Horoskop miłosny od 01.08. - 07.08.

Czy za rogiem czeka uczucie? Sprawdź!

love.jpg


BARAN

Dla wolnych Baranów to czas intensywnego działania. Poczujesz się wyjątkowo atrakcyjna, a podziw w oczach innych zrekompensuje Twoje starania. Twój seksapil rzuci panów na kolana. Każdy da się lepić jak plastelina. Pamiętaj jednak, że żaden z nich nie jest partnerem na dłużej, to „towar” tylko do flirtu. Ale poszaleć można. Zajęte Barany też poczują się wyjątkowo atrakcyjne, ale w przeciwieństwie do wolnych na żadne flirty, nawet te niewinne, sobie nie pozwolą. Poczują, że nie warto. 

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.


BYK

Byki są impulsywne, szczególnie uwidacznia się to u Pań, zwłaszcza tych wolnych. Naturalna spontaniczność, czemu nie? Wśród otaczających Was panów może ukrywać się ten jedyny na całe życie i obserwuje Wasze zachowanie. Los-przeznaczenie ciągnie go w Waszą stronę. Powoli wyjdzie z cienia, szykuje się stały związek. Zajęte Byki czas poszukiwań mają już za sobą. Dopadła je twarda rzeczywistość, nie mająca nic wspólnego z dotychczasowymi marzeniami. Niejedną z nas zniechęciła proza życia. Pomaga jej paskudna pogoda. 

Twój szczęśliwy kamień to brylant.


BLIŹNIĘTA

Niezdecydowane, wolne Bliźniaki nie powinny teraz podejmować wiążących decyzji. Jeszcze macie czas, a partner musi to zrozumieć. Motyle w brzuchu świadczą o zauroczeniu, a nie o miłości. Nie musicie żyć w celibacie, ale z decyzją o stałym związku lepiej się wstrzymać. Unikniecie niepotrzebnych problemów. Zajęte Bliźniaki w tym tygodniu powinny się raczej skupić na sprawach rodzinnych. To dobry czas na prokreację. Zaplanujcie urlop gdzieś daleko, trzeba oderwać się od codzienności. 

Twój szczęśliwy kamień to szmaragd.


RAK

Wolne Raki będą miały okazję poznać, zupełnie przypadkiem, pod koniec tygodnia nowe, ciekawe towarzystwo. Wśród nich znajdzie się osoba, która przykuje Waszą uwagę z wzajemnością. Co prawda dla większości z Was nie będzie to partner docelowy, ale z pewnością przynajmniej kilkuletni. Uczucie trzeba pielęgnować. Wiedzą coś o tym zajęte Raki i odpowiednio reagują w przypadku zagrożenia. Ich związek jest stabilny i docelowy, niekoniecznie dla wszystkich. Bywają wyjątki potwierdzające regułę. 

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.


LEW

Aktualnie wolne Lwy (niektóre z odzysku) będą miały okazję poznać osobę, która dla części z Was okaże się tym jednym z tysiąca. Warto kontynuować tę znajomość, dla wielu będzie docelowa. Niekoniecznie partnerska, ale również koleżeńska. Życie pisze swoje scenariusze, a miłość ma wiele barw i ich odcieni. Wiedzą coś o tym zajęte Lwy, ich partnerzy nie są idealni, w niczym nie przypominają wymarzonych połówek, ale po prostu są i tworzą rodzinę. 

Twój szczęśliwy kamień to karneol.


PANNA

Zakochane, wolne Panny, pamiętajcie, że tylko nieliczne z Was poznały odpowiedniego partnera. Wiele z Was straciło rozsądek, nowo poznany przystojniak sprawił, że całkiem wyparował. Połączył Was tylko seks i jeżeli się nie zabezpieczycie, to zostanie się Wam po nim dożywotnia, bardzo kosztowna pamiątka. Zajęte Panny, które nie są pewne, czy wybrały właściwie, powinny pamiętać, że miłość i pożądanie nie trwają wiecznie, ale Wasza przyjaźń tak. Powinny zacząć bardziej dopieszczać partnera i wyciągnąć go na wspólny wyjazd tylko we dwoje, może być krótki. 

