Horoskop walentynkowy

Przedstawiamy horoskop walentynkowy, przygotowany specjalnie dla Was przez wróżkę Julittę.

horoskop walentynkowy

BARAN (21.III – 20.IV)
KARTA TAROTA – MOC

Twoje związki wymagają wielkiego hartu ducha – tylko tak powstrzymasz swoje chwilowe "zachcianki", niskie instynkty, które często przysparzają problemów. W tym roku spróbuj romantycznych uniesień, miłych niespodzianek, szczerych rozmów, a Twój związek nabierze lekkości, wrażliwości, podąży w nowe rejony miłości. Samotne Barany odkryją swoją czułą naturę, jeśli tylko pozwolą sobie i potencjalnym partnerom na to – jesienne wieczory spędzicie już we dwoje.

BYK (21.IV – 21.V)
KARTA TAROTA – KRÓLOWA MIECZY


Drogi Byku, uwielbiasz być w centrum wydarzeń, także Twój związek ma być dokładnie taki, jakim Ty go sobie wyobrażasz – stąd liczne sprzeczki w tym roku i poczucie, że tracisz kontrolę. Wypróbuj kompromis, naprawdę nie boli. Dla samotnych Byków w połowie tego roku los szykuje niespodziankę. Rozejrzyjcie się, bo na pewnym spotkaniu towarzyskim w licznym gronie ktoś tylko pozornie będzie Tobą niezainteresowany. Być może to będzie właśnie ta  wyjątkowa osoba, na którą od dawna czekasz.

BLIŹNIĘTA (22.V – 21.VI)
KARTA TAROTA – PUSTELNIK

W Twoim związku ostatnio było dużo zamieszania, wzajemnego niezrozumienia. Ten rok może być katastrofalny, jeśli nie przeznaczysz więcej czasu na rozmyślania zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję. Skup się, skoncentruj i poważnie podejdź do tematu. Samotne Bliźnięta mają wrażenie głębokiego osamotnienia – a przecież od dawna jest ktoś w pobliżu, kto chętnie stanąłby u Twojego boku. Rozejrzyj się i rusz do boju, a w wielkanocny poranek obudzisz się z miłą świadomością, że wiosna może być naprawdę wspaniała, gdy wita się ją razem z ukochaną osobą.

RAK (22.VI – 22.VII)
KARTA TAROTA – AS PAŁEK

Raki w związkach przeżywają w tym roku burzę uczuć, odnowienie emocji. Czas wahań i niepewności minął, zatem jeżeli planujesz drogi Raku sformalizowanie związku, to czas będzie sprzyjał takim planom. Nie zabraknie Tobie siły i energii do działania, być może nawet obdarzenia swoimi uczuciami kogoś malutkiego. Samotne Raki na pewno nie będą miały czasu na rozpamiętywanie samotności. Okazji do poznawania kogoś miłego sercu nie zabraknie, wiosna będzie wyjątkowo obfitowała także w zainteresowanie Twoją osobą ; nie odrzucaj zaproszeń.

LEW (23.VII – 22.VIII)
KARTA TAROTA – GŁUPIEC

W związku Twoja dezorientacja w kwestiach związanych z odczytywaniem emocji partnera  będzie powodem wielu nieporozumień. Ten rok sprzyja szczerym rozmowom, ponieważ miłość wymaga także zaufania opartego na wiedzy; być może dowiesz się, dlaczego ostatnio nie możecie się porozumieć. Samotne Lwy troszeczkę zwątpią w swoją atrakcyjność, ale szybko odzyskają pewność siebie. Kilka porażek łatwo do lata zapomną, a wakacyjny nastrój poprawi gorące zainteresowanie ze strony pewnego nieznajomego.

PANNA (23.VIII – 22.IX)
KARTA TAROTA – CESARZ

Czy zdajesz sobie sprawę, że dla partnera jesteś najważniejszą osobą na świecie? Ciąży z tego tytułu na Tobie szczególna odpowiedzialność, ponieważ w tym roku będziesz bardzo potrzebny ukochanej osobie, zatem nie szukaj wymówek i okaż swoje wsparcie. Samotne Panny powinny trochę zejść na ziemię, Wasze zbyt wysokie wymagania nie znajdą łatwo odbiorcy. Zimą w nagrodę za przemyślenia swojej postawy stary znajomy okażę się nową miłością, być może najważniejsza w Waszym życiu.

WAGA (23.IX – 23.X)
KARTA TAROTA – AS MIECZY

Wagi w związku powinny uruchomić także swoją inteligencję – partner od dawna próbuje przekazać Tobie coś ważnego, znajdź zatem czas dla Was tylko we dwoje. Miłość potrzebuje także rozumu, w tym roku postaw na decyzje podejmowane razem, ale oparte na realiach. Niektóre samotne Wagi powinny przyjrzeć się pewnym sygnałom, jakie daje od dawna znajomy z pracy; to ktoś, kto naprawdę traktuje Was poważnie i chciałby się umówić.  Inne Wagi latem odkryją bardzo erotyczną stronę miłości – miłe znajomości będą krótkie, niezobowiązujące, ale pełne emocji.

