Horoskop tygodniowy od 18.07. do 24.07.

Sprawdź, co Cię czeka w tym tygodniu!

horoskop oglony thinkstock.jpg

BARAN

Praca: czeka Cię trochę więcej pracy ze względu na urlopy. W niedługim czasie i Ty załapiesz się na długi wypoczynek. Już teraz pomyśl na jaki wyjazd Cię stać. Na razie jednak zajmij się pracą i nie narób zaległości. 

Finanse: nie powinnaś narzekać na swoje aktywa, czekają Cię wydatki związane z wyjazdem. Tak jest co roku, zdążyłaś odłożyć na ten cel osobne pieniądze. Nic nie jest w stanie Cię zaskoczyć. 

Zdrowie: niewielkie dolegliwości przejdą, jak sobie odpoczniesz i wygrzejesz na słońcu. Na razie rób tak jak zawsze. Łyknij odpowiednią tabletkę i przestanie. 

Twoje szczęśliwe numery to 13, 17, 25, 33, 36, 42.
Ważne dni to 18, 19, 20 lipiec 2016 roku.


BYK
Praca: będziesz miała okazję się wykazać właśnie teraz, kiedy część załogi poszła na urlop. Nie obawiaj się, nikogo nie wygryziesz, a siebie pokażesz z dobrej strony. Twoje wysiłki zostaną docenione. 

Finanse: masz szansę na dużą poprawę finansową. Dostaniesz pieniądze za dodatkową pracę, którą już wykonałaś. Wpadną również pieniądze za dodatkową chałturę. Będzie akurat na wydatki urlopowe

Zdrowie: jesteś wrażliwa na wszelkie zmiany pogodowe. Nie zmienisz tego, trzeba z tym żyć. Złe samopoczucie przejdzie wraz ze zmianą pogody. 

Twoje szczęśliwe numery to 10, 14, 28, 39, 41, 44.
Ważne dni to 19, 20, 21 lipiec 2016 roku.


BLIŹNIĘTA
Praca: otrzymasz propozycję dodatkowej pracy, powinnaś ją przyjąć. To naprawdę okazja. Będziesz miała mniej czasu, za to dużo więcej pieniędzy. Coś za coś. 

Finanse: odczujesz poprawę jeszcze w tym miesiącu. Bardzo wyraźną poprawę. Stać Cię będzie na dużo więcej i zaczniesz oszczędzać. 

Zdrowie: właściwie to nie powinnaś narzekać, drobne dolegliwości są nieszkodliwe. Nie zapomnij tylko o odrobinie gimnastyki i odpowiednim odżywianiu. Pamiętaj również o wodzie mineralnej. 

Twoje szczęśliwe numery to 8, 11, 33, 37, 43, 49.
Ważne dni to 20, 21, 22 lipiec 2016 roku.


RAK
Praca: obojętnie jak pracujesz, czy na swoim, czy na etacie, czeka Cię podwyżka, uznanie i awans. Zasługujesz na to. Rozwój firmy czy awans zainspiruje Cię do bardziej intensywnej pracy. 

Finanse: zacznij wreszcie inwestować, zastanów się tylko czy giełda, czy nieruchomości. Są tak samo atrakcyjne, ale wymagają nakładów finansowych. 

Zdrowie: masz przyznany podstawowy pakiet dolegliwości. Zachowaj tylko umiar we wszystkim i zrezygnuj z używek. Ogranicz lub całkowicie zrezygnuj z alkoholu i papierosów.

Twoje szczęśliwe numery to 23, 28, 34, 39, 41, 47.
Ważne dni to 21, 22, 23 lipiec 2016 roku.


LEW
Praca: w tym tygodniu pracy Ci nie zabraknie, ale to dobrze. Dodatkowe pieniądze się przydadzą, a szef również spojrzy na Ciebie łaskawiej. Wyrobisz się na czas ze wszystkim. 

Finanse: nareszcie odczujesz wyraźną poprawę. Przydadzą się dodatkowe fundusze na urlop. Na luksusy też możesz sobie pozwolić. 

Zdrowie: problemy zdrowotne ma każdy. Sprawdź, w jakim stanie jest Twój kręgosłup. Chory kręgosłup jest przyczyną wielu schorzeń. 

Twoje szczęśliwe numery to 2, 4, 5, 19, 20, 31.
Ważne dni to 22, 23, 24 lipca 2016 roku.


PANNA
Praca: w połowie tygodnia otrzymasz ciekawą propozycję pracy. Nie zastanawiaj się, przyjmij ją. Taka zmiana dobrze Ci zrobi. Nowe otoczenie, nowe możliwości. Nie zmarnuj tego. 

Finanse: nareszcie zaczną się poprawiać. Nie będą to kokosy, ale zawsze coś będziesz mogła odłożyć. Na urlopowe wydatki w sam raz. 

Zdrowie: zrób sobie profilaktycznie podstawowe badania krwi i moczu. Pamiętaj też o właściwym odżywianiu. Pij również herbatki ziołowe i wodę mineralną. 

Twoje szczęśliwe numery to 12, 14, 17, 23, 29, 33.
Ważne dni to 19, 21, 23 lipiec 2016 roku.


