Horoskop partnerski na sierpień

Chcesz sprawdzić co czeka Ciebie i twojego chłopaka w sierpniu? A może poszukujesz miłości i nie jesteś pewna czy to dobry czas na związek? Jeśli tak, to ten horoskop jest właśnie dla Ciebie!

Horoskop partnerski na sierpień
Horoskop partnerski na sierpień


Baran:

Będziesz korzystał z radości i uciech życia. Sprawisz, że bliska Ci osoba poczuje się doceniana i kochana. Wszelkie kryzysy zostaną przezwyciężone. Jeśli natomiast to Ty czułeś się w związku samotny, teraz poczujesz miłość i ciepło ze strony partnera.

Byk:

Byki, które oczekują na gest ze strony partnera, nie zawiodą się. Zostaniecie obdarzone uwagą i czułością. Możliwe deklaracje uczuciowe, a nawet propozycje małżeństwa.

Bliźnięta:

Jeśli myślisz o powiększeniu rodziny, Twoje marzenie może się teraz zrealizować. W związku spokój i zadowolenie. Odrodzenie uczuć i odświeżenie relacji.

Rak:

Dla Raków czas pełen emocji. Zastanów się dobrze nim postawisz kolejny krok. Postaraj się, by gorąca krew przyniosła nie spory, a namiętne chwile z partnerem...

Lew:

W nadchodzącym czasie osiągniesz w związku harmonię i będziesz cieszył się zaufaniem partnera. Dla Lwów z dłuższym stażem partnerskim zapowiedź małżeństwa.

Panna:

Jeśli zastanawiasz się, czy jesteś z odpowiednim partnerem, w nadchodzącym czasie Twoje wątpliwości zostaną rozwiane. Dasz się ponieść miłości i będziesz czuł się pewnie.

Waga:

Nie bądź uparty i nie dopatruj się zagrożenia tam, gdzie go nie ma... Nie bój się zranienia i wiedz, że najlepszy czas w miłości dopiero przed Tobą. Miesiąc bez uniesień, ale spokojny.

Skorpion:

W relacjach Skorpionów może powiać chłodem. Chwilowy kryzys zostanie zażegnany, jeśli będziesz unikał złośliwości i stawiania spraw na ostrzu noża. Rozmawiaj z partnerem delikatnie i z czułością.

Strzelec:

Nie daj się ponieść bezpodstawnej zazdrości i podejrzeniom. Jesteś ostatnio nieco przewrażliwiony. Nie bój się podjąć ważnych decyzji i otwórz się na partnera, a zyskasz spełnienie w miłości.

Koziorożec:

Nieporozumienia okażą się być tylko pozornym problemem. Nie myśl źle o partnerze. Dogadacie się bez trudu i Waszej relacji nie zagrozi żaden kryzys.

Wodnik:

Wodniku... wyjdź ze swojej skorupki, nie pozwól by rozum wygrywał z uczuciami. Pozwól się kochać i okaż swoją miłość ukochanej osobie, a poczujesz szczęście o którym tak marzysz.

Ryby:

Jeśli masz problemy w związku spójrz na swoją sytuację z boku. Być może nie dostrzegasz miłości partnera przez to że bywa zbyt chłodny. Zamień krytykę na czułości, a szybko stopisz Jego lód.


Wróżka Paulina
W celu uzyskania horoskopu osobistego zapraszam na mój profil!

Dodał(a): Katarzyna Kowalewska , Poniedziałek 20.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×