Horoskop miłosny od 15.08. do 21.08.

Sprawdź, co Cię spotka w miłości!

horoskopmilosnysierpien.jpg

BARAN

Wolne Barany (niektóre) przeżyją romans swego życia. Pamiętajcie, to nie będzie ten na całe życie, to będzie intensywny romans bez zobowiązań. Związku nie będzie, ale przeżycia tak, i będziesz miała co opowiadać wnukom. Zresztą większość mężczyzn woli romans niż stały związek. Zajęte Barany też będą miały możliwość pomyśleć, zdradzić partnera czy nie. Zdradzić, tylko nic mu później nie mówić. Zdrada fizyczna nie jest zdradą, tylko reakcją na stres. 

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.


BYK

Wolny Byku, pamiętaj, okres letni sprzyja szybkim znajomościom, czasami zostaje po nich dożywotnia pamiątka. Więc uważajcie, zauroczenie jest dobre na krótko, a nie na całe życie. Pewne natomiast jest to, że nie poznacie jeszcze długo tej swojej połówki, najwyżej namiastkę. Zajęte Byki mogą sobie odpuścić takie znajomości, spokojnie wyjechać ze swoim partnerem na zasłużony wypoczynek i trochę zaszaleć. 

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.


BLIŹNIĘTA

Wśród wielu nowych znajomości wakacyjno-urlopowych pojawi się ten jedyny. Nie trzeba go szukać, sam Was odnajdzie. Od razu będzie wiadomo, że to ten. Wrócicie do domu zadowolone, a miłość będzie kwitła przez resztę życia. Zajęte Bliźniaki mają na razie związane ręce, Wasz partner jest bardzo zazdrosny i trudno Wam będzie się wymknąć na trochę. Zresztą jest Wam to niepotrzebne, przecież się kochacie, ale ten luz będzie Wam potrzebny. 

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.


RAK

Wolne Raki wezmą sobie wolne od „miłości”, macie dosyć przeżyć uczuciowych z nieodpowiednimi mężczyznami w typie Piotrusia Pana. Samotność i wolność dobrze Wam zrobi. Zajęte Raki będą miały czas na ogarnięcie się i poprawę relacji z partnerem. Ostatnio był trochę zaniedbany i może się obrazić. 

Twój szczęśliwy kamień to szafir.


LEW

Wolne Lwy w tym tygodniu będą miały pomyślne łowy, upolują odpowiedniego partnera, takiego na stałe. Miłość rozkwitnie w pełnej krasie i przesłoni Wam cały świat. Zatańczą motyle i uskrzydli Was uczucie. Taką miłość można spotkać tylko raz. Zajęte Lwy zaplanowały już wyjazd tylko we dwoje, będą miały czas na poprawę relacji z partnerem i dopieszczenie go.

Twój szczęśliwy kamień to agat.


PANNA

Przed Pannami tydzień błogiego lenistwa, nie pojawi nikt konkretny i będziecie mogły odpocząć tak, jak chcecie: aktywnie lub leżąc. Nikt nie zakłóci Waszego spokoju, to znaczy nikt konkretny. Na niego dopiero przyjdzie czas. Pozostające w związku Panny też będą miały powód do zadowolenia. Wyjazd tylko we dwoje, wspólny wypoczynek sprawi Wam dużo radości. Dzięki temu Wasze relacje zdecydowanie się poprawią. 

Twój szczęśliwy kamień to opal.


WAGA

Samotne Wagi będą się dobrze bawiły na wyjeździe, ich urok uwiedzie wolnych, i nie tylko, Panów. Zajęci są pilnowani, wolni natomiast będą starali się Was poderwać. Możecie sobie na to pozwolić, ale uwaga, żaden z nich nie jest odpowiednim kandydatem na partnera, ale do rozrywki jak najbardziej. Zajęte Wagi będą bardzo zapracowane, zbieranie grzybów jest bardzo wyczerpujące, ale czasem trzeba się poświęcić dla dobra rodziny

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.


SKORPION

Wolne Skorpiony umilą sobie czas różnymi rozrywkami, niektóre niekoniecznie konwencjonalnymi. Można kolekcjonować znaczki, można i narzeczonych. Lato sprzyja wszelkiego rodzaju rozrywkom. Nie zamykajcie się w czterech ścianach, poszalejcie trochę. Zajęte Skorpiony mogą zostać sprowokowane do kłótni, nie dajcie się wciągnąć w pyskówkę. Bądźcie obrażone, niech Was długo przepraszają. 

Twój szczęśliwy kamień to serpentyn.


STRZELEC

Wolne. samotne, rozżalone Strzelce dalej pozostaną wolne i samotne, nie pojawi się żaden konkretny, odpowiedni kandydat do stałego związku. Będziecie wolne, niezwiązane z żadnym mężczyzną. Niejedna znajoma będzie Wam zazdrościć. Zajęte Strzelce, a przynajmniej niektóre, mają poważne problemy w swoim związku. Przemyślcie to, być może trzeba wymienić partnera na nowszy model. 

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.


KOZIOROŻEC

Dla wszystkich Koziorożców, tych wolnych, i tych zajętych, zapowiada się udany tydzień. Wolne trochę zaszaleją z koleżankami i będą miały okazję poznać odpowiedniego partnera, co prawda nie będzie to długi związek, sama z niego zrezygnujesz, po prostu się znudzisz chłopakiem. Zajęte będą miały drugi miesiąc miodowy, odprężą się, a ich relacje z partnerem zdecydowanie się poprawią. Zapowiadają się szalone noce. 

Twój szczęśliwy kamień to akwamaryn.


WODNIK

Wolne Wodniki będą mogły wybierać w adoratorach, co prawda żaden z nich nie będzie odpowiednim kandydatem do stałego związku, ale za to będziecie się świetnie bawiły w ich towarzystwie. Lepiej się zabezpieczcie ze względu na późniejsze konsekwencje. Zajęte Wodniki, przed nimi trudny emocjonalnie tydzień. Ich związek zaczyna mieć problemy, pomyślcie, czy warto go utrzymać. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit.


RYBY

Wolne Ryby mają problemy emocjonalne. Trudno im dobrać do siebie odpowiedniego partnera. Praktycznie nie ma w czym wybrać. Większość to towar mocno przeceniony. Ile można czekać na kogoś normalnego? Namiastka też będzie dobra, a pojawi pod koniec tego tygodnia. Zajęte Ryby mogą pomarzyć o spokoju, zapowiadają się duże problemy w Waszym związku, trzeba będzie zweryfikować swoją opinię o partnerze, zdrada wisi w powietrzu. 

Twój szczęśliwy kamień to cytryn. 
Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem: 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Wtorek 16.08.2016 (aktualizacja: 2016-08-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×