Horoskop tygodniowy od 04.07. do 10.07.

Zobacz, co Cię spotka w tym tygodniu!

horoskopik.jpg

BARAN

Praca: nazbierało się drobnych zaległości. Nie martw się, szybko je nadrobisz bez specjalnych problemów. Już niedługo, pod koniec tygodnia, zacznie się dla Ciebie dobra passa. 

Finanse: trzeba będzie trochę ograniczyć wydatki, przynajmniej w tym miesiącu. Nie powinnaś teraz być rozrzutna, ogranicz zakup rzeczy niepotrzebnych. Pieniądze się przydadzą. 

Zdrowie: teraz jest dobry czas, aby zadbać o swoje zdrowie. Zrób sobie podstawowe badania całego organizmu. Pij dużo wody mineralnej i herbaty ziołowe, aby wypłukać toksyny. 

Twoje szczęśliwe numery to 4, 8, 17, 24, 29, 33.
Ważne dni to 4, 5, 6 lipiec 2016 roku.


BYK
Praca: nic się nie będzie działo, zaczął się czas urlopów. Trzeba będzie pracować również za nieobecnych. Nie grymaś, za Ciebie również muszą pracować. Nie masz zaległości, a przed sobą nagrodę za efektywną pracę. Będziesz zadowolona. 

Finanse: nareszcie odzyskasz dawno według Ciebie pożyczone i stracone pieniądze. Dłużnika ruszy sumienie i zacznie spłacać swój dług. Nie wydawaj ich, będą Ci potrzebne później. 

Zdrowie: wycisz się i zrelaksuj, ostatnio byłaś narażona na duży stres. Bez wypoczynku, nawet krótkiego, długo nie wytrzymasz. Jeżeli chcesz utrzymać swoją pozycję zawodową, musisz odpocząć kilka dni. 

Twoje szczęśliwe numery to 8, 9, 14, 28, 33, 46.
Ważne dni to 6, 7, 8 lipiec 2016 roku.


BLIŹNIĘTA
Praca: absencja urlopowa sprawi, że nareszcie zostaniesz zauważona i doceniona. Szef zauważy, że znasz się na wszystkim i umiesz wykonać każde polecenie. Zrobiłaś pierwszy krok na drodze do kariery. 

Finanse: zdecydowanie zaczną się poprawiać. Nareszcie dostaniesz zapłatę za dawno wykonaną chałturę. Będziesz mogła pozwolić sobie na odrobinę luksusu i trochę zaszaleć na zakupach. 

Zdrowie: staraj się często uśmiechać. Życzliwość wobec innych jest nie tylko kluczem do szczęścia, ale również do zdrowia. Dodatkowo staraj się w miarę dobrze odżywiać. 

Twoje szczęśliwe numery to 25, 28, 32, 38, 42, 47.
Ważne dni to 5, 6, 7 lipiec 2016 roku.


RAK
Praca: nareszcie zostaniesz zauważona i doceniona. Nagroda pieniężna Cię nie ominie. Pamiętaj, pracujesz na swój sukces. Nie jest łatwo, a będzie jeszcze trudniej. 

Finanse: będziesz mogła wydać trochę zarobionych pieniędzy bez żadnego uszczerbku. Nie odczujesz, że cokolwiek wydałaś na swoją rozrywkę. Pomyśl, jak możesz zainwestować resztę pieniędzy tak, aby pracowały na siebie. 

Zdrowie: odpowiednia dieta, suplementy, różnego rodzaju witaminy, to wszystko jest dobre dla Ciebie. Pamiętaj jednak, nic nie zastąpi zdrowego, długiego snu, który regeneruje i odmładza. Postaraj się dodatkowo solidnie odpocząć. 

Twoje szczęśliwe numery to 12, 15, 18, 23, 43, 47.
Ważne dni to 8, 9, 10 lipiec 2016 rok.


