Horoskop miłosny od 19.09 do 25.09.2016

Zobacz, co zmieni się w Twoim życiu miłosnym w tym tygodniu!

iStock_69937087_SMALL (1).jpg

BARAN

Przed Baranami dobry tydzień. Co prawda te wolne, które pozostały, nie poznają nikogo na dłużej czy na stałe, ale zabawią się w grupie wypróbowanych znajomych. Nie pogardzą również krótkim, intensywnym romansem bez zobowiązań z osobą, która niedawno dołączyła do grupy. Zajęte Barany też mogą sobie na to pozwolić, jeżeli mają ochotę, oczywiście zachowując dyskrecję. Innych zmian w Waszym życiu osobistym nie będzie, a przynajmniej takowe nie zapowiadają się. 

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.


BYK

Najpierw pomyślcie, a później dopiero działajcie. Czarne i białe nie istnieje, życie ma różne odcienie szarości. W życiu wolnych Byków pojawi się osoba z przeszłości. Zostawcie przeszłość za sobą, dajcie sobie drugą szansę. Wy teraz to nie Wy sprzed lat. Miłość spychana na dalszy plan rozkwitnie, a Wy będziecie bardzo szczęśliwe. Zajęte Byki nie będą zainteresowane dawną miłością, która dla nich już nie istnieje. Obecny partner to dojrzały wybór i dojrzałe uczucie, dobrze Wam razem. 

Twój szczęśliwy kamień to malachit.


BLIŹNIĘTA

Brak zdecydowania to typowa cecha Bliźniąt, oczywiście są wyjątki od tej reguły, ale należą do rzadkości. Ten brak zdecydowania ujawnia się zwykle w życiu osobistym. Wolne Bliźniaki na ogół mają problemy z wyborem partnera, ten tydzień będzie obfitował w możliwość krótkich, niezobowiązujących romansów. Nie znajdzie się natomiast nikt do dłuższej znajomości, nie wspominając już o takiej na stałe. Trzeba do niej dojrzeć emocjonalnie. Te pozostające w stałym związku powinny zająć się swoim partnerem. Temperatura w sypialni stygnie i trzeba ją podgrzać. To doskonały czas na poprawienie Waszych relacji i Waszego związku. 

Twój szczęśliwy kamień to krzemień pasiasty.


RAK

W tym tygodniu w życiu większości wolnych Raków pojawi się osoba, która je zafascynuje. Dla części z Was będzie to fascynacja dożywotnia, dla większości niestety chwilowa. W każdym przypadku będziecie zadowolone: te dożywotnie z tego, że już mają tego odpowiedniego, te chwilowe, że trafił się im krótki, ale wspaniały romans. Raki już zajęte są wolne od takich dylematów. Fakt, że pożycie intymne ostatnio kuleje, ale mężczyzna nie jest robotem, ma prawo do gorszych dni i do zmęczenia. 

Twój szczęśliwy kamień to oliwin.


LEW

Ten tydzień okaże się wyjątkowo atrakcyjny dla Lwów. Wolne Lwy poznają odpowiedniego partnera, takiego najmniej na kilka lat. Te, które nie spotkają, przeżyją intensywny erotycznie tydzień, trafi się Wam romans, taki bez zobowiązań. Wszystkie będziecie zadowolone, każda dostanie coś dla siebie. Zajęte Lwy pozostające w związkach legalnych lub nielegalnych, więcej czasu poświęcą rodzinie niż uciechom cielesnym. Nic jednak przez to nie stracą, a dużo zyskają: spokój domowy. 

Twój szczęśliwy kamień to agat.


PANNA

Nadchodzi trudny uczuciowo tydzień dla Panien. Wolne nie będą miały okazji, aby poznać konkretnego mężczyznę, na stały związek nie ma szans. Te z Was, które niedawno kogoś poznały, czeka rozstanie, zainicjowane zresztą przez Was. Nie można mieć wszystkiego. Zajęte Panny mogą sobie zaplanować spokojny tydzień. Wasz związek jest stabilny uczuciowo i nic tego nie zmieni. Nie musicie się denerwować. 

Twój szczęśliwy kamień to opal.


WAGA

Dla Wag zapowiada się doskonały tydzień, zwłaszcza dla wolnych. Większość z Was pozna odpowiedniego partnera do stałego związku, a wszystkie poznają wspaniałych kochanków. Przed Wami typowe sekscesy. Będzie co wspominać, wykochacie się za wszystkie czasy. Zajęte Wagi czeka erotyczna rewolucja. Przećwiczycie prawie wszystkie pozycje z Kamasutry, oczywiście te wykonalne. Połączycie przyjemne z pożytecznym. 

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.


SKORPION

Wolne dni wolne Skorpiony spędzą, nadrabiając zaległości erotyczne. Co prawda życie składa się nie tylko z erotyki, ale ostatnio ta sfera Twojego życia została zaniedbana. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby to nadrobić. W każdym razie zapowiada się ciekawy tydzień. Zajęte Skorpiony również mogą liczyć na ciekawe doznania erotyczne, ich partnerzy również staną na „wysokości” zadania i zapewnią swoim partnerkom wyjątkowe doznania. Tydzień będzie udany uczuciowo i erotycznie. 

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.


STRZELEC

Z natury kochliwe Strzelce łatwo nawiązują kontakty z płcią przeciwną, trudniej przychodzi im natomiast utrzymanie tych kontaktów. Wolne Strzelce, ale tylko niektóre, będą miały okazję poznać partnera na całe życie. Będzie wielka miłość Waszego życia, o czym się przekonacie namacalnie. Zajęte Strzelce nie muszą już czekać na pojawienie się partnera, mają takiego na wyłączność. 

Twój szczęśliwy kamień to rubin.


KOZIOROŻEC

Z natury uczuciowe Koziorożce, zwłaszcza te wolne, nareszcie mogą ulokować swoje uczucie. Część z nich spotka swoją drugą połowę, teraz spełnią się uczuciowo. Pozostałe również nie będą miały powodów do narzekania, poznają partnera do krótkiej, ale intensywnej znajomości. Zajęte Koziorożce uważają, że już na szczęście nie mają takich kłopotów. Związek mają stabilny, kochający, namiętny, spełniający oczekiwania. 

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.


WODNIK

Wodnik z natury jest terrorystą, lubi przewodzić. Najlepiej do niego pasuje osobnik typu „mąż swojej żony”. Takiego właśnie część wolnych Wodników pozna w tym tygodniu. Przypadkowe spotkanie zaowocuje stałym związkiem w późniejszym czasie. Ten tydzień będzie jednak należał do Was. Zajęte już na stałe Wodniki popracują sobie spokojnie w tygodniu, za to weekend spędzą na wyjeździe, bardzo intensywnie nadrabiając braki. 

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.


RYBY

Ryby nie lubią sztampy, wolą żyć na luzie. Czasem jednak dopada je tęsknota za kimś do kochania. W tym tygodniu niektóre z Was poznają swoją połówkę i zaczną starać się, aby pozostała w Waszym życiu na zawsze. Początek znajomości będzie udany, dalszy ciąg również. Te, które pozostaną wolne, nie wiedząc, co zrobić z nadmiarem wolnego czasu, zdecydują się na rozwój zawodowy. Zajęte Ryby w tym tygodniu postawią na życie rodzinne, zawsze warto się nim zająć i poprawić relacje rodzinne. 

Twój szczęśliwy kamień to kryształ górski.

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Zosia Brzezicka , Poniedziałek 19.09.2016 (aktualizacja: 2016-09-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×