Horoskop tygodniowy od 27.06. do 03.07.

Sprawdź, co Cię czeka w tym tygodniu!

horoskop.jpg

BARAN


Praca: są niewielkie zaległości, na szczęście nie z Twojej winy. Zmiany na plus możliwe nieco później. Nie licz na jakąkolwiek poprawę. Ruszy się dopiero po okresie urlopowym. Staraj się być niezastąpiona. 

Finanse: liczyłaś na poprawę, gdyby nie chałtury byłoby naprawdę źle. Na poprawę trzeba niestety jeszcze zaczekać. Już miała być, a tymczasem przesunęła się o dwa miesiące. 

Zdrowie: nie powinnaś narzekać. Odpowiednia dieta i odrobina gimnastyki poprawią Twoją kondycję i humor. Postaraj się wyjechać na weekend. 

Twoje szczęśliwe numery to 2, 5, 9, 23, 29, 39.
Ważne dni to 27, 28, 29 czerwca 2016 roku.


BYK

Praca: postaraj się nadrobić opóźnienia, które szef Ci zlecił zrobić za kogoś. Czasem masz wrażenie, że wszystkie zaległości są przekazywane Tobie. Rzeczywiście tak jest. Jesteś po prostu najlepsza. Po okresie urlopowym spodziewaj się bardzo konkretnej nagrody. 

Finanse: wkład pracy jest nieadekwatny do Twojego zaangażowania. Możliwość naprawienia tej sytuacji przez przełożonych istnieje, ale niestety dopiero po okresie urlopowym. Poza tym płynność finansowa firmy jest niestabilna. 

Zdrowie: jesteś przepracowana, postaraj się odpocząć w weekend tak jak lubisz. Odrobina wysiłku fizycznego i odpowiednia dieta zdziałają cuda. Nie zapomnij o herbatach ziołowych i wodzie mineralnej. 

Twoje szczęśliwe numery to 12, 14, 19, 34, 38, 45.
Ważne dni to 29, 30 czerwiec, 1 lipiec 2016 roku. 


BLIŹNIĘTA

Praca: pomimo pogody, praca musi być wykonana na czas. Postaraj się nie popełnić żadnego błędu ani nie narobić zaległości. Pamiętaj o premii, powinna być dla Ciebie motywacją. Pogoda nie jest żadnym wytłumaczeniem. 

Finanse: pomimo Twoich starań, przynajmniej na razie nie ma żadnej poprawy. W połowie tygodnia czeka Cię finansowa niespodzianka. Będziesz z niej bardzo zadowolona. 

Zdrowie: gdyby nie ciągły stres i wywołane nim bóle głowy, nie miałabyś żadnych problemów zdrowotnych. Objawy są lekkie, niemniej jednak wymagają interwencji lekarza. Powinnaś się, mimo obaw, zdecydować na taką wizytę. 

Twoje szczęśliwe numery to 9, 10, 18, 34, 39, 40.
Ważne dni to 28, 30 czerwiec, 1 lipiec 2016 roku.


RAK

Praca: nie masz żadnej motywacji do efektywnej pracy. Właściwie to jest jedna – źle pracujesz według przełożonych, możesz być zwolniona. Jednak żadnych szans na inną pracę na razie nie masz. Niestety, coraz częściej tak bywa. 

Finanse: nie powinnaś oczekiwać polepszenia. Postaraj się zachować dystans do wszystkiego. Ograniczają nas wszystkich warunki ekonomiczne i nic się na razie nie poprawi. Po prostu nie ma na to żadnych szans. Niestety, ale musisz się z tym pogodzić. 

Zdrowie: nerwy Tobą targają, nic nie możesz poradzić na obecną sytuację. Po co się denerwować, nic nie zmienisz, a pogorszysz swoje zdrowie. Wizyta u neurologa jest konieczna. Pamiętaj również o herbacie z melisy. 

Twoje szczęśliwe numery to 19, 22, 25, 38, 40, 43.
Ważne dni to 1, 2, 3 lipiec 201 roku.


LEW

Praca: podobno praca uszlachetnia, ale z natury leniwe Lwice powinny się wziąć do pracy zanim narobią zaległości. Trudno, będziecie się musiały bardziej zaangażować, szykują się redukcje, więc musisz się postarać. Długo możesz szukać następnego wolnego etatu. 

Finanse: nie powinnaś narzekać, ale żadnej poprawy na razie nie oczekuj. Poprawa jest możliwa dopiero jesienią. Do tego czasu nic się nie zmieni. Pomyśl o dodatkowej pracy. 

Zdrowie: z natury masz dobre zdrowie, niemniej jednak powinnaś uważać i nie przemęczać się. Zwłaszcza w upały pij dużo wody mineralnej, herbaty ziołowe i – najlepszą na upał – zwykłą, gorzką, gorącą herbatę. Nie pracuj ponad siły. 

Twoje szczęśliwe numery to 23, 24, 26, 37, 42, 47.
Ważne dni to 27, 28, 29 czerwca 2016 roku.


PANNA

Praca: jesteś bardzo dobrym pracownikiem. Dokładna, pracowita, sumienna i, najważniejsze, punktualna. Przełożeni i współpracownicy Cię lubią. Dlatego też możesz liczyć na zasłużoną nagrodę. Będziesz zadowolona. 

Finanse: w tym miesiącu jeszcze nie odczujesz poprawy. Będzie dopiero w przyszłym miesiącu. Już teraz możesz być pewna, że się pojawi. Podwójnie, bo za dwa miesiące. 

