Horoskop tygodniowy od 01.08. do 07.08.

Zobacz, co czeka Cię w tym tygodniu, według horoskopu wróżki Henrietty.

horoskopik.jpg

BARAN

Praca: jak na razie nic się nie będzie działo. Zajęć Ci nie zabraknie, sezon urlopowy to zwykle gwarancja dodatkowej, bezpłatnej pracy za współpracowników. Za Ciebie też będą pracować. Innych zmian zawodowych nie będzie. 

Finanse: niestety nie są najlepsze i jak na razie poprawy nie będzie. Trudno, ale konieczna będzie daleko posunięta oszczędność. Czas na luksus jeszcze nie nadszedł. 

Zdrowie: od ubiegłego tygodnia wiele się nie zmieniło. Zadbaj jednak o zęby, jak zabolą, to już będzie bardzo źle. Dlatego dbaj o profilaktykę. 

Twoje szczęśliwe numery to 18, 23, 29, 35, 43, 49.

Ważne dni to 1, 2, 3 sierpnia 2016 roku.


BYK
Praca: pracując za dwie osoby, zarabiasz trochę więcej, a dodatkowo pracujesz na swój dalszy sukces. Zmęczona nadmiernym wysiłkiem, pomyśl o weekendowym wypoczynku. Na razie jednak oddalasz od siebie widmo redukcji. 

Finanse: większych zmian nie widać i w najbliższym czasie nie będzie. Będzie spokojnie i byle jako, bez żadnych rewelacji. W końcu tygodnia wpadnie okazjonalnie trochę pieniędzy. 

Zdrowie: na szczęście nie widać pogorszenia stanu zdrowia. Drobne dolegliwości przypominają tylko, że żyjesz. Odżywiaj się w miarę zdrowo, pamiętaj o wodzie mineralnej i herbatach ziołowych. 

Twoje szczęśliwe numery to 2, 4, 5 24, 39, 45.

Ważne dni to 4, 5, 6 sierpień 2016 roku. 


BLIŹNIĘTA
Praca: pracowite i dalekowzroczne z natury Bliźniaki chętnie przyjmą dodatkową pracę. To się po prostu opłaci, nie ze względów finansowych, ale ze względu na karierę zawodową. Pokażesz w ten sposób, że można na Ciebie liczyć w każdej sytuacji. 

Finanse: pojawi się możliwość zarobienia sporych pieniędzy, wykorzystaj tę okazję. Powinnaś również pomyśleć o możliwości inwestowania już zarobionych pieniędzy. Pomyśl o giełdzie. 

Zdrowie: bez zmian, pozostaje tylko regularnie się kontrolować. Unikaj stresu, przepracowania, a przede wszystkim wysypiaj się. Dbaj również o odpowiednią dietę. 

Twoje szczęśliwe numery to 4, 9, 13, 14, 17, 38.

Ważne dni to 5, 6, 7 sierpień 2016 roku. 


RAK
Praca: możliwe są redukcje. Część z Was z pewnością będzie zwolniona. Jesteś cenionym pracownikiem, ale mimo wszystko przygotuj sobie „wyjście awaryjne”. 

Finanse: teraz nie czas na różne inwestycje, tylko na oszczędzanie. Nie wydawaj pieniędzy na rzeczy zbędne. Taka sytuacja jest przejściowa i w ciągu dwóch miesięcy wszystko się wyjaśni. Na razie jednak jest gorzej niż źle. 

Zdrowie: stres trochę Cię dołuje, ale poza tym większych zmian nie widać. Czasami drobiazgi zdrowotne będą dawały o sobie znać. Nic groźnego jednak Ci nie zagraża. 

Twoje szczęśliwe numery to 7, 8, 10, 19, 20, 28.

Ważne dni to 3, 5, 6 sierpień 2016 roku.  


LEW
Praca: trochę za dużo masz obowiązków, trudno, to sezon letni. Dasz sobie doskonale radę z obowiązkami zawodowymi swoimi i osoby będącej na urlopie. Szykuje się służbowy wyjazd na krótką konferencję. 

Finanse: wyraźnie poprawią się Twoje możliwości finansowe. Nareszcie będziesz mogła korzystnie je ulokować. One powinny na Ciebie pracować. Twoja sytuacja jest stabilna, z opcją poprawy. 

Zdrowie: bez zmian, nie spodziewaj się pogorszenia. Może Ci zagrażać najwyżej ból zębów i problemy z oczami ze względu na pracę. Pożegnaj używki i zacznij zdrowo się odżywiać. 

Twoje szczęśliwe numery to 12, 19, 33, 38, 42, 37.
Ważne dni to 1, 5, 6 sierpnia 2016 roku. 


PANNA
Praca: teraz jest dobry czas na szukanie nowego miejsca pracy. Obecna jest mało atrakcyjna i bardzo absorbująca. W tym tygodniu wpadnie Ci w ręce ciekawa propozycja, warto ją sprawdzić. 

Finanse: nie są na razie najlepsze, ale dzięki dodatkowym fuchom wychodzisz na swoje. Co prawda Twoje oszczędności są żadne, ale już niedługo to się zmieni. 

Zdrowie: fizycznie jesteś zdrowa. Jak każdy masz niewielkie problemy zdrowotne, takie przeciętne. Twoim dużym problemem jest brak stabilizacji emocjonalnej i podatność na stres. Konieczna jest konsultacja ze specjalistą. 

Twoje szczęśliwe numery to 14, 18, , 21, 32, 39, 41.
Ważne dni to 4, 5, 6 sierpień 2016 roku.