WAGA
Praca: za ciężko pracujesz, zarywasz noce. Przełożeni to docenią, dostaniesz awans i podwyżkę. Pracy nie zmienisz, nikt nie ma zamiaru Cię zwolnić. 

Finanse: trochę się poprawią, na urlop wystarczy, ale na inne szaleństwa już nie. Żadnych dodatkowych pieniędzy nie powinnaś się spodziewać. Ostrożnie je wydawaj na rzeczy niezbędne. 

Zdrowie: na szczęście nic groźnego Ci nie zagraża. Przebadaj jednaj wzrok i słuch. Pamiętaj również o właściwym odżywianiu. 

Twoje szczęśliwe numery to 26, 29, 37, 40, 42, 47.
Ważne dni to 18, 20, 22 lipiec 2016 roku. 


SKORPION
Praca: powinnaś się liczyć z redukcją etatów w swojej firmie. Lepiej nie idź teraz na urlop, jak wrócisz, to może już Twój etat będzie zlikwidowany. Lepiej od razu poszukaj sobie nowego miejsca pracy. 

Finanse: jak na razie nie powinnaś się martwić. Bankructwo Ci nie zagraża, ale na szaleństwa nie możesz sobie pozwolić. Pamiętaj o tym podczas zakupów, kupuj tylko to co niezbędne. 

Zdrowie: trochę gimnastyki Ci nie zaszkodzi. Wskazane byłyby marszobiegi, do tego odpowiednie odżywanie i woda mineralna. Herbaty ziołowe też Ci nie zaszkodzą. 

Twoje szczęśliwe numery to 3, 4, 7, 17, 25, 39.
Ważne dni to 21, 23, 24 lipiec 2016 roku.


STRZELEC
Praca: powinnaś uważać, szykują się redukcje etatów. Poszukaj nowego etatu już teraz. W razie czego miejsce pracy masz zapewnione i to dużo lepsze od obecnego. 

Finanse: poprawy na razie nie widać, może będzie niedługo. Teraz jest czas oszczędzania, postaraj się nie wydawać za dużo. Różnie może się zdarzyć. 

Zdrowie: mimo wszystko stres jest złym doradcą. Herbata z melisy trochę Cię uspokoi i wyciszy. Postaraj się również dużo wypoczywać. 

Twoje szczęśliwe numery to 11, 14, 19, 22, 34, 39.
Ważne dni to 18, 20, 24 lipca 2016 roku. 


KOZIOROŻEC
Praca: w połowie tygodnia czeka Cię ważna rozmowa zawodowa. Pomyślnie przeprowadzona zagwarantuje Ci udział w zyskach. Przygotuj się odpowiednio do tej rozmowy, od tego zależy Twoja przyszłość. 

Finanse: teraz jeszcze nie, ale już niedługo zdecydowanie poprawi się Twoja sytuacja materialna. Na razie musisz jednak oszczędzać. Na wydawanie pieniędzy przyjdzie czas. 

Zdrowie: problemy z kręgosłupem ma prawie każdy. Zadbaj o niego już teraz, później mogą być problemy. Pamiętaj również o możliwościach medycyny naturalnej

Twoje szczęśliwe numery to 3, 4, 8, 15, 39, 43.
Ważne dni to 19, 22, 23 lipca 2016 roku.  


WODNIK
Praca: szalejąca redukcja etatów Ciebie nie dotyczy. Masz wyjątkowo dobrą opinię fachowca i perfekcjonistki. Każda firma chciałaby z Tobą współpracować. Bankructwo Ci nie zagraża. 

Finanse: jesteś niezależna finansowo, a Twoja sytuacja finansowa jest na bardzo dobrym poziomie. Możesz inwestować, nie tylko wydawać. 

Zdrowie: praca Cię wyczerpuje, ale jednocześnie sprawia dużo radości. Trochę gimnastyki Ci nie zaszkodzi, pamiętaj również o wodzie mineralnej i herbatach ziołowych. 

Twoje szczęśliwe numery to 15, 18, 26, 29, 32, 47.
Ważne dni to 18, 22, 24 lipca 2016 roku. 


RYBY
Praca: marzysz o zmianie pracy, taka okazja trafi się pod koniec tygodnia. Dostaniesz ciekawą propozycję, nad którą warto się zastanowić. Sprawdź wszystkie za i przeciw. 

Finanse: bankructwo Ci nie grozi. Postaraj się jednak trochę oszczędzać, czasy są niepewne. Nie kupuj rzeczy zbędnych, kompletnie niepotrzebnych. 

Zdrowie: stres czasami zupełnie Cię uziemia. Pij wtedy herbatę z melisy, wyciszy Cię trochę. Przede wszystkim jednak odpocznij. 

Twoje szczęśliwe numery to 18, 20, 22, 26, 39, 40.
Ważne dni to 18, 23, 24 lipiec 2016 roku.Wróżka Henrietta
Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337
Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta
Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta
pod numer 73068
Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 18.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
kompletnie nic mi się nie sprawdziło, nie wiem kto wymyśla te horoskopy :( mam swój ulubiony horoskop, z którego korzystam już kilka miesięcy i mi się sprawdza zawsze https://www.horoskop360.pl/horoskop-tygodniowy
Dodano: 2017-12-12 13:34:28 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×