Horoskop ogólny od 19.09 do 25.09.2016

Zastanawiasz się, co zmienić w swoim życiu? Wróżka Henrietta Ci pomoże!

iStock_93461455_SMALL (1).jpg

BARAN
Praca: nie wysilaj się nadmiernie, masz już dobrą opinię zawodową. Pomyśl o zmianie pracy, w tym miejscu już niczego więcej nie osiągniesz. Pomyśl o swojej dalszej karierze, ten tydzień jest dla Ciebie bardzo ważny. 

Finanse: jak na razie nic się nie zmieni. Ważne jest, że gorzej nie będzie. Zagraj w jakąś grę liczbową lub kup zdrapkę. Wygrana wspomoże Twoje dochody. 

Zdrowie: pomimo stresu nieźle się trzymasz. Pamiętaj, nie zawsze tak będzie, organizm zacznie chorować i pojawią się problemy. Wspomoże Cię medycyna naturalna. 

Twoje szczęśliwe numery to 3, 6, 7, 35, 39, 46.
Ważne dni to 19, 20, 21 września 2016 roku.

BYK
Praca: zmian nie będzie, ale pod koniec tygodnia oczekuj ciekawej oferty zawodowej. Szykuje się kilkudniowy, zagraniczny wyjazd służbowy. Sprawdź swoją znajomość angielskiego. 

Finanse: ogranicz swoje zakupy, czekają Cię w tym tygodniu spore wydatki. Musisz więc zapanować nad nimi i zacząć je kontrolować. Ten tydzień pod względem finansowym zapowiada się nieciekawie. 

Zdrowie: nie nadwyrężaj się, niepotrzebnie narażasz swoje zdrowie. Pamiętaj o wypoczynku i właściwym odżywianiu. Pij również herbaty ziołowe. 

Twoje szczęśliwe numery to 1, 2, 11, 19, 28, 35.
Ważne dni to 22, 23, 24 września 2016 roku.

BLIŹNIĘTA
Praca: zapowiadają się redukcje etatów, firma robi bokami. Już teraz poszukaj nowego miejsca pracy, może się przydać. Jak nie Tobie, to koleżance z pracy. 

Finanse: zapomnij na razie o inwestycjach, skup się na sobie. Zadbaj o swoje dochody, a wydatki na razie ogranicz. Oszczędności przydadzą się później.

Zdrowie: niby jest wszystko w porządku, ale zęby proszą się o kapitalny remont. Zadbaj też o kręgosłup, nie tylko w tym tygodniu, ale przez resztę życia. 

Twoje szczęśliwe numery to 8, 17, 21, 38, 43, 47.
Ważne dni to 23, 24, 25 września 2016 roku.

RAK
Praca: monotonia, rutyna i przyzwyczajenie, tymi wytycznymi kierujesz się w pracy i niestety nic się pod tym względem nie zmieni. Może kiedyś, ale teraz to niemożliwe. Jesteś zaprzęgnięta do kieratu i nie wiesz, jak się z niego wyrwać. Zaczekaj, teraz nie dasz rady, nawet nie próbuj. 

Finanse: są stabilne, na bardzo średnim poziomie. Co tu ukrywać, nie jest dobrze. Ważne, że można liczyć na poprawę w przyszłości, ale bardzo odległej. 

Zdrowie: zawsze odkładasz na później dbanie o siebie. Uważasz, że masz jeszcze na to czas. Twoje jutro zaczyna się dzisiaj. Pamiętaj o tym, choroby nie wybierają wieku. 

Twoje szczęśliwe numery to 25, 27, 36, 40, 45, 49.
Ważne dni to 21, 22, 23 września 2016 roku. 

LEW
Praca: trochę się nudzisz. Czas więc na zmiany, niczego już nie zwojujesz. Pomyśl o zmianie pracy. Połowa tygodnia przyniesie wiadomość o propozycji z innej firmy. Skorzystaj z niej.


Finanse: na razie stabilnie, czas na zmiany dopiero przyjdzie. Oszczędzaj pieniądze, nie wydawaj za dużo. Spokojnie czekaj na poprawę. 

Zdrowie: właściwie nic Ci nie dolega, ale to nie znaczy, że możesz się zaniedbać. Właściwie się odżywiaj, wspomagaj witaminami i pij herbaty ziołowe. Pamiętaj również o zębach, oczach i uszach. 

Twoje szczęśliwe numery to 2, 4, 5, 18, 21, 28.
Ważne dni to 19, 22, 23 września 2016 roku.

PANNA
Praca: czujesz się wykorzystywana, cóż, sama do tego doprowadziłaś. Przyzwyczaiłaś wszystkich do tego, że mogą Ci zlecić każdą pracę. Taka sytuacja jest niewygodna, w tym tygodniu też dostaniesz takie „kukułcze jajo”. Zacznij być egoistką. 

Finanse: masz złą sytuację finansową i żadnych możliwości poprawy, przynajmniej na razie. Niestety, ale niczego teraz nie można zmienić. Pomyśl jednak o przyszłości. 

Zdrowie: jesteś znerwicowana i w depresji. Trudno, ale musisz skorzystać z pomocy lekarza lub zielarza. Pamiętaj również o właściwym odżywianiu. 

Twoje szczęśliwe numery to 12, 17, 36, 43, 44, 48.
Ważne numery to 22, 23, 24 września 2016 roku. 