Zdrowie: lekka nerwica nie jest jeszcze zagrożeniem. Za bardzo się jednak wszystkim przejmujesz. Konieczne jest picie herbat ziołowych na uspokojenie i wyciszenie. Trochę gimnastyki też Ci nie zaszkodzi. 

Twoje szczęśliwe numery to 18, 21, 36, 42, 45, 49.
Ważne dni to 28, 29 czerwiec 2 lipiec 2016 roku.  


WAGA

Praca: w połowie tygodnia dostaniesz propozycję zmiany pracy. Będzie wyglądała bardzo obiecująco, ale po zastanowieniu się stwierdzisz, że jak na razie niczego nie zmieniasz. To bardzo dobrze, ta nowa firma nie ma płynności finansowej i jest nierzetelna. 

Finanse: spokojnie pomyśl o inwestowaniu, choćby na giełdzie. Osiągnęłaś stabilizację finansową i Twoje pieniądze powinny na siebie zarabiać. Pomyśl o tym poważnie. 

Zdrowie: zamiast biegać po lekarzach i czekać kilka miesięcy na wizytę, idź do irydologa. Dowiesz się wszystkiego w jednym miejscu. Zaoszczędzisz też sporo czasu i pieniędzy. 

Twoje szczęśliwe numery to 2, 5, 6, 18, 19, 40.
Ważne dni to 28, 30 czerwca 2 lipiec 2016 roku. 


SKORPION

Praca: szykują się zmiany zawodowe. Dowiesz się o tym w połowie tygodnia. Jednak już teraz staraj się tak, aby zmiany były dla Ciebie korzystne. Wszystko zależy od Ciebie. 

Finanse: nie zmienią się, ale powinnaś uważać na wydatki. Ostatnio coś za dużo wydajesz, a nic nie przybywa. Zacznij wreszcie oszczędzać, inaczej możesz mieć problemy. 

Zdrowie: układ moczowo-płciowy wymaga interwencji lekarskiej. Nic złego Ci nie dolega, ale lepiej się przebadaj. Pamiętaj o właściwym odżywianiu i ograniczeniu używek. 

Twoje szczęśliwe numery to 3, 4, 7, 23, 29, 38.
Ważne dni to 30 czerwiec, 1, 2 lipiec 2016 roku.  


STRZELEC

Praca: powinnaś się cieszyć, niedługo urlop i odpoczniesz, Na razie jednak jesteś w pracy i musisz wywiązywać się z obowiązków. Masz ich trochę i czasem trudno jest się z nich wywiązać, zwłaszcza że część pracowników już ma wolne. 

Finanse: najgorzej nie jest. Oszczędzaj, nie wydawaj za dużo. Zostaw na przyjemności urlopowe. Będziesz potrzebowała na nie pieniędzy. 

Zdrowie: serce wymaga specjalnej troski, zacznij je leczyć już teraz. Zapobiegniesz w ten sposób wielu problemom w przyszłości. Pamiętaj również o zmianie Twoich nawyków żywieniowych. 

Twoje szczęśliwe numery to 1, 3, 18, 22, 34, 39.
Ważne dni to 1, 2, 3 lipiec 2016 roku.


KOZIOROŻEC

Praca: reorganizacja czeka również Twój zakład pracy. Uważaj, jesteś w grupie tych do zwolnienia. Nie denerwuj się tak bardzo, już niedługo otrzymasz ciekawą ofertę pracy. 

Finanse: poprawy na razie nie będzie, zacznij więc trochę oszczędzać. Ogranicz po prostu swoje wydatki do tych niezbędnych. Przydadzą się na później. Zaczną też przynosić dochody wcześniej poczynione inwestycje. 

Zdrowie: fizycznie nic Ci nie dolega, natomiast psychicznie jesteś wykończona. Pij herbatę z melisy i z czystka, pomoże, uspokoi i wzmocni Twoją odporność. 

Twoje szczęśliwe numery to 12, 17, 19, 23, 29, 33.
Ważne dni to 28, 29, 30 czerwiec 2016 roku.


WODNIK

Praca: nudzisz się, masz wysokie kwalifikacje, pomyśli o pracy na swoim. Na razie jednak pracujesz na etacie i masz szefa, któremu podlegasz i którego polecenia musisz wykonywać. Żadne zmiany Cię nie czekają. 

Finanse: nie są najlepsze i nie spodziewaj się poprawy w najbliższym czasie. Na razie jest stabilizacja finansowa na mizernym poziomie. Gorzej na szczęście nie będzie. 

Zdrowie: nerwy masz w opłakanym stanie, fizycznie nic Ci nie dolega. Wizyta u neurologa jest konieczna. Wpływ pracy na ich stan jest wyraźny.

Twoje szczęśliwe numery to 21, 22, 34, 39, 40, 42.
Ważne dni to 27, 28, 29 czerwiec 2016.


RYBY

Praca: przed Tobą ważne rozmowy zawodowe, podpisanie umowy zależy od Ciebie. Wysokość gratyfikacji również, część z niej należy do Ciebie. 

Finanse: znacznie wzrosną tylko dzięki Tobie. Gratyfikacja, a raczej jej wysokość, przejdzie Twoje oczekiwania. Będziesz mogła pozwolić sobie na odrobinę luksusu. 

Zdrowie: w upalne dni nie powinnaś pracować. Twój organizm źle znosi taką pogodę. Pij dużo wody mineralnej i soków owocowo-warzywnych. 

Twoje szczęśliwe numery to 8, 9, 12, 17, 19, 28.
Ważne dni to 29, 30 czerwiec 1 lipiec 2016 roku.  
Wróżka Henrietta
Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337
Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta
Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta
pod numer 73068
Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: Shutterstock


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 27.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×