Poznaj horoskop miłosny dla swojego znaku

Przedstawiamy horoskop miłosny dla każdego znaku. Zobacz, co jeszcze może cię spotkać w tym roku!

horoskopmain.jpg

Poznaj horoskop miłosny dla swojego znaku

Baran
Przed Tobą czas przemyśleń i podsumowań, duże zmiany w życiu uczuciowym. Nie bądź taki zamknięty i niezdecydowany, jeśli uspokoisz się wewnętrznie to zaczniesz przyciągać harmonie w związku, a jeśli jesteś samotny los na drodze postawi nie zauroczenie a miłość. Nic nie ryzykujesz,  zawalcz o siebie i spokój ducha. Strzeż się pochlebców. W sypialni otaczaj się kolorem czerwonym i pomarańczowym.

Byk
Czekają Cię nagłe zmiany w życiu; dobra zabawa i dobre towarzystwo to jest to, co najbardziej kochasz. Teraz masz szansę spełnić swoje marzenia. Los na Twojej drodze postawi osobę pełną ciepła, pełną uroku osobistego. Samotnych czekają narodziny nowego związku, a partnerzy zmienią zasady w istniejącej relacji, uczucia rozkwitną na nowo. W sypialni otaczaj się kolorem zielonym.

Bliźnięta
Przed Tobą namiętność, której nie da się oprzeć. Prawdziwa uczta zmysłów, romantyczne przygody, nowy związek -  to jest to czego potrzebujesz teraz. Idź za głosem serca, rozsądek odłóż do szuflady. W istniejącym związku burzliwe chwile i osamotnienie. Samotnym los na drodze postawi  osobę, dla której dobre porozumienie jest tak samo ważne jak seks. Nie lubisz tracić szans, więc idź za głosem intuicji. W  sypialni otaczaj się kolorem niebieskim i żółtym.

Rak
Ledwo tlące się uczucie nie zawsze da się rozpalić na nowo. Rozczarowanie, wycofanie z życia to nie najlepszy sposób na cokolwiek. Otwórz się na zmiany, pozwól odejść przeszłości. Zastanów się czego oczekujesz i idź tym tropem. Czeka Cię zajęty Bliźniaku związek ekscytujący i nie koniecznie bezpieczny, a jeśli jesteś sam  przeżyjesz gorący romans z kimś zajętym. W sypialni otaczaj się kolorem białym, kremowym.

Lew
W  Twoim życiu pojawi się ktoś z dawnych lat. Okaże się, że wiele Was łączy, uczucie odżyje na nowo. Tylko nie słuchaj plotek. Osoby w związkach czeka ożywienie w życiu towarzyskim, koniec kryzysu w związku. Samotni przeżyją najgorętszy tydzień w swoim życiu. Korzystajcie z dobrej passy, bo okazje się rzadko powtarzają. W sypialni otaczaj się kolorem żółtym.

Panna
Spełnią się Twoje najskrytsze marzenia uczuciowe. Jeśli jesteś jeszcze sama, na Twojej drodze stanie czarujący brunet/tka. Przeżyjesz ekscytujący romans niewykluczone, że znajomość przetrwa na długo. Osoby zajęte na nowo zakochają się w swoim partnerze. Strzeżcie się zazdrości. W sypialni otaczaj się kolorem białym.

Waga

Przyjrzyj się uważnie znajomym, nie każdemu można ufać. Niespodziewane zdarzenie zweryfikuje przyjaciół, zobaczysz na kogo można liczyć. W stałych związkach czeka Was dobre porozumienie, mówienie o własnych potrzebach i zainteresowaniach. Samotni znacznie poszerzą krąg znajomości, niewykluczone, że u niektórych zaiskrzy. W sypialni otaczaj się kolorem żółtym i niebieskim.

Skorpion
Choć to prawie niemożliwe, będzie jeszcze lepiej. Czeka Cię wspaniała przygoda miłosna. Poznasz  ją/go całkiem przypadkiem w miejscu publicznym, gdzie odpoczywamy, jemy, bawimy się. Dzięki tej jedynej osobie mocno staniesz na nogach. Osoby w związku również czekają zmysłowe chwile i niekoniecznie ze swoją „połówką”. W  sypialni otaczaj się kolorem  fioletowo-czerwonym, turkusowym.

Strzelec
Spotkasz kogoś kto będzie się znacznie różnił od dotychczas poznanych osób. Skończy się prześladujący Cię pech. Dzięki tej znajomości  podejmiesz decyzję o zmianie dotychczasowego trybu życia. Wreszcie się usamodzielnisz i staniesz na nogi. Osoby będące w związkach czeka sielankowy tydzień, wyjazd za miasto lub tylko kolacja we dwoje spowoduje, że Twoje życie nabierze sensu. W  sypialni  otaczaj się kolorem brunatno różowym i czerwonym.

Koziorożec
Nawet nie wiesz, że ktoś zakochał się w Tobie, ale boi się zrobić pierwszy krok. Uważnie zweryfikuj swoich znajomych i sygnały jakie Ci wysyłają, a znajdziesz rozwiązanie na swoją samotność. Osoba jest w bardzo bliskim otoczeniu , bacznie się przygląda i już wkrótce poprosi o przysługę. Nie odmawiaj, ma poważne zamiary wobec Ciebie. Osoby w stałych związkach  przeżyją czuły i namiętny tydzień. W  sypialni otaczaj się kolorem niebieskim i czerwonym.

Wodnik
Zmień się, nie tylko zabawą człowiek żyje. Czeka Cię wyjazd zawodowy, poza nudnym albo monotonnym według Ciebie szkoleniem, będzie czas wolny i wtedy poznasz kogoś, kto Cię bardzo zauroczy. Potrzebujesz osoby, dzięki której poczujesz się dowartościowany, seksowny i tak będzie i tym razem. Pamiętaj by rano wrócić do rzeczywistości i nie stawiać swojego życia na jedną kartę. W relacjach stałych wspólny weekend jeszcze bardziej Was zbliży do siebie. W sypialni otaczaj się kolorem szaroniebieskim z odrobiną żółtego.

Ryby
Uczciwość to nie są Twoje zalety teraz, a szkoda bo zapobiegłoby to wielu konfliktom. Musisz też odróżnić życzliwe zainteresowanie, przyjaźń od miłości, inaczej zapędzisz się w kozi róg. Znajomość z Wagą wejdzie w fazę przyjaźni, ekscytujące będą chwile, ale to nie miłość. W związkach stałych znowu miodowy miesiąc, będzie Wam razem jak w niebie. Nie zepsuj tego; uczucie trzeba pielęgnować, nic nie jest dane nam na zawsze. W  sypialni otaczaj się kolorami tęczy.

Zapraszam do kontaktu!
Tarocistka Agnes
Zadzwoń: 700 688 336
Opłata za minutę połączenia to 4.26 zł brutto
Wyślij SMS o treści: TC.AGNES. treść pytania do eksperta
pod numer 73068  Koszt SMS to 3.69 zł brutto

Foto: ThinkstockDodał(a): Magda Stojicic , Piątek 28.12.2012 (aktualizacja: 2012-12-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×