LEW
Praca: zwłaszcza w okresie letnim, kiedy współpracownicy mają urlopy, rób więcej niż do Ciebie należy. Zapracujesz w ten sposób na dobrą opinię i nagroda za zaangażowanie Cię nie minie. Praca zawodowa powinna być teraz Twoim priorytetem. 

Finanse: nieoczekiwana nagroda i dodatkowo zarobione pieniądze znacznie wzmocnią Twój budżet. Możesz sobie pozwolić na odrobinę zakupowego szaleństwa. Najwyższy czas odświeżyć garderobę. 
Zdrowie: trochę więcej ruchu Ci nie zaszkodzi. Od ciągłego siedzenia przy biurku rośnie wiadoma część ciała. Nabyte kilogramy ciężko stracić. Wymaga to czasu, właściwej diety i samozaparcia. 

Twoje szczęśliwe numery to 2, 5, 6, 11, 22, 28.
Ważne dni to 7, 8, 9 lipiec 2016 roku. 


PANNA
Praca: niestety, pracować musisz, dojdzie zastępstwo za osobę nieobecną (choroba). Dla Ciebie to tylko korzyść, będziesz mogła wykazać się wiedzą i kompetencjami. Nie zaniedbaj tej szansy. 

Finanse: wpadną Ci do kieszeni nieoczekiwane, spore pieniądze. Nie są one uzyskane poprzez pracę. Może to być spadek, darowizna, bądź wygrana losowa. Pamiętaj, nie wygrywa ten, co nie gra. 

Zdrowie: tłumienie negatywnych energii jest szkodliwe dla Twojego zdrowia. Codzienne spacery po lesie lub parku wyeliminują napięcie i poprawią Twój humor. Pamiętaj również o piciu dużej ilości płynów. Wypłuczesz toksyny ze swojego organizmu. 

Twoje szczęśliwe numery to 2, 8, 13, 24, 28, 38.

Ważne dni to 6, 7, 8 lipiec 2016 roku. 


WAGA
Praca: pojawi się realna możliwość dodatkowego zarobku. Będziesz bardzo zadowolona z dodatkowych pieniędzy. Dodatkowa praca nie będzie kolidowała z etatową. 

Finanse: dzięki dodatkowej pracy poprawi się Twoja sytuacja materialna. Warto ją utrzymać przez dłuższy czas. Po zaspokojeniu swoich potrzeb, pomyśl o ich zainwestowaniu. Przyda się na przyszłość. 

Zdrowie: wyraźnie poprawi się Twoja kondycja fizyczna. Sprawiła to odpowiednia dieta i ruch na świeżym powietrzu. Zadbaj również o zęby i kręgosłup. Wystarczą wizyty u dentysty i odpowiednie ćwiczenia. 

Twoje szczęśliwe numery to 8, 9, 17, 32, 36, 43.

Ważne dni to 5, 6, 7 lipiec 2016 roku.


SKORPION
Praca: w połowie tygodnia otrzymasz intratną propozycję dodatkowej pracy. Nie będzie kolidowała z Twoimi obecnymi obowiązkami. Skorzystaj z okazji, nie zastanawiaj się za długo, dodatkowe pieniądze bardzo się przydadzą. 

Finanse: dodatkowy zarobek bardzo poprawi Twoją sytuację finansową. Nie szalej z zakupami, lepiej zainwestuj. Niech pieniądze pracują na siebie. Pomyśl o realizacji swoich planów, do tego potrzebne są pieniądze. 

Zdrowie: nie samą pracą człowiek żyje. Wyjedź, odpocznij, zrelaksuj się. Nie zapomnij również o wizycie u kardiologa. Za dużo stresujących sytuacji miałaś ostatnio. 

Twoje szczęśliwe numery to 4, 28, 32, 37, 43, 46.

Ważne dni to 4, 5, 6 lipiec 2016 roku. 


