Miłość w Nowym Roku

Jesteś ciekawa, jak potoczą się Twoje sprawy sercowe w nowym roku? Koniecznie przeczytaj przepowiednie wróżki Nomy.

horoskop miłosny.jpg

Baran

W tym roku poznasz wiele nowych osób. Widać przy Tobie liczne przygody. Częste randki. Dostaniesz wiadomość od kogoś z kim się dawno nie widziałeś. Świadomie wybierzesz partnera, z którym będziesz chciał się związać na stałe. Sprecyzujesz swoje własne pragnienia. Odczujesz ogromną potrzebę bycia osobą ważną dla partnera.

Byk

W tym roku Twoje życie uczuciowe ustabilizuje się. Poczujesz się bezpieczny. Będziesz wolny od napięć oraz niepokojów. Dobre porozumienie z partnerem. Jeśli przechodziliście kryzys wszystko sobie wyjaśnicie i pogodzicie się. Zachowasz równowagę w dawaniu i braniu. Rok bez start - możesz być spokojny. Sprawy sercowe ułożą się pomyślnie.

Bliźnięta

W tym roku odczujesz ogromną potrzebę dawania jak i przyjmowania miłości. Zmiany w Twoim życiu będą na lepsze. Czeka Cię początek miłości, bądź odnowienie uczuć. Partner będzie inspirował Ciebie na każdym kroku. Będziesz zadowolony i optymistycznie spojrzysz w przyszłość. Uważaj na ciąże. Ten rok w uczuciach przyniesie dobre nowiny.

Rak

W tym roku ktoś nowy pojawi się w Twoim życiu. Narobi dużego zamieszania i odejdzie. Jeśli jesteś w związku, czarne chmury nad wami zapanują. Możecie się kłócić z byle powodu. Nie będziecie potrafili się zrozumieć. Czas będziecie woleli spędzić samemu niż z partnerem. Dlatego wykorzystaj go pozytywnie i zastanów się, czego chcesz.

Lew

W tym roku przejmij inicjatywę i umów się z osobą, która od dawna Ci się podoba. Bardzo prawdopodobne, że okaże się Twoim docelowym partnerem. Będziesz miał dużą potrzebę seksu. Pewność siebie wpłynie na Twoją korzyść. Samotność w tym roku Cię nie czeka, spełnienie uczuciowe - tak.

Panna

Ten rok będzie sprzyjał wspomnieniom. Będziesz tęsknił za tym, co już minęło bezpowrotnie. Spotkasz się z kimś z przeszłości. Możliwy powrót od byłego partnera. Dzięki czemu uzyskasz spokój i na nowo poczujesz się bezpieczny. W partnerze w tym roku będziesz szukał oparcia i zrozumienia, a także akceptacji.

Waga

W tym roku będziesz się musiał liczyć z dość bolesną stratą. Czekają Cię rozstania i powroty, które niejednokrotnie doprowadzą Cie do płaczu. Będziesz czuł się samotny. Na każdym kroku przeszłość będzie wracała, a Ty nie będziesz mógł się z nią pogodzić. Będziesz się trzymać kurczowo minionych rozczarowań.

Skorpion

W tym roku czekają Ciebie bardzo duże zmiany. Uważaj ponieważ możesz utracić osobę, którą tak na prawdę kochasz, jeśli nie zmienisz swojego postępowania. Odetniesz się od sytuacji i osób, które negatywnie wpływały na Twój związek. Definitywnie zakończysz długotrwały związek i wejdziesz w coś nowego.

Strzelec

W tym roku wykażesz inicjatywę w sprawach damsko - męskich. Zaczniesz nowy etap w życiu. Będziesz wybierał między dwoma osobami. Czeka Cie podróż, która bardzo was zbliży do siebie z partnerem. Spotkasz właściwego partnera i będziesz myślał o założeniu rodziny. Prawdopodobnie będzie to osoba z innego miasta.

Koziorożec

Spełnią się Twoje marzenia. Intensywnie będziesz się spotykał z kimś, kto jest bliski Twojemu sercu. Bardzo możliwe, że w tym roku podejmiesz decyzję o wspólnym życiu, wyjściu za maż czy też powiększeniu rodziny. Jeśli jesteś samotny, w tym roku z całą pewnością zaczniesz nowy związek z osobą poznaną na imprezie.

Wodnik

W tym roku uważaj na gorący romans. Uczucie pojawi się nagle i nie będziesz w stanie nad nim zapanować. Nowa osoba pochłonie całe Twoje myśli. Dostaniesz nowe wiadomości, które nieoczekiwanie sprawią Ci radość. Zaczniesz znajomość z niezwykłym człowiekiem, który odmieni całe Twoje życie.

Ryby

W tym roku czekają Cię romantyczne spotkania. Harmonia w związku. Wzajemna miłość. Znajdziesz wspólny język z partnerem. Wypracujecie wspólny kompromis, który da wam obojgu spełnienie oraz zadowolenie. Podejmiesz ważną decyzję o zmianie swojego statusu cywilnego. Dojdzie do spotkania, na które od dawna czekałeś.


Rozkłady dot. karmy, wróżba z daty urodzenia, znaczenie snu i inne porady.
Wróżka Noma
Zadzwoń: 700 788 342
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto
Wyślij SMS o treści: TC.NOMA. treść pytania do eksperta
pod numer 73068   Koszt SMS to 3.69 zł brutto
Pełny profil wróżki znajdziesz tutaj.Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Czwartek 29.12.2011 (aktualizacja: 2011-12-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Klaudiusz88
nie podoba mi się ten horoskop
Dodano: 2012-01-02 03:57:52 Zgłoś nadużycie
Malibu89
;)" lektura" lekka i przyjemna ;p
Dodano: 2012-01-02 00:39:37 Zgłoś nadużycie
bboybemybaby
Horoskop miły nie powiem. Osobiście nie wierze w te rzeczy ale ten mógłby się spełnić! :)
Dodano: 2012-01-01 19:09:40 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×