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.


WAGA

Wolne, samotne Wagi poznają w tym tygodniu sympatycznego, miłego mężczyznę. Znajomość będzie naprawdę miła, ale dla wielu z Was krótka. Możliwe, że potrwa tylko kilka dni. Po prostu typowy czasoumilacz i nic więcej. Na tego naprawdę odpowiedniego trzeba po prostu jeszcze zaczekać. Każdy ma swoje pięć minut w życiu. Zajęte Wagi trochę za dużo czasu przeznaczają na sprawy rodzinne, zaniedbując partnera. Tak nie można robić, inaczej zacznie szukać pocieszenia w ramionach innej kobiety. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit.


SKORPION

Życie Skorpionów często bywa trudne. Wolne mają problemy z doborem odpowiedniego partnera, wydaje się, że szukają dziury w całym. Ich romantyczna natura nie uznaje „towaru zastępczego”, czekają na oryginał. Większość niestety trafi na namiastkę. Ten tydzień będzie obfitował w namiastki. O namiastkach sporo wiedzą zajęte Skorpiony, ich zdecydowana mniejszość posiada partnera kategorii S, większość musi się zadowolić „towarem niepełnowartościowym”. Tak było niestety zawsze. Ale kochamy te swoje namiastki i nie mamy zamiary ich wymieniać. 

Twój szczęśliwy kamień to rubin.


STRZELEC

Wolne Strzelce ten tydzień będą miały tylko dla siebie, nie będą miały ani możliwości, ani okazji poznać nikogo interesującego. Nie pojawi się nikt godny zainteresowania. Po prostu ten czas należy zagospodarować samemu dla własnego dobra. Zajęte Strzelce nie muszą niczego zmieniać ani o nic się starać. Wasze życie jest uporządkowane, ale nie nudne. Po prostu macie wszystko poukładane i same nie chcecie żadnych zmian. 

Twój szczęśliwy kamień to agat.


KOZIOROŻEC

Każdy Koziorożec z natury jest rogaty, czasami na to nie wygląda, ale tak jest. Wolne Koziorożce powinny złagodnieć, chociaż pozornie. Zawdzięczacie swoją wolność właśnie rogatej naturze. W tym tygodniu pojawi się możliwość poznania w miarę odpowiedniego partnera, nie przepuść tej okazji. Zajęte Koziorożce pamiętajcie, partner też człowiek. Ma duszę, potrzeby i uczucia, dbajcie o niego. Mogłyście trafić gorzej, dlatego nie myślcie o zmianie. 

Twój szczęśliwy kamień to opal.


WODNIK

Wodniki są z natury wybredne, dlatego tak trudno dobrać im odpowiedniego partnera, a taki nie pojawi się w najbliższym czasie. Taka sytuacja zdarza się często, zwłaszcza Wodnikom – mają powodzenie, ale nie mają w czym wybrać. Zajęte Wodniki już nie mają takich problemów, co prawda partner do najlepszych nie należy, ale można go „strawić”. Wymieniać nie warto, zawsze można trafić na gorszego. 

Twój szczęśliwy kamień to kryształ górski.


RYBY

Samotne, wolne Ryby poznają w tym tygodniu odpowiedniego partnera, zaiskrzy między Wami i właściwie od razu zostaniecie parą. Nie brońcie się przed miłością, zakochacie się z wzajemnością, pierwszy raz w życiu. Otrzymacie w pakiecie: uczucie, pożądanie, zauroczenie i oczarowanie. Zajęte Ryby zaczną planować wspólny wyjazd na wypoczynek z rodziną. Nie zapomnijcie jednak zająć się głównie partnerem, wymaga większej uwagi i opieki. 

Twój szczęśliwy kamień to krzemień pasiasty.  Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: ThinkstockDodał(a): Blanka Kaczmarek , Niedziela 31.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×