STRZELEC
Praca: tydzień nudny, nieciekawy. Dzień pracy będzie Ci się dłużył, pogoda wypoczynkowa, a Ty siedzisz w murach. W połowie tygodnia otrzymasz ciekawą propozycję krótkiej współpracy. Nie zastanawiaj się, przyjmij ją. Okaże się bardzo opłacalna. 

Finanse: dopiero się poprawią. Na razie powinnaś żyć w miarę oszczędnie. Po prostu nie kupuj rzeczy niepotrzebnych. To żadne tłumaczenie, że inni je mają. 

Zdrowie: stres, brak energii, czujesz się „pusta” i nic Ci się nie chce. Padłaś ofiarą wampira energetycznego. Najlepszym odpromiennikiem i wampirożercą jest najzwyklejszy w świecie kot. Warto mieć przynajmniej jednego. 

Twoje szczęśliwe numery to 12, 15, 19, 22, 29, 38.

Ważne dni to 6, 7, 8 lipiec 2016 roku.


KOZIOROŻEC
Praca: nadszedł czas, kiedy Twoja wiedza i doświadczenie zaczną procentować. Szef zwróci na Ciebie uwagę, zostaniesz odpowiednio doceniona. Nie ma sensu dłużej być w cieniu, to Twoje pięć minut. Zabłyśnij. 

Finanse: dzięki wcześniej poczynionym inwestycjom, Twoja sytuacja materialna się poprawiła. Utrzyma się na dobrym poziomie przez cały czas. Będziesz z tego powodu bardzo zadowolona. 

Zdrowie: problemem numer jeden w Twoim życiu są nałogi i uzależnienia. Powinnaś zacząć powolne uwalnianie się od nich. Nie rzucaj palenia, przestań po prostu palić. 

Twoje szczęśliwe numery to 12, 18, 23, 34, 37, 45.

Ważne dni to 4, 5, 6 lipiec 2016 roku.


WODNIK
Praca: szykuje się reorganizacja w firmie, niektóre osoby zostaną zwolnione. Zacznij już teraz szukać odpowiedniej pracy. Propozycja, jaką otrzymasz, będzie po prostu nie do przyjęcia. 

Finanse: uporządkuj swoje sprawy finansowe, postaraj się nimi rozsądniej gospodarować. Na razie nie inwestuj, „żywa” gotówka będzie Ci potrzebna. Rozsądek przede wszystkim. 

Zdrowie: nie narzekaj na zdrowie. Wszyscy wiedzą, że masz skłonności do chorób urojonych, ale z tym nie przesadzaj. Uśmiechnij się, jutro będzie jeszcze lepiej. 

Twoje szczęśliwe numery to 8, 9, 11, 28, 38, 43.

Ważne dni to 7, 8, 9 lipiec 2016 roku.


RYBY
Praca: sprawy zawodowe ułożą się pomyślnie dla Ciebie. Okaże się, że jesteś w tym tygodniu typowym dzieckiem szczęścia. W sferze zawodowej przed Tobą pięć minut sławy. Wykorzystaj ten moment. 

Finanse: sytuacja finansowa jest zadowalająca. Nadszedł czas na dalsze inwestycje, takie bardziej przyszłościowe. Nie wydawaj więc za dużo. Zachowaj umiar we wszystkim. 

Zdrowie: właściwie nic Ci nie dolega. Pamiętaj tylko o odpowiednim odżywianiu, piciu wody mineralnej i herbat ziołowych. 

Twoje szczęśliwe numery to 7, 12, 18, 23, 34, 47.
Ważne dni to 8, 9, 10 lipiec 2016 roku.
Wróżka Henrietta
Bezpośrednia rozmowa z ekspertem: 700 588 337
Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).
Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta
Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta
pod numer 73068
Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: Thinkstock Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 04.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Kto piszę te horoskopy PARANOJA...
Dodano: 2016-07-13 09:28:49 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×