Rytuał na przyciąganie miłości

Najpierw musisz pokochać samą/ego siebie i zaakceptować dopiero wtedy pokocha Cię "KTOŚ". Inaczej przyciągniesz niewłaściwą osobę. Poznaj rytuał na przyciąganie miłości, przygotowany specjalnie dla Ciebie przez Wróżkę Anielicę.

czerwona świeczka

Przygotuj sobie czerwoną świecę - dobrze, by była taka, która szybko się pali. Czerwony kolor to kolor miłości, więc otaczaj się tym kolorem, zwłaszcza podczas robienia rytuału. Jeśli nie masz partnera, podpal świecę i powiedz głośno: Ja (powiedz swoje imię) przyciągam właśnie teraz partnera, który ... ( tu możesz wymieniać te cechy, które chciałabyś aby miał/a. Koniecznie mów w czasie teraźniejszym, czyli, że "jest dobry", a nie, że "będzie". "Będzie" jest czasem przyszłym, a więc możesz przyciągnąć zupełnie takiego, którego nie chcesz. Dlatego ważna jest tu też wizualizacja. Podczas palenia tej świecy wyobrażaj sobie jaka/i jesteś szczęśliwa/y ze swoim partnerem.

Jeśli trudno Ci się skupić, pomyśl, że siedzisz sobie w kinie. Zobacz biały ekran, a na nim siebie i partnera w szczęśliwym związku. Możesz oglądać swój własny film. Oglądaj to, o czym marzysz, co jest Ci potrzebne. Zobacz miłość, szczęście, radość... Ciesz się! Nie myśl o smutku, samotności. Chodzi o to, byś myślał/a pozytywnie i wiedział/a, że to, czego pragniesz już jest. Energia podąża za myślą. Pamiętaj o tym. To o czym myślisz – to przyciągasz. Jeśli siedzisz i płaczesz, narzekasz to jaką energią promieniujesz? Kogo możesz przyciągnąć? Kogoś takiego, jaką sama jesteś, więc gdzie tu szczęście? Najpierw zobacz szczęście w sobie, na zewnątrz go nie ma. Jeśli Ty świecisz światłem - światło przyciągniesz. Szczęście jest takim światłem, radością, życiem...

Ważne by świeca wypaliła się do końca. Resztki trzeba zakopać w chusteczce (jednorazowej) za domem. Ciesz się życiem już teraz. Nie czekaj, działaj i walcz o siebie, swoje szczęście i lepsze jutro.
Karty Anielskie, Rozkłady runiczne, Udane związki, Rytuały na miłość i inne porady.
Wróżka Anielica.
Zadzwoń: 700 788 341
Opłata za minutę połączenia to 4. 92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANIELICA. treść pytania do eksperta
pod numer 74068. Koszt SMS to 4. 92 zł brutto.
Pełny profil Wróżki znajdziesz tutaj
.


Dodał(a): Karolina Kawecka , Środa 16.05.2012 (aktualizacja: 2012-05-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
kasias
Tak, gdyby to była prawda to nie byłoby nieudanych związków. Powodzenia;)
Dodano: 2012-05-16 21:18:37 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×