Horoskop miłosny od 31.10. do 06.11.

Wieczna miłość czy gorący romans? Zobacz, czemu będą sprzyjać w tym tygodniu gwiazdy!

autumnlovehoroskop.jpg

BARAN

Wolne Barany będą mogły zaszaleć, co prawda nie poznają nikogo konkretnego, ale udanym flirtem lub romansem też nie pogardzą. Zajęte Barany, ogarnięte pracą, nawet wiosny nie zauważą. Druga połowa za to zauważy i zacznie się domagać większego zainteresowania z Waszej strony. Nawet krótki weekendowy wyjazd poprawi Wasze relacje. 

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.

BYK

Większość wolnych Byków spędzi ten czas bardzo pracowicie. Nawał pracy nie pozwoli Wam na wolną chwilę. Trudno, czasem tak bywa. Praca jest ważniejsza od różnych miłostek. Byki pozostające w stałych związkach, aczkolwiek „nielegalnych”, wykażą ochotę do ich legalizacji. Świadczyć to będzie o Waszej dojrzałości uczuciowej. 

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.

BLIŹNIĘTA

Wolne Bliźniaki, ktoś bliski z przeszłości będzie się starał Wam przypomnieć, że czasem warto jest wrócić do tego, co było. Postępowanie tej osoby jest szczere i żałuje ona tego, co zrobiła. Zajęte Bliźniaki nie będą miały takich rozterek. Wasze życie jest uporządkowane i tylko czasem pozwalacie sobie na odrobinę kontrolowanego szaleństwa. Właśnie nadeszła taka chwila... weekendowy wyjazd w nieznane, dla podgrzania uczuć. 

Twój szczęśliwy kamień to topaz.

RAK

Zajęte Raki powinny uważać, chwila zapomnienia może się okazać trudna do zapomnienia przez resztę życia. Wiosna wiosną, ale uważać na siebie trzeba. Wolne Raki też powinny na siebie uważać i lepiej jednak zrezygnować z romansów bez zobowiązań. Będzie zdecydowanie mniej kłopotów. 

Twój szczęśliwy kamień to szafir.

LEW

Wolne Lwy, a zwłaszcza Lwice staną się w tym tygodniu wyjątkowo atrakcyjne. Adoratorów Wam nie zabraknie, a być może pojawi się wśród nich ten jedyny na całe życie. Lwy w związkach płci obojga również nie będą narzekały na brak powodzenia, mogą je wykorzystać przy załatwianiu spraw urzędowych. 

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

PANNA

Zapowiada się udany tydzień dla wszystkich Panien, wolne zaczną się udzielać towarzysko, poszerzą grono znajomych i być może spotkają tego jedynego, dożywotniego. Zajęte Panny również poszerzą grono znajomych, powinny jednak uważać. Pojawi się osoba zainteresowana romansem bez zobowiązań. Decyzja należy do Was. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit.

WAGA

Nawet zrównoważone Wagi pozwolą sobie na odrobinę szaleństwa. Wolne wezmą sobie kilka dni wolnego, odpoczną i poznają kilka ciekawych osób. Wśród nich być może będzie ta na stałe. Zajęte Wagi odpoczną w weekend w rodzinnym gronie. Tylko niektórym uda się ucieczka we dwoje. Warto spróbować. 

Twój szczęśliwy kamień to kryształ górski.

SKORPION

Problemy zawodowe nie pozwolą Skorpionom na normalne życie osobiste i rodzinne. Wolne z bólem serca będą zmuszone przełożyć spotkania na późniejszy termin. Po pracy będą zbyt zmęczone na cokolwiek. Zajęte Skorpiony, w Waszym życiu również obecnie praca wysunie się na pierwszy plan. Taka sytuacja będzie trwała krótko, niemniej jednak będzie bardzo wyczerpująca. 

Twój szczęśliwy kamień to opal.

STRZELEC

Nawet „polowanie” nie pomoże wolnym Strzelcom. Owszem, pojawią się partnerzy, ale tylko do związków przelotnych. Znajomość przelotna przyciągnie stałą. Zajęte Strzelce czekają zmiany, zapowiada się powiększenie rodziny i przestawienie się na inny rytm życia. Trudno, coś za coś. 

Twój szczęśliwy kamień to rubin.

KOZIOROŻEC

Czas na wiosenne porządki, uporządkuj swoje życie osobiste, pozbądź się toksycznych osób z grona Twoich znajomych. Wyjedź na weekend, odpocznij, bądź choć raz egoistą, myśl o sobie, wolny Koziorożcu. Ten opis dotyczy również zajętych Koziorożców. Macie również w swoim otoczeniu bardzo toksyczne osoby. Jeżeli nie można inaczej, to chociaż ograniczcie kontakty z nimi. 

Twój szczęśliwy kamień to bursztyn.

WODNIK

Przestań rozpamiętywać niepowodzenia, życie toczy się dalej. Ucz się na błędach, nie wchodź tam, gdzie Cię nie chcą. Wolne Wodniki po okresie niepowodzeń nareszcie odniosą sukces osobisty, pojawi się w ich życiu ta prawdziwa połowa do stałego związku. Zajęte Wodniki, nadchodzi dla Was czas prosperity. Relacje w związku zaczną się poprawiać, rodzina się powiększy. 

Twój szczęśliwy kamień to granat.

RYBY

W końcu poczujesz wiosnę, najbliższe dni zapowiadają się bardzo romantycznie, zwłaszcza dla wolnych Ryb, które zakochają się wręcz do szaleństwa. Nie będą słuchały dobrych rad, będą widziały tylko ukochaną osobę. Zajęte Ryby również poczują wiosnę, dobrze Wam zrobi krótki weekendowy wypad w nieznane, zregenerujecie się, Wasza połówka również będzie zadowolona. Pamiętaj o wyłączeniu telefonu i zostawieniu laptopa w domu. 

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.
Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem: 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 31.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×