Horoskop partnerski

Przedstawiamy horoskop partnerski na najbliższy tydzień. Sprawdź, co Cię czeka w miłości!

Horoskop partnerski

Horoskop partnerski


Baran (21 marca - 20 kwietnia)

Karta Tarota – Rycerz Monet – wskazuje, że Barany w związkach w tym tygodniu będą zdominowane przez partnera. Każda poważna rozmowa przeprowadzona w tych dniach skończy się na przyznaniu racji drugiej osobie, pomimo ważności Twoich racji. Może warto przełożyć zatem na inny tydzień omawianie przyszłości Waszego związku? Zapytaj o dobry termin astrologa, wróżkę, tarocistę. Jeśli Twój partner jest spod znaku Bliźniąt lub Skorpiona, w sypialni będzie wyjątkowo gorąco.


Barany - single: w tych dniach dobrze pomyśleć o związku na stałe. Wagi i Wodniki chętnie stworzą z Tobą stabilną relację. Nawet Lwy, horoskopowi oportuniści, ulegną Twojemu urokowi. Ze Strzelcami i Rakami nie będzie tak łatwo, ale to Ciebie nie zniechęci. Do Twoich atutów należy odwaga w nawiązywaniu kontaktów. Korzystaj z chwili i nie zwlekaj z zaproponowaniem randki lub wykonaniem telefonu do kogoś, kto się od dawna nie odzywa; być może po prostu zgubił numer Twojego telefonu.

Byk (21 kwietnia - 21 maja)
Karta Tarota – Dziesiątka Mieczy – doradza, aby skupić się na tym, co w Twoim związku już jest, a czego być może nie doceniasz, zbyt często marudząc i kaprysząc. Odszukaj romantyczność w każdym geście ukochanego, a nie w kolejnym prezencie czy niecodziennym wydarzeniu. W tym tygodniu nic nowego się nie wydarzy, ale nie dopuszczaj też do marazmu w sypialni, do czego Twój partner spod znaku Wagi lub Raka jest skłonny.


Byki – single: najbardziej romantyczny związek mogą stworzyć z Rybami, które w tym tygodniu szukać będą swojej drugiej połowy. Udana randka czeka Cię też z Pannami i Koziorożcami, które skłonne  będą do przeżywania skrajnych emocji ( a to z kolei Tobie nie do końca będzie odpowiadać).  Jeśli nie będziesz pewien odpowiedzi osób spod innych znaków, spytaj wróżkę, jasnowidza, astrologa.
Do Twoich atutów należy zmysłowość. Umiesz wydobyć erotyczne nuty nawet z najbardziej oziębłej osoby. Ze zwykłego spotkania potrafisz wyczarować wyjątkowy nastrój. Jeśli widzisz, że partner jest nieśmiały, zrób wszystko, żeby w Twoim towarzystwie poczuł się swobodnie. Kilka dowcipów z podtekstem rozgrzeje atmosferę.

Bliźnięta (22 maja - 21 czerwca)
Karta Tarota – Magik – mówi o nagromadzeniu olbrzymiej, twórczej energii w tym tygodniu. Uda się postawić na swoim, nawet jeśli jesteś w związku z Baranami czy Wagami. Możesz także mile zaskoczyć racjonalnych Koziorożców. Skorzystaj w tych dniach w razie wątpliwości z pomocy astrologa, wróżki, numerologa – przyda się ich pomoc, jeśli nie będziesz pewien reakcji partnera. Nie zwlekaj też z urzeczywistnieniem fantazji w sypialni, partner na pewno doceni Twoją kreatywność, szczególnie gdy należy do namiętnych Skorpionów lub Lwów.