WAGA
Praca: dla tych, którzy szukają pracy – w tej kwestii nic się nie zmieni w tym tygodniu. Natomiast pracujące Wagi mogą liczyć w tym tygodniu na niewielką poprawę dzięki podjęciu dodatkowej pracy. Ogólnie sytuacja byle jaka ale stabilna, z możliwością niewielkiej poprawy. 

Finanse: możliwość poprawy będzie, ale niestety trochę później. Teraz możesz liczyć tylko na siebie. Sytuacja nie jest najlepsza, a może być jeszcze gorzej. 

Zdrowie: zawsze się znajdą jakieś schorzenia, ale ogólnie nie jest źle. Masz przyznany standardowy pakiet dolegliwości i przez długie lata nic poważnego nie będzie Ci dolegać. Mogą to być tylko jakieś drobiazgi. 

Twoje szczęśliwe numery to 4, 8, 13, 17, 22, 32.
Ważne dni to 23, 24, 25 września 2016 roku.

SKORPION
Praca: zwolnień nie będzie, awansu nie dostaniesz, nic się nie zmieni w Twoim życiu. Pozostaje tylko nudna, rutynowa praca. Zmiany mogą być, ale z pewnością nie w tym tygodniu ani w miesiącu. 

Finanse: również nie ulegną zmianie w tym tygodniu. Obecne finanse pozostaną na tym samym poziomie. Pod tym względem nic się nie zmieni. 

Zdrowie: nic złego się nie dzieje, nie ma powodu do obaw. Ogranicz się tylko do właściwego odżywiania i wyjedź czasem na krótki weekendowy wypad. 

Twoje szczęśliwe numery to 3, 5, 6, 23, 29, 38.
Ważne dni to 22, 23, 24 września 2016 roku. 

STRZELEC
Praca: nie powinnaś myśleć o jakiejkolwiek poprawie. Może będzie później, ale na razie nic z tego. Po prostu szaro i zwyczajnie. Skup się na swojej „działce”. 

Finanse: finanse również nie ulegną zmianie. Dodatkowe pieniądze wpłyną z dodatkowej chałtury. Tylko one poprawią Twój stan posiadania. 

Zdrowie: nie powinnaś narzekać, nie ma ludzi stuprocentowo zdrowych. Masz problemy z kręgosłupem jak każdy i z zębami, również jak każdy. Dlatego nie lekceważ wskazówek i zajmij się sobą. 

Twoje szczęśliwe numery to 1, 3, 9, 14, 16, 25.
Ważne dni to 20, 21, 22 września 2016 roku.

KOZIOROŻEC
Praca: zostaniesz doceniona za swoje starania, pracę po godzinach i dyspozycyjność. Dowiesz się o tym w połowie tygodnia. To będzie początek Twojej kariery. 

Finanse: jest szansa, że w następnym miesiącu się poprawią, dowiesz się o tym w połowie tygodnia. Do tego czasu nic się nie zmieni. Trochę cierpliwości. 

Zdrowie: na niektóre drobne dolegliwości najlepszym lekarstwem jest wypoczynek, nawet krótki. Tak jest również w Twoim przypadku. Zdrowy tryb życia, właściwe odżywianie i odrobina gimnastyki zdziałają cuda. 

Twoje szczęśliwe numery to 9, 15, 19, 23, 44, 47.
Ważne dni to 19, 21, 22 września 2016 roku.

WODNIK
Praca: postaraj się nadgonić drobne opóźnienia. Do końca roku niby daleko, ale jeżeli nastąpi kumulacja opóźnień, będzie niedobrze i to Ciebie obarczą za to odpowiedzialnością. Weź się więc do pracy i nie narzekaj. 

Finanse: musisz jednak jeszcze zaczekać na poprawę. Nie obawiaj się. Już niedługo przyjdzie sama, nieoczekiwanie. 

Zdrowie: nic nie wskazuje, żeby cokolwiek się pogorszyło. Zalecenia w dalszym ciągu te same. Może tylko więcej gimnastyki. 

Twoje szczęśliwe numery to 10, 14, 18, 20, 27, 43.
Ważne dni to 20, 23, 24 września 2016 roku.

RYBY
Praca: w początkach tygodnia dostaniesz propozycję dodatkowej pracy, przyjmij ją. Dodatkowe pieniądze zawsze się przydadzą, chociażby na kosmetyki. Choć jesteś już zmęczona, na odpoczynek dopiero przyjdzie czas. 

Finanse: dzięki dodatkowej pracy trochę się poprawią, ale na całkowitą poprawę trzeba jeszcze zaczekać. Zalecana jest cierpliwość i dodatkowe zajęcie. 

Zdrowie: jeżeli będziesz przestrzegać zasad zdrowego trybu życia i odpowiedniego żywienia, to długo jeszcze nie będziesz odczuwać żadnych dolegliwości. Dlatego po prostu dbaj o siebie, to gwarancja długiego i zdrowego życia. 

Twoje szczęśliwe numery to 11, 15, 17, 23, 28, 39.
Ważne dni to 21, 23, 25 września 2016 roku. 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl 

Zdjęcie:iStock


Dodał(a): Zosia Brzezicka , Poniedziałek 19.09.2016 (aktualizacja: 2016-09-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×