Jak się chronić przed urokami?

Uroki oraz klątwy są znane już od dawnych czasów. Mogą one wpływać negatywnie na osobę na którą jest rzucony urok lub klątwa. Uroki często wiąże się ze złym spojrzeniem danej osoby bądź wszelkimi działaniami szkodliwymi, rytuałami, złożyczeniem. Przykłady uroków i ich negatywnego działania były juz opisane w starożytności, nawet w Biblii.

rytuał

Uroki najczęściej są skutkiem działania wrogich nam osób, ich złego spojrzenia, przykładem skutków uroków może być seria pechowych zdarzeń, senność czasem rozdrażnienie (w przypadku zdrowych osób). Ulegają urokom głównie osoby wrażliwe, podatne na takie wpływy. Rzucić urok może każdy, ale tylko niektórzy mogą wpływać bardzo negatywnie.

Najskuteczniejszymi i najbardziej znanymi metodami ochrony przed urokami jest noszenie w odzieży agrafki wpiętej w wewnętrzną część ubrania (np., płaszcza, kurtki). Bardzo dobrą ochroną jest noszenie na wierzchu medalika z wizerunkiem Matki Boskiej; krzyżyki też mają działanie ochronne przed urokami.

Różnego rodzaju bransoletki koloru czerwonego lub ubranie w kolorze czerwonym albo jakikolwiek gadżet czerwony jest też wskazany i chroni to osobę, a zły urok wraca do osoby rzucającej go. Metodą oczyszczającą jest też pocieranie trzy razy piąstką po czole, piąstkę można zwilżyć wodą święconą. Bardzo dobrym rozwiązaniem w ochronie przed urokami jest także jest noszenie czerwonej chusteczki w kieszeni.Tarot, Praca, Biznes, Miłość i uczucia, wsparcie duchowe i inne porady.
Wróżka Nina
Zadzwoń: 700 688 339
Opłata za minutę połączenia to 4.26 zł brutto
Wyślij SMS o treści: TC.NINA. treść pytania do eksperta
pod numer 72068   Koszt SMS to 2.46 zł brutto
Pełny profil Wróżki znajdziesz
tutaj.


Dodał(a): Karolina Kawecka , Czwartek 03.05.2012 (aktualizacja: 2012-05-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Malinka
Przed złymi urokami na pewno zawsze warto się chronić! Ale oczy wokół głowy też trzeba mieć zawsze otwarte! Trzeba uważać na obcych ludzi i kierować się własnym rozumem. Przestrzegam w tym miejscu przed EVA HL. Dziwne przedmioty w ofercie... Tzn. dziwna jest cena i ta cała otoczka. Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj: http://eva-hl.pl/
Dodano: 2017-03-08 18:06:21 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×