Bliźnięta – single:  wykorzystaj twórczą energię w tych dniach i spontanicznie zaproponuj randkę Wodnikowi lub Rakowi. Wagi, zazwyczaj niezdecydowane, również mogą się po naleganiach zgodzić. Z Lwem lub Panną możesz się pokłócić.
Do Twoich atutów należy umiejętność oczarowania słowem każdego, kto zacznie z tobą rozmowę. Jesteś inteligentny i bystry, dlatego wymianę słów traktujesz na równi z grą wstępną. Umiesz także nakłonić do rozmowy o intymnych sprawach nawet najbardziej nieśmiałą osobę. Zatem do dzieła!

Rak (22 czerwca - 22 lipca)
Karta Tarota – Głupiec – ostrzega Ciebie, drogi Raku, przed możliwością popełniania licznych błędów w związku. Ten tydzień sprawi, że pomimo sprzeciwu partnera będziesz tak zapatrzony w swoje poglądy, że łatwo przeniesiesz sprzeczki i napiętą atmosferę na przyszły tydzień. Unikaj zatem autorytarnego zachowania, jeśli nie chcesz gwałtownie rozstać się z partnerem spod znaku Panny, Wodnika lub Lwa. Próby pogodzenia się w sypialni spotkają się z rezerwą także namiętnego Strzelca lub Byka.


Raki – single: spróbują umówić się ze skrytym Koziorożcem, lub pozornie oziębłymi Rybami, co będzie ekscytującym przeżyciem. Kontakty ze Skorpionem przyniosą ci nowe doświadczenia erotyczne, przy czym wreszcie poczujesz się przy nich bezpiecznie. Unikaj zwierzeń na spotkaniu z gadatliwymi Bliźniętami. Do Twoich atutów należy intuicja. Jak nikt odgadujesz nastroje i pragnienia partnera. Potrafisz wyczuć, co osoba, którą ledwo znasz, lubi i umiejętnie wykorzystujesz to już na pierwszym spotkaniu. Jesteś bardzo opiekuńczy i lubisz zajmować się spełnianiem zachcianek partnera. Nie przesadzaj jednak z nadgorliwością, w razie wątpliwości zapytaj wróżkę, doradcę życiowego, tarocistę.


Związki rzadko są usłane różami. Kliknij i dowiedz się, czym jest miłość karmiczna!


Lew (23 lipca - 23 sierpnia)
Karta Tarota – Papież – widzi drogi Lwie,  że w tym tygodniu z pewną pobłażliwością będziesz traktował partnera. Uda się coś naprawić w związku, także zaplanować kolejne miesiące, jednak Twoja wiedza może przysporzyć kłopotów, jeśli cierpliwość przegra z wrodzonym temperamentem. Partner Koziorożec, Byk, Wodnik może się obrazić, jeśli potraktujesz go jak dziecko. Uważaj na to, co i do kogo mówisz, nawet w sypialni, bo związek i seks z Tobą to jak przejażdżka górską kolejką – pamięta się długo.


Lwy – single:  nie będą się nudziły w towarzystwie Bliźniąt i Skorpionów. Randka z Baranem może być burzliwa, ale jednocześnie bardzo udana, natomiast spotkanie z Lwami i Pannami będzie porażką. Jeszcze nie teraz, ale za kilka miesięcy możesz wrócić do flirtowania z tymi znakami. Właściwą chwilę na spotkanie określi jasnowidz, wróżka, tarocista. Do Twoich atutów należy atrakcyjny wygląd, a także impulsywne reagowanie na erotyczne bodźce, dlatego lubisz seks i nie wstydzisz się tego. Znasz swoją wartość i to inni muszą zabiegać o Twoje względy. Nie musisz się martwić, że kiedyś zabraknie amatorów mocnych wrażeń w Twoim życiu.

Panna (24 sierpnia - 23 września)
Karta Tarota – Sprawiedliwość – doradza Pannom ścisłą dyscyplinę w związku, także uregulowanie spraw urzędowych, wymagających Was obojga. Pewne sprawy wystarczająco długo odkładaliście na półkę, ten tydzień sprzyjać będzie i poważnym rozmowom, do których dążyć będą zwłaszcza partnerzy spod znaku Wagi, Lwa i Koziorożca. Strzelce i Raki będą próbowały odwlec decyzje, Wodniki skłonne będą do kłótni. Myśli o tych wydarzeniach nie wprowadzą intymnego nastroju do sypialni, może powiać nudą.