SKORPION (24.X – 22.XI)
KARTA TAROTA – PAPIEŻYCA

Zaufaj swojemu przeznaczeniu, drogi Skorpionie, i nie szukaj poza swoim związkiem innych dróg. Przecież każdy ma prawo do chwilowego kryzysu, także Twój partner, zatem spójrz łaskawiej w tym roku na Niego i odśwież emocje. Wiosna będzie sprzyjała powrotowi do czasów pierwszych uniesień, gorących doznań. Samotne Skorpiony poczują się nieswojo – tajemnicze telefony, prezenty, będą częste w najbliższych miesiącach. Owszem, warto zapytać wróżkę lub jasnowidza, ale także trzeba ruszyć "głową" – ktoś nieśmiały od dawna czeka na Twój znak, nie zawiedź zatem Amora

STRZELEC (23.XI – 21.XII)
KARTA TAROTA – CZWÓRKA PAŁEK

Jeśli od dawna marzyłeś, drogi Strzelcze, o nadaniu pełnego wymiaru swojemu związkowi, o ślubie,  o powiększonej rodzinie, to ten rok sprzyja realizacji tych planów. Naprawdę, cieszyć się będziesz jeszcze tej wiosny, że przeszkody nie są w rzeczywistości nie do pokonania, a woli i możliwości Tobie nie zabraknie. Samotne Strzelce staną już latem przed problemem – kogo wybrać? Samotność jesienią Wam nie grozi, raczej kłopot z nadmiarem potencjalnych kandydatów na partnerów, oraz odczytywaniem swoich uczuć.

KOZIOROŻEC (22.XII – 20.I)
KARTA TAROTA – TRÓJKA PUCHARÓW

Zdecydowanie w Twoim związku nie można się nudzić, ani określić go jako zimny – w tym roku uczucia zaczną wręcz kipieć, zarówno w sferze intymnej, jak i emocjonalnej. Tobie można tylko pozazdrościć tak wspaniałej i odwzajemnionej miłości. Może zatem doradzicie innym, jak się tworzy i buduje tak dobrany związek? Jesienią czeka Ciebie bardzo miła niespodzianka ze strony partnera, być może spełni Twoje skrywane marzenie. Samotny Koziorożec do lata już nie będzie sam, a strzała Amora na dobre zakotwiczy się w Jego sercu – uwaga na pewnego nieznajomego, spotkanego przypadkowo w miejscu publicznym.

WODNIK (21.I – 20.II)
KARTA TAROTA – RYCERZ MONET

Nie wypominaj, nie stawaj "okoniem" – Twój partner ma rację, nawet jeżeli nie chcesz się do tego przyznać. Wodniki w związkach odkryją w tym roku, że nie zawsze muszą rządzić i kontrolować, dlatego warto odrobinę zwolnić z temperamentem dla dobra związku, i nie żądać od partnera posłuszeństwa w każdej kwestii. Zazdrość, zwłaszcza bezpodstawna, zdominuje ten rok. Wodniki samotność odczują zwłaszcza wiosną, jednak jeżeli będą mniej narzekać, odkryją, iż nie są komuś blisko mieszkającemu obojętne – aktywne działanie na rzecz rozwoju tej znajomości wskazane.

RYBY (21.II – 20.III)
KARTA TAROTA – DZIEWIĄTKA PAŁEK

W Twoim związku, droga Rybo, masz komfort, iż jesteś uważnie słuchana i doceniana za swoje wysiłki. W tym roku zwróć jednak baczniejszą uwagę – zwłaszcza wiosną -  na romantyczną stronę miłości, daj się ponieść chwili, namiętności – partner odnosi wrażenie, że stajesz się zbyt chłodna, formalna.  Samotne Ryby są postrzegane jako bardzo poważne osoby, może zatem trzeba wykorzystać najbliższą okazję i zabawić się? Relaks, zmiana wizerunku (niekoniecznie zasad) zdecydowanie pomoże nawiązać interesującą relację – i to jeszcze w lutym.

Karty tarota, karty klasyczne, doradco duchowe i inne porady.
Wróżka Julitta
Zadzwoń: 700 588 343
Opłata za minutę połączenia to 3.69 zł brutto
Wyślij SMS o treści: TC. JULITTA.treść pytania do eksperta
pod numer 74068. Koszt SMS to 4. 92 zł brutto
Pełny profil wróżki znajdziesz tutaj.


Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Czwartek 09.02.2012 (aktualizacja: 2012-02-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
runa
No, no ciekawy horoskop.. trzymam kciuki żeby się spełnił :D
Dodano: 2012-03-12 11:57:09 Zgłoś nadużycie
Lighter
Oh po raz kolejny trafny horoskop! i Jak tu w niego nie wierzyć
Dodano: 2012-02-10 11:08:05 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×