WAGA
Praca: dowiesz się o czekających Cię zmianach zawodowych, szykuje się zmiana stanowiska na wyższe. To już pewne, dowiesz się o tym w połowie tygodnia. Twoje ego zostanie dopieszczone, a ambicje na razie zaspokojone. 

Finanse: są stabilne na dobrym średnim poziomie i nic nie wskazuje, aby miały się pogorszyć. Poprawią się po awansie. Możliwy jest również przypływ gotówki z innego źródła. 

Zdrowie: nic tak nie poprawia zdrowia jak spokój finansowy. Stres, kolega nerwicy, też bywa zabójczy. Na szczęście Twój do takich nie należy. Staraj się tylko dbać o siebie. 

Twoje szczęśliwe numery to 9, 11, 26, 28, 33, 47.
Ważne dni to 2, 3, 4 sierpień 2016 roku. 


SKORPION
Praca: zmiana pracy dobrze Ci zrobi, nie zmienisz miejsca, ale stanowisko. Dowiesz się o tym w tym tygodniu. To nagroda za Twoje zaangażowanie.

Finanse: poprawią się może nie w tym tygodniu, ale już w następnym. Na różne inwestycje dopiero przyjdzie czas. Otrzymasz pieniądze z kilku źródeł za prace dorywcze. Przydadzą się przed urlopem. 

Zdrowie: jak na razie w normie. Nic paskudnego Ci nie zagraża: żadne groźne zakaźne choroby czy wypadki. Zadbaj tylko o właściwe odżywianie

Twoje szczęśliwe numery to 3, 8, 13, 22, 29, 38.
Ważne dni to 1, 2, 3 sierpień 2016 roku.


STRZELEC
Praca: szykują się zmiany w pracy, czyli reorganizacja. Nikt nie zostanie zwolniony tylko warunki pracy i współpracy zmienią się na lepsze. Rozliczenia również staną się bardziej przejrzyste. Zyskasz na tych zmianach. 

Finanse: trochę się poprawią, ale na konkretną poprawę trzeba jeszcze zaczekać. Pomyśl o ewentualnych lokatach pieniędzy, powinny na siebie pracować. Nie martw się kryzysem, Ciebie nie dotyczy. 

Zdrowie: jesteś przemęczona pracą, krotki weekendowy wypoczynek dobrze Ci zrobi. Odpoczywaj tak, jak lubisz. Zadbaj o odpowiednią dietę i zrób badania kontrolne. 

Twoje szczęśliwe numery to 4, 7, 11, 19, 22, 28, 36.
Ważne dni to 5, 6, 7 sierpnia 2016 roku. 


KOZIOROŻEC
Praca: ten tydzień to Twoje zawodowe pięć minut. Zlikwidujesz wszystkie zaległości, prowadzone przez Ciebie negocjacje ze współpracującą firmą powiodą się i dojdzie do podpisania umowy. Nagroda Cię nie ominie. 

Finanse: poprawa dopiero w perspektywie, ale i tak będziesz zadowolona. Bardzo dużo zyskasz pod względem finansowym. Szykuje się również duży, nieoczekiwany przypływ gotówki. 

Zdrowie: problemy zdrowotne są zawsze, Twoje należą do tych niewielkich. Wystarczą zmiany żywieniowe, rezygnacja z używek, a wszystko wróci do normy. Odrobina gimnastyki też Ci nie zaszkodzi. 

Twoje szczęśliwe numery to 23, 28, 36, 39, 44, 46.
Ważne dni to 3, 4, 5 sierpień 2016 roku. 


WODNIK
Praca: jeżeli jeszcze nie pracujesz na swoim, pomyśl o tym. Co prawda teraz nie jest odpowiedni czas, ale pomyśleć możesz. Jeżeli się zdecydujesz, to zacznij najwcześniej dopiero w początkach przyszłego roku. Pracując na etacie, zyskasz samodzielne stanowisko. 

Finanse: dobra passa zawodowa przełoży się na zarobki i gratyfikacje. Poprawę odczujesz jeszcze w tym tygodniu. Będziesz mogła zaszaleć na zakupach. 

Zdrowie: tak naprawdę, pomimo różnych dolegliwości, masz żelazne zdrowie. Fizycznie nic Ci nie dolega, natomiast czujesz się wyczerpana psychicznie. To rezultat zaangażowania zawodowego, na to zaleca się tylko odpoczynek. 

Twoje szczęśliwe numery to 12, 18, 27, 34, 39, 43.
Ważne dni to 2, 6, 7 sierpień 2016 roku. 


RYBY
Praca: to dobrze, że zmieniłaś pracę i jej miejsce. Za mało zarabiałaś, za dużo od Ciebie wymagano, za dużo stresu. Teraz masz lepiej i współpracownicy tacy sympatyczni. Pracuje się w zupełnie innej atmosferze. 

Finanse: dzięki zmianie pracy poprawiły się również Twoje zarobki. Już niedługo to odczujesz. Czeka Cię jeszcze nieoczekiwana, niewielka, ale konkretna suma pieniędzy do odebrania. 

Zdrowie: dbaj o gardło i zatoki, masz skłonności do przeziębień. Unikaj przeciągów i nagłych skoków temperatury. Zrezygnuj również z używek, masz skłonności do nałogów. 

Twoje szczęśliwe numery to 24, 27, 29, 34, 39, 49.
Ważne dni to 3, 5, 6 sierpień 2016 roku.Wróżka Henrietta
Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337
Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta
Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta
pod numer 73068
Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Niedziela 31.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×