Panny – single: szukać będą poczucia bezpieczeństwa z rozkosznym Bykiem i taktownym Koziorożcem. Jest szansa na zapoczątkowanie w tym tygodniu stałego i długoletniego związku, opartego na zaufaniu i wspólnych pasjach. Możliwe jednak, że  w oko wpadnie tajemniczy Skorpion, lub przyjacielski Strzelec, a to może być miłość Twojego życia. Warto wyjaśnić wątpliwości u wróżki, tarocisty, jasnowidza. Do Twoich atutów należy perfekcyjne planowanie i przygotowanie się do każdej życiowej sytuacji. Sprawdzasz każdą ewentualność, możliwy błąd czy potknięcie. Nie wahaj się więc zorganizować idealnej randki i spełnić marzenia partnera. To umocni waszą więź. Umiejętnie też znajdujesz interesujące tematy do rozmów.

Waga (24 września - 23 października)
Karta Tarota – Dziewiątka Pucharów – ostrzega Wagi przed popadaniem w pychę. Uważacie Wasz związek za udany, spokojny, przewidywalny, ale Twój partner spod znaku Bliźniąt lub Raka może mieć odmienne zdanie, stąd szykują się ciche dni. Także Koziorożce i Skorpiony znudzone marazmem będą chętniej spędzały wieczory w gronie przyjaciół. Nic nie jest dane raz na zawsze, także warto odświeżyć ustalony repertuar w sypialni, aby nie popaść w schematyzm zachowań. Romantyczna kolacja wskazana.


Wagi – single: uważać będziecie, że najodpowiedniejszymi dla Was partnerami są osoby spod znaku Skorpiona, Lwa lub Wodnika. Znajdziesz z nimi wspólny język, ale nie będą skłonne zmienić Waszej przyjacielskiej relacji na intymny związek. Skromne Raki czekają tylko na Twoje zaproszenie, same są dość nieśmiałe. Do Twoich atutów należy towarzyskość, romantyczność, elokwencja. Jesteś wdzięcznym partnerem do rozmów. Umiesz słuchać jak nikt, rozmowy z Tobą są więc niekończącą się ucztą intelektualną. Dzięki temu szybko jesteś w stanie zdobyć informacje o ukrytych pragnieniach i fantazjach partnera. Pomyśl, jak tą wiedzę wykorzystać skutecznie, lub zapytaj doradcę życiowego, wróżkę.

Skorpion (24 października - 22 listopada)
Karta Tarota – Trójka Pałek – widzi, że teraz dla Skorpionów w związkach nastał czas twórczego buntu, postawienia siebie na pierwszym miejscu, okazanie inicjatywy (także w sypialni). Twoja cierpliwość wystarczająco długo wystawiona była na próbę, w tych dniach zatem wykorzystaj energię na zmiany. Konsekwentnie i skutecznie dąż do poważnej rozmowy z partnerem spod znaku Lwa, Wodnika, Panny i nie daj się zwieść Wagom oraz Rakom. Nie daj się także przekupić chwilą czułości w sypialni, to nie rozwiąże problemu.


Skorpiony – single: z drugim Skorpionem do pary stworzycie nie tylko świetną parę kochanków, ale i przyjaciół i oddanych partnerów, także w pracy. Ryby i Rak wreszcie zrozumieją Twoje sygnały i umówią się na randkę. Jeśli zakochasz się w zmysłowym Byku, to może być szczęśliwa miłość na lata, chociaż pierwsze spotkanie w cztery oczy może przebiegać w nerwowej atmosferze. Zapytaj w razie wątpliwości o przebieg spotkania wróżkę, jasnowidza, numerologa. Do Twoich atutów należy magnetyzm, przyciąganie erotyczne. To tak olbrzymia siła, że nikt nie jest w stanie ci się oprzeć. Potrafisz zdobyć każdą osobę, która tylko wyda ci się warta zainteresowania, o ile rzeczywiście zależy Tobie na tym człowieku. Nawet nie musisz się za bardzo starać, bo zdobycz, na którą polujesz, sama w końcu wpadnie w Twoje ramiona.

