Horoskop miłosny od 17.10. do 23.10.

Wróżka Henrietta zdradza, co wydarzy się w Twoim życiu uczuciowym w tym tygodniu!

romanticomain.jpg

BARAN

Niestety, ale w życiu wolnych Baranów nie zajdą żadne zmiany. Owszem, pojawi się ktoś, nawet sympatyczny, jednak będzie to znajomość przelotna. Zajęte Barany powinny dopieścić partnera. Czuje się zaniedbany i odsunięty na dalszy plan. Nie rezygnuj jednak ze swoich planów zawodowych. 


Twój szczęśliwy kamień to karneol.


BYK

Zajęte Byki powinny zwrócić większą uwagę na zachowanie swojej połówki. Jest coś na rzeczy. Tylko bez kłótni, najpierw trzeba sprawdzić, interwencja dopiero później. Wolne Byki bez zmian, nie pojawi się nikt, kim mogłybyście się zainteresować. 


Twój szczęśliwy kamień to malachit.


BLIŹNIĘTA

W życiu wolnych Bliźniaków zaczną się pozytywne zmiany. Poznają ciekawą osobę do pary. Dla niektórych będzie to partner na całe życie. Natomiast zajęte, bardziej niż życiem osobistym, zajmą się rodzinnym. Relacje partnerskie mogą zaczekać, sprawy rodzinne przypominają kocioł z wrzącą wodą. 


Twój szczęśliwy kamień to agat.


RAK

Niedawno zawarte znajomości okazały się bardzo przelotne, a wolne Raki powinny bardziej zadbać o siebie i swój wygląd. Na razie nie poznacie nikogo interesującego. Zajęte nie mają dużego wyboru, zaniedbana ostatnio połówka będzie domagała się zainteresowania. Zrób to. 


Twój szczęśliwy kamień to chalcedon.


LEW

Wolne, namiętne Lwy powinny się wybrać na polowanie, kilka z nich upoluje miłość swego życia, taką na stałe. Zajęte Lwy będą miały okazje wyrwać się z domowego kieratu i zaszaleć, możliwe że trafi się całkiem niewinny flirt z pożytkiem dla stałego związku. Spraw domowych jednak nie zaniedbają. 


Twój szczęśliwy kamień to jaspis.


PANNA

Co prawda nie jesteś wybrańcem, ale ten tydzień będzie obfitował w zaskakujące Cię wydarzenia. Spotkasz kogoś z przeszłości i tym razem zaiskrzy. Zaczniecie się spotykać i zostaniecie parą. Zajęte Panny nie ominie podobna sytuacja, ale ich reakcja będzie zupełnie inna. 


Twój szczęśliwy kamień to nefryt.


WAGA

Wolne Wagi będą miały możliwość poznania ciekawej osoby, takiej do stałego związku. Zajęte zaczną porządkować swoje życie osobiste, niektóre podejmą decyzję o rozstaniu z partnerem, na razie czasową. Będą kłótnie, łzy i rozmowy z rodziną. 


Twój szczęśliwy kamień to turkus.


SKORPION

Samotnym Skorpionom czas umilą niezobowiązujące flirty i spotkania towarzyskie. Tak naprawdę to tęsknicie za stabilizacją uczuciową. Zajęte Skorpiony powinny nieco ożywić swój związek, za dużo rutyny. Może to doprowadzić do poważnych konfliktów, z rozstaniem włącznie. 


Twój szczęśliwy kamień to turkus.


STRZELEC

Wolne Strzelce, a przynajmniej ich część, postanowi zmienić swój stan cywilny. Zapowiada się również powiększenie rodziny nie tylko u zajętych Strzelców. Sama radość. Nie wpadajcie w euforię, to cały „plecak” dodatkowych obowiązków, które mogą Was przerosnąć. Zastanówcie się nad tym. 


Twój szczęśliwy kamień to kwarc różowy.


KOZIOROŻEC

Wolne Koziorożce powinny zwrócić uwagę na swoje otoczenie. Wśród znajomych ukrywa się cichy wielbiciel, warto się nim zainteresować. Zajęte Koziorożce odnowią swoje związki, wieje już w nich nudą i rutyną. Czasem tak bywa, nawet po kilku miesiącach wspólnego życia. Zauroczenie mija i nic w zamian nie zostaje. 


Twój szczęśliwy kamień to kryształ górki.


WODNIK

Wodniki są kochliwe, ale powinny mieć ograniczone zaufanie, zwłaszcza do przypadkowych partnerów. Ze zbytniego zaufania mogą wyniknąć różnego rodzaju problemy. Zajęte na szczęście nie będą ich miały, choć powinny skupić się na doczesnych przyjemnościach. Lepiej grzechów żałować niż żałować, że się nie grzeszyło. 


Twój szczęśliwy kamień to cytryn.


RYBY

Rybom trudno jest podjąć wiążące decyzje. Wolne Ryby, a przynajmniej ich część, postanowią założyć rodzinę, na miłość nie ma lekarstwa. Zajęte powinny zająć się swoim życiem erotycznym, wieje zimnem i nudą z Waszej sypialni, a z książek wiele się można nauczyć. To nic wstydliwego poznać ciało swoje i partnera. 


Twój szczęśliwy kamień to ametyst.Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock  

 


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 17.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×