tyle dobra, że będzie można zatrzymać ją na dłużej. Zajęte Wodniki, pomimo nawału zajęć, powinny zainteresować się oczekiwaniami partnera. Jest zdecydowanie niedopieszczony. 

Twój szczęśliwy kamień to agat.


RYBY

Zajęte Ryby zawsze będą się zastanawiać, czy dobrze wybrały. Dobrze wybrałyście, Wasz związek przetrwa wszystkie burze, jest udany pod każdym względem, zwłaszcza seksualnym. Wolnym Rybkom ciężko dobrać odpowiedniego partnera, seks jest dla Was bardzo istotny, ale można nieco obniżyć kryteria pod tym względem. Większość panów jest na średnim poziomie, a dopiero ćwiczenie czyni mistrza. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit. 
Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 24.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×