Horoskop miłosny od 12.09 do 18.09

Zobacz, co zmieni się w Twoim życiu miłosnym w tym tygodniu!

miłosny.jpg

BARAN

Wolne Barany mogą w tym tygodniu zaszaleć. Nie spotkają co prawda tego jedynego, ale będą mogły pozwolić sobie na szalony, intensywny, lecz krótkotrwały i bardzo przyjemny romans bez zobowiązań. Poprawi to ich nastrój i samopoczucie. Innych zmian nie będzie. Zajęte Barany, zwłaszcza te starsze, większość szaleństw ma już za sobą, teraz przyszedł czas na spokojną dojrzałą miłość i dbanie o potrzeby partnera. 

Twój szczęśliwy kamień to kwarc różowy.


BYK

Wolne, samotne i niezależne Byki dalej będą wolne i nie mają szans w tym tygodniu nawet na romans. Trudno, czasem bywają gorsze dni, a właśnie takie się trafiły i nic teraz nie można na to poradzić. Nawet jak się pojawi ewentualny „narzeczony”, to na krótko. Byki pozostające w stałym związku mogą być znudzone codziennością. Nie zanosi się na nagły zwrot czy też nieoczekiwane zmiany. Będzie normalnie, nieco nudno i pospolicie, ale będziecie razem. 

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.


BLIŹNIĘTA

Wolnym Bliźniakom szczęście sprzyja, niektóre poznają w tym tygodniu tego jedynego, czyli mężczyznę na całe życie. Będziecie wyjątkowo szczęśliwe i zarazicie swoją radością wszystkich znajomych. Te, które nadal pozostaną wolne, nie powinny się martwić. Wasz czas wkrótce nadejdzie. Zajęte Bliźniaki pozwolą sobie na niewielkie ekscesy erotyczne, ale skupią swoją uwagę przede wszystkim na życiu rodzinnym. Trochę ostatnio zaniedbałaś swoich najbliższych, teraz trzeba to naprawić. 

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.


RAK

Raki zawsze znajdą wyjście z każdej sytuacji, potrafią się wycofać w typowym angielskim stylu. Znajomość jedno-dwudniowa nie sprawi, że będziecie zajęte. Z tej znajomości lepiej się wycofać, zanim zajdzie za daleko – może być bardzo niemiło. Zajęte Raki będą musiały pogodzić życie zawodowe z osobistym. Zawodowo będzie dobrze, natomiast problemy osobiste dopiero się zaczynają. Za mało czasu poświęcasz swojej połówce i teraz zbierasz tego efekty. 

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.  


LEW

Wolne Lwy lubią krótkie, intensywne, niezobowiązujące romanse. Owszem, chciałyby się już ustatkować, ale taki luźny tryb życia bardzo im odpowiada. Dlatego powinnyście żyć chwilą, nic na siłę. Wszystko niejako samo się ułoży. Zajęte Lwy będą miały spokojny tydzień, żadnych niespodzianek, złych czy dobrych, nie będzie. Praca, rodzina, wszystko będzie takie samo jak zawsze. 

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.


PANNA

Wolne Panny, ale tylko nieliczne, spotkają odpowiedniego partnera, takiego na całe życie. Przekonają się o tym w późniejszym czasie. Większość z Was zadowoli się tylko krótkim romansem. Dlatego też nie zastanawiajcie się, tylko bierzcie życie takim, jakie jest. Zajęte Panny zwykle wiodą spokojne życie rodzinne i „klasycznie” intymne. Pełne inicjatywy Panny należą do rzadkości.

Twój szczęśliwy kamień to malachit.


WAGA

Zajęta Wago, nie pogłębiaj konfliktu swoim zachowaniem. Pamiętaj, ustępuje mądrzejszy. Lepiej porozmawiać, spokojna rozmowa, taka bez wypominania, zdziała cuda. Wolne Wagi również powinny zapanować nad swoim zachowaniem, możecie wystraszyć potencjalnych narzeczonych. 

Twój kamień to brylant.


SKORPION

Bywa tak, że wolne Skorpiony przy spotkaniu z właściwą (dla siebie) osobą tracą całkowicie pewność siebie. Tak będzie tym razem. Poznanie tego odpowiedniego całkowicie zmieni Wasze życie. Zasypianie i budzenie się u boku kochanego i kochającego partnera będzie przyjemnością. Zajęte Skorpiony zdają sobie z tego sprawę. Większość z Was ma jednak sporo kompleksów, a partner nie jest lekiem na całe zło, dlatego też taki związek może się rozpaść. Uważajcie więc na siebie. 

Twój szczęśliwy kamień to topaz.


STRZELEC

Wolne Strzelce nie „upolują” nikogo konkretnego, nie powinnyście się tym martwić. Na Was też przyjdzie czas, na razie cieszcie się wolnością i używajcie życia, cokolwiek to oznacza. Dlatego też nie martwcie się przyszłością, doczekacie się zmian w Waszym życiu. Ten tydzień będzie nieciekawy. Zajęte Strzelce mają inne problemy, Wasz partner nie sprawdza się w życiu codziennym. Połowa tygodnia będzie odpowiednia na poważną rozmowę.

Twój szczęśliwy kamień to obsydian.


KOZIOROŻEC 

Ten tydzień będzie wyjątkowo udany dla wszystkich Koziorożców. Niewielka część wolnych pozna wyjątkowego partnera. Na dzień, na noc i na całe życie. Wasze życie diametralnie się zmieni. Zajęte Koziorożce pewne wzloty i upadki mają już za sobą. Nadszedł czas na stabilizację życia intymnego. Wasze współżycie jest zbyt monotonne i trzeba je urozmaicić. 

Twój szczęśliwy kamień to bronzyt.


WODNIK

Uparte Wodniki nie mają zamiaru niczego zmieniać w swoim życiu. Wolne i tak nie poznają nikogo interesującego, co najwyżej kogoś do krótkiego romansu bez zobowiązań. Pasuje do Was osobnik w typie „mąż swojej żony”, ale nie pantoflarz. Pomyślcie o tym. Zajęte Wodniki powinny ustabilizować swoje życie osobiste, partner czuje się odrzucony i zaniedbany. Zwróćcie większą uwagę na jego potrzeby. 

Twój szczęśliwy kamień to chalcedon.


RYBY

Ryby mają zwykle problemy z podjęciem decyzji, a w tym tygodniu będzie to konieczne. Będzie wymagana natychmiastowa decyzja, dotyczy to przede wszystkim Waszego życia osobistego. Ciąża wydaje się tragedią teraz, a będzie źródłem radości później. Jeśli urodzisz, nie będziesz już ani wolna, ani samotna. Zajęte Ryby nie będą miały podobnych problemów, mają je już za sobą, a problem ciąży w ich przypadku, problemem nie będzie. 

Twój szczęśliwy kamień to karneol.
Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Zdjęcie: iStockDodał(a): Zosia Brzezicka , Poniedziałek 12.09.2016 (aktualizacja: 2016-09-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×