Horoskop miłosny z niespodzianką do 28.08.2016

Czy miłość jest zapisana w gwiazdach?

horoskop.jpg

BARAN

Sprawy rodzinne będą się układać po Twojej myśli, czyli nikt nie będzie Cię nękał swoimi problemami. Ale od środy spodziewaj się większego zainteresowania, Twoja połowa znów zacznie zwalać na Ciebie swoje obowiązki, zrób z tym coś wreszcie konkretnego.

Samotny Baranie, mimo że wytrwale szukasz miłości, z góry nastawiasz się na klęskę, więc nie dziw się, że ku niej zmierzasz. Tym razem po raz kolejny poznasz interesującą osobę, ale zadbaj o to, by wyobrażać sobie pozytywne zakończenie rozwoju znajomości. Dbaj o siebie, o umysł i ciało.

ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ WSPARCIA – Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sama. Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

BYK

Aura tygodnia pomoże Ci zrozumieć, czego chcesz od związku, miłości, co przestało Ci się podobać, a także co w Tobie wkurza partnera. I nie miejcie do siebie pretensji, przecież ludzie się zmieniają.

Samotne Byki usłyszą komplement i od razu świat stanie się piękniejszy. Jeśli ktoś Cię zaprosi na kawę albo imprezkę, szykuj się do wyjścia.

ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ URIEL – Osobom samotnym i niezdecydowanym Archanioł Uriel pomaga odkryć piękno, jakie niesie ze sobą szczęśliwy i udany związek.

BLIŹNIĘTA

Zapragniesz być potrzebna, emocje wezmą górę nad rozsądkiem, poczujesz optymizm i zechcesz przychylić partnerowi nieba, jednak on nie będzie taki zadowolony z Twojego dobrego serca – efekt będzie taki, że im bardziej będziesz próbowała się zbliżyć, tym bardziej on będzie uciekał.

Wolna? W tym tygodniu będziesz potrzebować więcej czułości i odpoczynku niż zwykle. Nie daj się nastrojowi melancholii i wyjdź gdzieś ze znajomymi. Ktoś Cię bardzo rozbawi.

ANIOŁ TYGODNIA: TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA – Samotne Bliźniaki nie mogą izolować się od ludzi, jak również skrywać swojego prawdziwego wnętrza. Powinny bardziej otworzyć się na świat, a z pewnością poznają drugą połówkę.

RAK

Mimo wielu obowiązków, nabierzesz ochoty na seks i randki z partnerem, co bardzo poprawi relacje między Wami, a Ty przestaniesz wreszcie myśleć o kompleksach i porażkach. Pod koniec tygodnia możesz potrzebować więcej spokoju i snu, co zezłości Twoją romantyczną połowę.

Wolny? W tym tygodniu będziesz się zastanawiać nad swoimi wyborami, nad życiem w związku. Najważniejsze, byś nie rozdrapywał ran z przeszłości, tylko wyciągał z nich lekcje.

ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PIĘKNA – Obecność tego Anioła najwyraźniej wskazuje, że odkryjesz piękno swojego związku. To może być jakiś ciekawy bądź bardzo romantyczny moment, który pozwoli Wam na nowo przeżyć swoją miłość.

LEW

Pewien etap relacji między Wami zakończył się, Ty i partner przeszliście na kolejny etap i zaczniecie rozmyślać o wspólnym zamieszkaniu. Przepełnia Cię energia, ta miłość dodaje Ci skrzydeł, co bardzo pozytywnie wpływa na rozwój Waszego związku. Unikajcie popołudniowych sporów.

Samotnym Lwom przybędzie wielbicieli. Jednak będą oni tacy sobie, dopiero w weekend poznasz kogoś wyjątkowo czarującego.

ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ MIŁOŚCI – Osoby będące w związku mogą przeżyć na nowo swoją miłość, rozpalą silne i ciepłe uczucie.

PANNA

Dobry nastrój nie powinien Cię opuścić, choć na początku tygodnia możesz czuć się zmęczona porządkami i zakupami. Dlatego nie zabieraj się za nowe i coraz bardziej wymyślne zadania, lepiej poleniuchuj razem ze swoim partnerem na kanapie.

Samotna Panno, Twoje szczęście wymyka Ci się z rąk, Twoje związki nie trwają zbyt długo, od dłuższego czasu stale powtarzasz ten sam schemat, a los ponownie da Ci kolejną szansę, więc tego nie zmarnuj i nową znajomość rozwijaj powoli, nie pomijając żadnego etapu.

ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ SZCZĘŚCIA – W partnerstwie możesz liczyć na uśmiech losu. Być może mogła się pojawić sytuacja, która wystawiła Twój związek na próbę. Osobom samotnym może się poszczęścić w poznaniu idealnego partnera.

