Horoskop tygodnia 10.03 - 16.03.2014

Dowiedz się co czeka Cię w tym tygodniu!

Horoskop tygodnia 10.03 - 16.03.2014

Horoskop tygodnia 10.03 - 16.03.2014BARAN
MIŁOŚĆ
To nie jest moment na podejmowanie życiowych decyzji. Jeśli myślisz o rozstaniu, wstrzymaj się z tą decyzja do końca miesiąca. Bywają czasami gorsze dni. Chcemy wejść wraz z nadejściem wiosny z czystą kartą, a po upływie tej pory roku żałujemy swoich wyborów. Pozwól bliskim Ci osobom odkryć swoje słabości,  a dopiero potem zdecyduj.
FINANSE
Nieoczekiwany napływ gotówki poprawi Twój nastrój, jednak nie wydawaj wszystkiego.  Masz zaległy urlop, przyjdzie czas na konieczność jego wykorzystania. Zaplanuj ten czas na krótki wyjazd, jest Ci bardzo potrzebny.
ZDROWIE
Twój organizm domaga się żebyś poświęcił mu więcej uwagi.

BYK
MIŁOŚĆ
Twój partner przeżywa kryzys i Twoja obecność w tym czasie jest niezwykle ważna, mimo, iż drażni Cię jego słaba postawa, pamiętaj, że silny związek buduje się właśnie w czasie, gdy druga strona przeżywa wiele trudności.
FINANSE
Nie warto walczyć będąc na straconej pozycji, decyzja w Twoim kierunku została już podjęta. Powinnaś się cieszyć, że zamiast zwolnienia jest przeniesienie do innego działu a to, że pensja niższa, no cóż będziesz miała okazje rozejrzeć się po rynku pracy.
ZDROWIE
Zadbaj o zmianę stylu życia na bardziej pozytywny.

BLIŹNIAK
MIŁOŚĆ
Tydzień okaże się mało dynamiczny, w stałych związkach nie będzie rewolucji, single też nie będą za bardzo szaleć w towarzystwie. Tydzień spokoju i stabilizacji, jednak uważaj na swoje opinie w kierunku osób trzecich Możesz kogoś zbyt surowo ocenić, a potem nie będzie już możliwości zmiany zdania.
FINANSE
To dobry tydzień na ciężką i intensywną pracę. Nie dość, że w ogóle nie będziesz czuła zmęczenia to jeszcze narobisz zaległości z poprzedniego tygodnia. Jeśli jesteś bliźniakiem zajmującym się sprzedażą w tym tygodniu możesz liczyć na znakomite wyniki.
ZDROWIE
Nie odkładaj już decyzji o podjęciu aktywności fizycznej.

RAK
MIŁOŚĆ
Stabilizacja i ogromne wsparcie ze strony rodziny dają Ci ostatnio dużo siły, abyś mogła pracować nad sobą i pokonać dręczący Cię nałóg czy odegnać pokusę, z którą tak długo walczysz. Nadszedł czas gdy poczujesz wreszcie wyzwolenie.
FINANSE
Ten tydzień niesie Ci możliwość kontynuacji tego, co zaczęłaś wcześniej. Dokończysz cele, które od dawna wiszą na kartkach wokół monitora. Jeśli planujesz rozwój osobisty zainteresuj się sztuką, z pewnością ostatnio jest trochę do narobienia w tej dziedzinie.
ZDROWIE
Basen, siłownia lub spacer z pewnością poprawią Twoją kondycje.

LEW
MIŁOŚĆ
Czasem trudno Ci zrozumieć sens Twego cierpienia i zadajesz sobie tyle razy pytanie, dlaczego to Ty zostałaś porzucona, a nie ona. Nie zamykaj się jednak w sobie, wyjdź do przyjaciół, odczujesz z ich strony wiele miłości i akceptacji a szybko pokonasz swe smutki. Czasem coś musi przeminąć.
FINANSE
W pracy zbliża się gorący okres, twoje starania i zaangażowanie w firmę wreszcie zostanie docenione, co może skutkować dla Ciebie upragnionym awansem bądź podwyżką, na której w ostatnim czasie bardzo Ci zależy. Ważne jest jednak abyś kontrolowała zawartość swego portfela, trzeba odłożyć coś na letnie podróże.
ZDROWIE
Nie ignoruj bólu pleców.
PANNA

MIŁOŚĆ
Prognozy na ten tydzień są optymistyczne dla Panny z pierwszej dekady. Panny będące w związku odczują, jakie wartości niesie rodzina i zaczną jeszcze bardziej dbać o swoich bliskich, samotne Panny mają szanse na zawarcie interesującej znajomości.
FINANSE
Pojawi się propozycja zmiany pracy, chociaż pięknie brzmi, a zarobki wydają się naprawdę świetne podejdź do tego z dystansem, może się okazać, że to owszem sama oferta jest świetna, ale krótkoterminowa. Wzbogać swoje sposoby poznawania świata, zbyt długo tkwisz w stanie zawieszenia.
ZDROWIE
Twoje ciało daje samo sygnał, że czas odpocząć.