Dowiedz się, jak poznać przeznaczenie na podstawie samego podpisu!


Strzelec (23 listopada - 21 grudnia)
Karta Tarota – Walet Pucharów – doradza Strzelcom skorzystanie z pomocy partnera, szczególnie spod znaku Wagi, Panny, Bliźniąt. Naprawdę Ciebie kochają, chociaż rzadko widzisz i doceniasz dowody ich troski o Ciebie. Te dni będą jednak świadkami, jak bardzo zależy Wam obojgu na wspólnej przyszłości, stąd zaplanuj miłą niespodziankę dla partnera i przekaż, okazując np. większe zaangażowanie w sypialni, jak bardzo jest dla Ciebie ważną osobą. Spontaniczne okazywanie uczuć wskazane, zwłaszcza Lwy to docenią.


Strzelce – single: po wielu staraniach wreszcie umówią się z wesołym Baranem lub dumnym Lwem. Na pewno się sobą nie znudzicie na randce. Warto dać szansę także zgodnej i uprzejmej Wadze. Związek z nią może ustabilizować Twoje szalone i czasami chaotyczne życie. Wróżka, tarocista lub numerolog pomogą, jeśli nadal nie jesteś pewny, czy to ten właściwy partner. Do Twoich atutów należy niespożyta inwencja w sypialni, wyjątkowa towarzyskość, okazywanie przyjaźni i pomysłowość. Energiczność czasami wręcz odstrasza spokojnych potencjalnych partnerów, zatem wybieraj takich, którzy dorównają Tobie w wymyślaniu kreatywnych sposobów wspólnego spędzania czasu.

Koziorożec (22 grudnia - 20 stycznia)
Karta Tarota – Ósemka Pucharów – odradza w tym tygodniu, aby Koziorożce w związkach kierowały się emocjonalnymi wybuchami. Wyjątkowo łatwo będzie zrobić albo powiedzieć coś nieodwracalnego, uderzającego w słaby punkt partnera. Jeśli będzie spod znaku Wodnika, Skorpiona czy Panny, pamiętliwość przysporzy Tobie przez wiele lat kłopotów. Nie pomoże nawet gorące przepraszanie w sypialni, na co tak łase są Lwy i Raki. Ostrożnie zatem ze słowami, lepiej poradź się wróżki, tarocisty lub numerologa  - naprawdę potrafią wysłuchać, doradzić, pomóc.


Koziorożce – single: najlepiej będą się czuły w towarzystwie Strzelca, Byka i Panny. Łatwo przy wspólnej kawie  rozważać wspólne życie, spokojne i wolne od dramatycznych wydarzeń. Kusić Cię będzie związek z czułą i troskliwą Wagą, bo da Tobie to, czego na co dzień brakuje – stabilizację, poczucie bezpieczeństwa, pewność jutra.
Do Twoich atutów należy okazywanie szacunku partnerowi, nawet jeśli ma odmienne poglądy od Twoich, także nienaganne maniery. Nieważne, czy to pierwsza randka, czy długoletni związek, partner od razu czuje, że może zawsze znaleźć w Tobie oparcie. Jesteś wyjątkowo wytrwały w zdobywaniu względów drugiej osoby. Postaw zatem na upór, a nikt ci się nie oprze zbyt długo.

