Oko bogów

Nauka nie jest w stanie wytłumaczyć niezwykłego zjawiska trzeciego oka, jednak w starożytnej kulturze Wschodu nie było ono niczym dziwnym. Twierdzono nawet, że zdolność przyjmowania i emitowania myślokształtów (są to obrazy tworzone przez ludzki umysł dzięki połączeniu myśli i obrazów) posiadają energetyczne centra organizmu człowieka - czakry. Przy czym, szczególnie w tym przypadku, uaktywnia się czakra Adżna, którą od dawna nazywa sie trzecim okiem.

trzecie oko


Kult trzeciego oka sięga tysięcy lat wstecz. W wielu wschodnich religiach ten niezwykły narząd uważany był za podstawową cechę bogów. Pozwalał im zobaczyć całą prehistorię Wszechświata, przyszłość, oraz dawał możliwość oglądania każdego zakątka świata. Wizerunek trzeciego oka można często zaobserwować na freskach i posągach buddyjskich świątyń.

TRADYCJA TRZECIEGO OKA

Niektórzy uważają, że jest to pamięć o pozaziemskich praojcach ludzkości, czyli bogach. Według legend "wszechwidzące oko" dawało im niesamowite zdolności - wprowadzanie innych w stan hipnozy, jasnowidzenie, telepatię, telekinezę oraz możliwość pobierania wiedzy bezpośrednio od Rozumu Kosmicznego. Znali także przeszłość i mogli oddziaływać na grawitację. Pamięć o "boskim oku" oraz marzenia o potężnych zdolnościach pozazmysłowych nadal żyją na Wschodzie. Wystarczy popatrzeć na plamkę narysowaną na czole hinduskich kobiet.

Istnieje wiele osób, które poświęciły całe swoje życie na uruchomienie swoich "boskich" zdolności. Dla nich nadrzędnym życiowym celem jest otwarcie trzeciego oka. Najciekawsze jest to, że entuzjaści rzeczywiście rozwijają swoje zdolności parapsychiczne…

Uważa się, że dar "widzenia duchowego" daje właśnie trzecie oko - oko intuicji. Strefa działania "oka Sziwy" leży poza trójwymiarowym postrzeganiem człowieka i dlatego też jego możliwości uznawane są za niesamowite. Fenomen trzeciego oka nieraz prezentowali na specjalnych pokazach znani ekstrasensorycy.

Tarot, Numerologia, Energia Reiki, Tłumaczenie snów i inne porady.
Tarocistka Anael
Zadzwoń: 700 788 370
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto
Wyślij SMS o treści: TC.ANAEL.treść pytania do eksperta
pod numer 74068   Koszt SMS to 4.92 zł brutto
Pełny profil Wróżki znajdziesz tutajDodał(a): Emilia Czaczkowska , Czwartek 16.02.2012 (aktualizacja: 2012-02-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
bboybemybaby
ach te legendy..
Dodano: 2012-02-16 14:48:09 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×