WAGA

MIŁOŚĆ
Waga przekona się jak bardzo ważne w związku jest licznie się ze zdaniem partnera. Twoja dominacja bywa czasem przerażająca dla bliskiej Ci osoby, dlatego też postanowi ona zadbać o swoją niezależność emocjonalną. Jej odmieniona postawa może Cię zaskoczyć.
FINANSE
W Twoim otoczeniu znajdzie się osoba, która będzie próbowała wytrącić Cię z równowagi, jednak postaraj się zapanować nad sobą. Pamiętaj, że bronisz dobrego imienia firmy. Nie daj się sprowokować, bo jedno słowo za dużo może Cię kosztować utratę pozycji.
ZDROWIE
Twoje ciało zdecydowanie potrzebuje odprężenia.

SKORPION
MIŁOŚĆ
Ciągle zadajesz sobie pytanie jak silna jest jego miłość do Ciebie. Do głowy może wpaść Ci szalony pomysł: rzucisz go i będziesz czekać czy on o Ciebie zawalczy. Jednak mimo, miłości, jaką czuje do Ciebie, porzucony, odejdzie bez walki.
FINANSE
To czas, kiedy trzeba będzie popracować nad relacjami w pracy. Nie są one ostatnio najlepsze. Zła atmosfera w firmie nie sprzyja jej sukcesowi. Jeśli szef zauważy te zgrzyty niektóre pozycje mogą być zagrożone.
ZDROWIE
Uważaj na przeziębienia, zadbaj bardziej o siebie i pozwól sobie na chwilę relaksu.

STRZELEC

MIŁOŚĆ
Czas podjąć kilka ważnych decyzji. On tak długo czeka na Twój znak. Wiesz, że kocha się w Tobie od dawna, a Ty ciągle robisz nadzieje, że jak nikogo nie znajdziesz będziesz z nim. Taka gra miłosna nie służy nikomu, nadszedł czas dokonania wyboru.
FINANSE
Rozsądek musi towarzyszyć Twoim poczynaniom zawodowym. Podjęcie samodzielnej decyzji bez konsultacji z szefem może okazać się dla Ciebie zbyt negatywne w skutkach. Nie pakuj się samodzielnie w kłopoty, unikaj też korzystania z szybkiej pożyczki.
ZDROWIE
Pozwól sobie na gorące kąpiele, taki relaks pozytywnie ci się przysłuży.

KOZIOROŻEC

MIŁOŚĆ
Zbyt kurczowo trzymasz się tego, co musi odejść. Panuj nad emocjami i nie proś o miłość. Jeśli druga strona uważa, że dalszy rozwój relacji nie ma sensu, niczego nie zmienisz. Zachowaj niezależność i nie bój się rozstać z podniesioną głową. Nawet, jeśli Twoje serce płacze.
FINANSE
W Twoim otoczeniu pojawi się osoba, która zainteresuje Cię podjęciem nowych wyzwań. Nowego działania. To także dobry czas na finalizowanie inwestycji finansowej, o której myślisz od dłuższego czasu.
ZDROWIE
W tym tygodniu energii i zapału Ci nie zabraknie.

WODNIK
MIŁOŚĆ
Rutyna, która się wkradła do Waszej relacji potrafi zniszczyć najbardziej wytrwały związek. Nie celebrujesz chwil spędzonych z partnerem. Nie cieszy Cię już jego obecność. Jeśli coś z tym nie zrobicie, Ty znajdziesz sobie inny obiekt westchnień.
FINANSE
Nadejdzie odpowiedni czas żeby ustabilizować swoją pozycje. Jeśli pracujesz tylko do końca miesiąca, postaraj się o to, żeby pokazać się jak z najlepszej strony, a umowa z pewnością zostanie Ci przedłużona. Miej wysokie ambicje, inaczej nie poprawisz swojej sytuacji.
ZDROWIE
Korzystaj z okazji i jak najczęściej wychodź na spacer.

RYBY

MIŁOŚĆ
Okazji do spotkania interesującej osoby u Ciebie nie brakuje, a jednak brak Ci zdecydowania. Wyjazd osoby, do której bije Twoje serce, nadal ma silny wpływ na Twoje życie, on ciągle daje nadzieje, że wróci i na nowo będziecie razem.
FINANSE
Niewyjaśnione sytuacje z szefem doprowadzą do poważnego konfliktu. W sumie sprawa, o której mowa dawno już przycichła, a jednak okazuje się, ze nie jest ostatecznie zakończona, a kłopoty, wrócą ze zdwojoną siłą.
ZDROWIE
Stawiaj na profilaktykę, zrób badania i nie zapomnij o codziennej aktywności fizycznej.Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 10.03.2014 (aktualizacja: 2014-03-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×