WAGA

W tym tygodniu Ty i partner osiągniecie równowagę w związku drogą wspólnego porozumienia. Nie będziecie wchodzić w konflikty, wszelkie nieporozumienia szybko wyjaśnicie i żadne z Was nie będzie próbowało dominować. Fajnie by było, gdyby taką harmonię udało się utrzymać na dłużej. Zadbaj o miłe niespodzianki dla swojej połowy.

Samotne Wagi będą jakieś drętwe, odpychające. Uśmiechaj się, nawet wbrew sobie, a ktoś tak Cię rozrusza, że przestaniesz się smucić. Obudź namiętność w sobie!

ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PRZEMIJANIA – W Twoim życiu uczuciowym mogły wystąpić w przeszłości jakieś wydarzenia, które mogą Cię dotąd blokować na nowy początek.

SKORPION

Tydzień sprzyja randkom, miłości, czułym wyznaniom. Niczym innym się nie zajmuj, bo się zmęczysz. Dzięki ciepłu, które da Ci partner, poczujesz się jak ktoś wyjątkowy.

Samotny Skorpion pozna osobę, która może się jej wydawać nieco nudna, jednak nie rezygnuj z tej znajomości i daj Wam szansę. Może się okazać, że naprawdę wiele Was łączy. Zmiany przyjmuj ze spokojem. Pojawią się liczne zaproszenia na imprezki, korzystaj.

ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ SIŁY – Najprawdopodobniej nie jest to najlepszy okres dla Twojego związku – mogą się pojawić chwile wzlotu i upadku. Samotnym Anioł Siły doda otuchy i pozwoli wydobyć wewnętrzną moc, pomagając otworzyć się bardziej na życie towarzyskie i uczuciowe.

STRZELEC

W tym tygodniu postaw na szczerość, którą doceni druga połówka. Wspólne rozwiązywanie problemów zbliży Was do siebie, zwłaszcza gdy po nich zaczniecie cieszyć się swoją obecnością.

Jeśli jesteś samotnym Strzelcem, miej się na baczności, najlepiej zamroź swe serce lodem, bo na Twojej drodze pojawi się czarujący człowiek i do tego z pełnym portfelem, jednak pod maską będzie ukrywał skłonności do różnych nałogów.

ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO – Samotny Strzelcu, pamiętaj, że czas pozwolił Ci zdobyć cenne doświadczenie, aby w przyszłości wejść w udany i odpowiedzialny związek.

KOZIOROŻEC

W tym tygodniu nie pozwolisz, by w Twój związek wkradła się nuda. Będziesz szybko myśleć, działać, planować randki, rozmowy czy… zemstę.

Wolny? Aura tygodnia sprzyja podbojom. Musisz jedynie znaleźć czas na randkę i odciąć się od ludzi, którzy ciągle zawracają Ci głowę.

ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ MICHAŁ – Archanioł ten pomaga otworzyć serce na lepsze, wzajemne zrozumienie partnerów, jak również pomaga odciąć się od wszelkich konfliktów i kłótni.

WODNIK

Zwykle rozmawiacie ze sobą dużo i często, mówicie o swoich potrzebach, pragnieniach czy postrzeganiu świata. Teraz masz jednak wrażenie, że Twoja połowa oddala się i unika rozmów z Tobą. Nawiązanie z nim głębszej rozmowy wydaje się niezwykle trudne, wiesz, że dzieje się coś niedobrego, tylko nie wiesz, jak skłonić go do zwierzeń.

Należysz do samotnych? Będziesz niesforny, pomysłowy i szybki. Czasami zbyt szybki. Pozwól sobie na jakieś szaleństwo, zwłaszcza gdy masz wolne. Umów się z kimś, kto dodaje Ci otuchy i ma oryginalne pomysły.

ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ BIAŁEGO PROMIENIA – Anioły pomagają Ci dostrzec piękno w Twoim obecnym związku z partnerem. Jeżeli jesteś samotna, Anioły Białego Promienia dodają Ci otuchy i wsparcia, uwalniając Cię od negatywnych myśli.

RYBY

W tym tygodniu lepiej pobyć z partnerem i odpocząć tylko we dwoje, niż słuchać zwierzeń osoby, która w ogóle nie uczy się na błędach. Zrób test i wchodząc do domu, wyłącz telefon, a zobaczysz, że wieczór będzie milszy, spokojniejszy.

Wolny? Zadbaj o wygląd, bo możesz przypadkowo spotkać osoby, których od dawna nie widziałeś. Jednocześnie nie staraj się nikomu przypodobać.

ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ ZŁOTEGO PROMIENIENIA – Stoi przed Tobą dość ważny moment w życiu uczuciowym. To może być moment podjęcia ważnej i odpowiedzialnej decyzji, która może wpłynąć na Twoje dalsze życie miłosne.

Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne)

Zadzwoń: 700 488 335

Opłata za minutę połączenia to 2.58 Zł brutto.

Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta

Pod numer 72068 koszt SMS 3.00 Zł netto (2.46 zł z VAT)

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Zosia Brzezicka , Czwartek 25.08.2016 (aktualizacja: 2016-08-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×