Jak odnaleźć bratnią duszę?

Związkami dusz rządzą pewne kosmiczne siły, podobne do tych, pod wpływem których znajdują się migracje ptaków. Siły te popularnie nazywane są karmą lub po prostu przeznaczeniem.

Jak odnaleźć bratnią duszę?

Jak odnaleźć bratnią duszę?


Karma to suma przyczyn powstałych w przeszłości, która determinuje sytuację „tu i teraz”. Powszechnie przyjmuje się, że natura karmicznych więzów między duszami jest złożona i jedynie najwięksi mogą mieć na nie wpływ. Nie jesteśmy w stanie kontrolować koła przyczyn, które puściliśmy w ruch w poprzednich wcieleniach. Ale możemy kontrolować swoje reakcje na następstwa, które one wywołują „tu i teraz”.

Czym właściwie jest bratnia dusza?

Czasem jest to ktoś, z kim czujemy się głęboko związani i przy kim możemy być całkowicie sobą. Czasem jest to ktoś, kogo kochamy bezwarunkowo i kto odwzajemnia naszą miłość. Ale bratnia dusza to także ktoś, kogo rozpoznajemy z innych czasów, miejsc lub wcieleń. Wydaje nam się, że znamy tę osobę i z łatwością możemy czytać w jej umyśle. Bratnia dusza to ktoś, kto jest naszym dopełnieniem. Odróżnia się ją od bliźniaczej duszy, która jest dokładnym Twoim odzwierciedleniem.

Magia bratnich dusz

Bratnie dusze mogą nawiązywać relację w rozmaity sposób, najpopularniejszym z nich jest seks, a właściwie pociąg seksualny. Niemniej oprócz pociągu seksualnego istnieją także inne więzy między duszami, takie jak odnawianie karmicznych związków z przeszłości.

Nie wiesz, czym jest związek karmiczny? Kliknij tutaj, by się dowiedzieć!

Współcześnie istnieje więcej bratnich dusz niż kiedykolwiek wcześniej. Jedna osoba może posiadać kilka lub więcej bratnich dusz, w różnym wieku, w różnych miejscach na świecie, różnej płci.

Sprawdź, czy już jesteś gotów spotkać swoją bratnią duszę!

Osoba, która postanowiła przyciągnąć bratnią duszę przede wszystkim powinna pokochać siebie w każdym aspekcie. Jest to bardzo ważne, ponieważ poziom Twojego rozwoju jako osoby będzie wyznaczał to, jaką bratnią duszę przyciągniesz. Ludzie przyciągają się zarówno poprzez cechy pozytywne, jak i negatywne. Dlatego powinieneś usunąć jak najwięcej negatywnych przekonań, aby przyciągnąć do siebie jak najlepszą osobę.
Warto też wiedzieć, że gdy manifestujesz dla siebie bratnią duszę, przyciągniesz równocześnie wiele innych osób. Musisz umieć rozpoznać, która z nich jest Twoją bratnią duszą.

Poproś o najbardziej dopasowaną bratnią duszę, a nie idealną, bo idealna może okazać się zbyt perfekcyjna. Taka dusza będzie z Tobą w strumieniu życia. Przyciągniesz osobę, z którą będziesz mieć niewiele sporów lub nawet wcale. A jeśli pojawią się sprawy, które będą Cię dotykały emocjonalnie, oznacza to, ze masz do przeprogramowania przekonania. A oto przykładowe przekonania, które mogę blokować przyciągnięcie przez Ciebie bratniej duszy:
  1. Jestem nieszczęśliwa.
  2. Jestem zbyt zmęczona.
  3. Mam za dużo negatywnych doświadczeń.

Musisz zacząć zmieniać obraz samej siebie, konstruowany nieświadomie przez wiele lat. Im szybciej i dokładniej usuniesz takie i podobne przekonania na swój temat, tym szybciej przyciągniesz to, czego pragniesz. Możesz twierdzić, że jesteś gotowa na przyciągnięcie bratniej duszy, a mimo to mogą istnieć pewne obszary w Twoim obrazie, które blokują to, czego pragniesz. Spróbuj zidentyfikować takie obszary, co pozwoli ci stopniowo je oczyszczać. A jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy, zapraszam do kontaktu.


Doradca duchowy Anja
Intuicja w biznesie, wsparcie duchowe, rozwój osobisty. Zapraszam!
Wyślij SMS o treści: TC.ANJA. treść pytania do eksperta
pod numer 72068  Koszt SMS to 2.46 zł brutto
Telefon Callback na stronie: 2.99 zł/min brutto
TUTAJ zobacz mój profil

Foto: ThinkStock


Dodał(a): Wiktoria Jakubowska , Czwartek 18.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×