Wodnik (21 stycznia - 19 lutego)
Karta Tarota – Cesarz – określa Twój związek, drogi Wodniku, jako prowadzony przez mielizny i rafy życiowe Twoją pewną ręką i poukładaną głową. To Ty dowodzisz, decydujesz, nie partner. Jeśli jest spod znaku Koziorożca, Wodnika czy Panny, w tym tygodniu poczujesz Jego upór i sprzeciw. To może być początek ważnego przełomu w związku, albo nawet sygnał do wprowadzenia zmian. Zaabsorbowany pracą nie zauważasz, jak ostatnio w sypialni powiało nudą. Daj szansę partnerowi i przekaż na jakiś czas ster.


Wodniki – single: zwrócą uwagę na Bliźnięta i Wagi z najbliższego otoczenia. Wspólne zainteresowania i podobne podejście do związków zapewnią Wam może co najmniej kilka udanych randek z perspektywą na gorący, niezobowiązujący romans. Ciekawy i atrakcyjny Baran może zawrócić w głowie, jednak nie zdecydujesz się raczej na nawiązanie bliższej znajomości. W tym tygodniu nie odpowiadać będą Tobie dawni znajomi, poczujesz potrzebę samotnego spędzania wieczorów. Wróżka, tarocista lub numerolog rozwieją Twoje obawy przed przyszłością.
Do Twoich atutów należy docenianie poglądów partnera, Jego potrzeby niezależności i wolności. Wymagasz tolerancji i otwartości, nie oceniasz innych i zawsze chcesz zrozumieć motywy postępowania. Umiejętnie, bez popadania w chamstwo, potrafisz zachęcić do seksu nawet najbardziej zakompleksioną i zamkniętą w sobie osobę.

Ryby (20 lutego - 20 marca)
Karta Tarota – Umiarkowanie – zaleca w tym tygodniu Rybom w związkach zachowanie równowagi. Nie będzie to łatwe, partnerzy spod znaku Wag, Bliźniąt czy Raka będą wyjątkowo drażliwi, a Panna chętnie wywoła awanturę. Pomoże Tobie nie tylko herbata z melisy, ale i wrodzony dystans do spraw nieistotnych. Postaraj się również aby do sypialni nie przenosić napiętej atmosfery, odłóż również ważne rozmowy na kolejny tydzień. Jeśli coś budzi Twój niepokój, zapytaj wróżkę, jasnowidza, tarocistę – chętnie pomogą.


Ryby – single: najlepiej dogadują się z Rakami i Skorpionami. Jest szansa na satysfakcjonującą randkę, mogącą być początkiem romansu opartego na wzajemnym zaufaniu, a może i związku. Pewien Byk może ci w tych dniach całkowicie zawrócić w głowie. Nie warto bronić się przed takimi wyrazami uznania, lepiej od razu się umówić na spotkanie. Z Panną jest szansa na odnowienie kontaktu, spodziewać się możesz miłej wiadomości. Do Twoich atutów należy nieustanna potrzeba uwodzenia i czarowania innych. Jako wrodzony romantyk chętnie organizujesz kolacje przy świecach i wymyślasz czarujące prezenciki. Umiesz sprawić, że partner czuje się wyjątkowo i bajkowo w Twoim towarzystwie. Doceń to zatem i częściej wykorzystuj.


Tarot i karty klasyczne, uczucia, udany związek, doradztwo duchowe i inne porady
Wróżka Julitta
Zadzwoń: 700 588 343
Opłata za minutę połączenia to 3.69 zł brutto
Wyślij SMS o treści: TC. JULITTA. treść pytania do eksperta
pod numer 74068 Koszt SMS to 4.92 zł brutto
TUTAJ zobacz profil Wróżki


Foto: ThinkstockDodał(a): Wiktoria Jakubowska , Poniedziałek 01.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Kasandra31
Sama nie wiem, czy wierzyć w horoskopy czy w karty tarota. Bądź co bądź na http://wrozka.tv/horoskop/horoskop-dzienny można dowiedzieć się, co nas czeka w przyszłości, tylko ja osobiście chyba boję się usłyszeć o czymś do czego potem będę dążyła za wszelką cenę. A Wy jak sądzicie, czy lepiej znać swoją przyszłość?
Dodano: 2016-02-13 22:26:27 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×